Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

redka

Oreganovyolej mas ktory? Ja som uzivala v entrickych kapsuliach od now.... Myslim ze zaludok s tym nemal problem, kedze sa to rozpustalo az za nim... Ale ak sa pamatam, tak obcas ked som si grgla, tak to oregano bolo citit :D

katy350

.... inak na hoogle.sk je taketo odporucanie: Odporúcané použitie:
Vnutorne
2-5 kvapiek zmiešat v 5 oz /147 ml vody alebo štavy 2-3 krát denne, s jedlom alebo bez jedla . Deti (do 10 rokov): 1-3 kvapiek zmiešat v 5 oz. štavy 2-3 krát denne. Nepoužívajte plnej sily v ústach.
... mozem to odignorovat?

katy350

Redbatica
dakujem! mam ho z hoogle od firmy Nutri Biotic. o percentach sa tam nic nepise..:(

este ak smiem poprosit o radu... mam alergiu na psenicu, nahradila som normalny chlieb za pohankovy. je to 99 % pohanky a 1% morskej soli. zda sa mi to ako vhodna alternativa za chlieb na ranajky a veceru, ale citala som teraz ze ani pohanka nie je bohvieaka vyhra.. co ja viem, tak pohanka je zdrava.. kde je pravda? dakujem!!

tu protikandidovu kuru som zacala vcera, ale oreganovy olej som si dala len jednu tbl trikrat denne, lebo ma boli zaludok tak si viac netrufam.. snad to aj tak pomoze...

nena2005

RNG, kolko tableit odporucas brat z Monolaurinu 600 mg / 90kaps. a Chagy 1000mg/60kaps?

a este sa spytam, na genitalne bradavice zaberie ked si dam jablcny ocot na par noci?
dakujem

RNG

Kokosovy olej je na cukrovku liecivy, moja zena ho pouziva vsade, kde sa len da.
Autoimunne choroby je vyraz vymysleny lekarmi na choroby neznameho povodu, kedze na ne nenasli jediny mikrob, co sa snazia najst. Ale ini lekari uz davnejsie vedia spojenie tzv autoimunnych s viacerymi mikrobami, pracujucimi najma dokopy. Medzi ne patria borelioza, chlamidie pneumoniae,L-formy, mykoplazmy a samozrejme to vyuziju aj rozne virusy.
V nemalom rozsahu tam mozu prispiet aj rozne zamorenia a parazity.
Takze nejedna sa o jednotlive mikroby ale viacero roznych odrazu, pripadne aj zamorenie a rozne parazity.

RNG

Verrum, rozne hrcky su u zien v prsiach hodne casto, mnohe su len zdurene mliecne zlazy, niektore tukove hrcky/tumory, a obcas sa najdu aj cysty, co mozu viest k rakovinam. Pre istotu, ked mas hrcky, tak uzivaj lecitin co ti rozpusti/emulzifikuje tukove utvary, zdurene zlazy su len docasne a ked mas nieco permanentne, skus pouzivat silne enzymy, pripadne si upravit hormonalne hladiny.
No a samozrejme odporucam najma ultrazvukovy obraz, ktory ti pove, ci sa jedna o nieco vaznejsie alebo nie.
Mamografiu neodporucam, lebo pouziva vysoky tlak, co by mohlo pripadne lokalizovane tumory rozniest po celom tele, naviac aj radiaciu, ktora je sama o sebe karcinogen.

menma

zdravím rng tiež skúšam protikandidovu dietu a užívam citricidal ten z hoogle, 35 kvapiek a pijem počas dna sice niekedy si davam väčšie "glgy" keď zabudnem ale snažím sa, berem oreganový olej, 10 kvapiek do 1,5 deci vody,serrapeptasu 120k SPU,S,d-manosu 700mg,nac, a od zajtra idem skusit brat aj 400 mg berberinu čo by som mal ešte doobjednat ? dalej sa chcem spýtat je dobre užívat kokosový olej ked niekomu ja neviem začína cukrovka alebo ked niekto ma cukrovku nemože to nič spravit? e ešte sa chcem opýtat čital som nejaké autoimmune choroby na candidu a chlamydie ale nechapal som dako tomu nemožete mi dat niekde odkaz alebo napísat čo sposobuju? nemožu sposobit cukrovku? kedže som mal hraníčne chlamydie a myslim si že mam candidu pretože mam asi 10+ priznakov na nu tak sa začinam báť, prípade ako by som mal zamedzit tým autoimmunim chorobam, taktiež da sa nejak liečit poškodene pankreaticke ostrovčeky? nejak prírodne podporit opravu ?? ďakujem veľmi pekne že mi radíte dufam že to zabere

Verrum

RNG prosim o radu.. Mam 14 rokov.. v lavom prsniku som si nasla hrcky, a oproti pravemu je ich tam vela. Na tom lavom mam jednu ktora nemizne, pred menzesom je väčšia, a hrčka je skor ovalna ako gulata, boli, po menzese sa zmensi, neboli sle je tam stale. Niektore co som tam mala zmizli... dovod? co to je? mliecne zlazy? horkony? dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk