Otázky na RNG

nena2005

vdaka RNG, este posledna otazka, tieto doplnky fakt idu dost do penazenky, tak ktory z tychto 2 by si odporucil viac na imunitu? ktory je ucinnejsi? CHAGA alebo Monolaurin? dakujem

RNG

nena, ja zijem v USA.
Ak ti to nechcu poslat na slovensko, musis pouzit sluzby konsolidatorov ako napr www.shipito.com alebo polskej firmy DOMA
www.doma.com.pl Tito maju US adresu a ked na nich zaslu tvoje objednavky, tak ich poskladaju z roznych zdrojov a zaslu ti ich na tvoju adresu casto lacnejsie, nez od jednotlivych internetovych obchodov.

nena2005

vdaka za rady RNG, ten Monolaurin som si chcela objednat z tej stranky co objednavas aj ty tie trojbalenia, len pise mi ze "no andress recipient found", akokeby ma nenaslo podla adresy ktoru som zadala a nechce ma pustit k dalsiemu kroku...ty to objednavas na Slovensko?

RNG

Menna, kedze berberine ma polcas rozpadu uvadzaju 3 az 4 hodiny
en.wikipedia.org
nemyslim, ze je treba kapsule polit, len ich zobrat 2 az 3 krat denne.

Ovela horsie je na tom vitamin C, tj kyselina askorbova a rozne askorbaty, co maju polcas rozpadu/vylucenia z tela len 1/2 az 1 hodinu. Preto tie davam do mojho drinku, co pijem postupne a casto cez den. Naviac hodne pouzivam formu Ester C, ktora ma ovela vacsiu molekulu a tym aj ovela dlhsi polcas vylucenia z tela, odhadom az 5 krat tak dlhy.

RNG

Katy, redbatica, entericke kapsule sa rozpustaju len v neutralnom a zasaditom prostredi, Tj ak sa ti grga po nich oreganom, je to jasny dokaz, ze nemate v zaludku kyseliny, alebo ze mate reflux z criev do zaludka, tj dostava si ti tam aj zlc, co zaludok poskodzuje.
Zaludovne kyseliny sa daju doplnit, reflux z criev sa da odstranit ciac mikrovlakninami. Mnohi ludia tvrdia, ze si odstranili ten reflux zlce v noci jednoducho zjedenim jablka pred spankom.

RNG

Nena intenzivne branie monolaurinu vyzaduje 2 x 5 gramov denne, pre to je pouzivanie drahych kapsul dost neekonomicke.
Chaga sa berie intenzivne v mnozstve 7 az 10 gramov denne.
Ja si kupujem prasok z nej nakladam do alkoholu(vodky) a z toho vysledneho "blata" si varim caj, kopcom polievkova lyzica, varit 10 minut, odstat cez noc, zliat, nefiltrovat.

majus1463

orol ,nic na tom nie je zle,ked si poradia,vymenia skusenosti medzi sebou aj pisuci,ti co su dlhsie tu,vedia uz poradit,ked rng nie je vzdy pritomny pre nedostatok casu,ved tie poznatky maju od neho :)