Otázky na RNG

kajulka6

RNG a ty by si nasadil chagu alebo chaparal aj dietatu 4 rocnemu? Tieto doplnky su na virusy a s tymi si vacsinou telo poradi samo tak pri akych chorobach to uzivas ty? Ci pri chripke? A ked syn dostane KIAHNE tak by si dal chagu alebo chaparal?
Na Iherb som nasla ester C ako sirup ale obsahuje okrem ineho malic acid, potassium sorbate (preservatives), sodium benzoate (preservatives), ak je to prirodne z ovocia je to neskodne ale ak su tieto veci chemicke ze je to rakovinotvorne,ako zistim ze je tov poriadku? Dakujem

katy350

RNG vdaka! Chcem sa ta spytat este nieco ak smiem. Nechapem reakciu svojho tela.. Precistila som sa roznymi doplnkami a vylucila som zo stravy vsetky obilniny, mliecne vyrobky, zemiaky aj ryzu. Snazim sa stravovat ozaj zdravo a musim povedat, ze sa lepsie citim. Co ale nechapem je, ze napriek tomu ze zeleninu milujem, a je to vlastne jedine, co momentalne smiem jest spolu s masom, moje telo protestuje. Jedno ako zeleninu tepelne upravim, tak nenormalne ma nafukuje ze to je na nevydrzanie. Beriem to ako protest mojho organizmu ale nechapem. Preco mi zelenina nerobi dobre? Potom uz ozaj neviem co jest. Takisto spirulina napriklad, alebo vsetko kde je vitamin B, preco ma to naduva? Jazyk mi uz zruzovel, ale v strede je stale biely, to je zaludok, ale akonahle si dam nejake vlakniny, vyskusala som uz mnohe, hned mam brucho ako tehotna a nemozem ani z domu vyjst lebo... prosim ta velmi pekne ak mi to vies vysvetlit, pripadne poradit, budem ti vdacna... pekny den!

Robo274

Zdravím RNG. Vďaka za odpoveď. Ak by som mohol veľmi pekne poprosiť ( som úplný laik ) vedeli by ste mi poslať linky čo presne objednať , aby som neobjednal niečo iné. Niečo som tam ani nenašiel a z niečoho je tam viac druho. A nejaké dávkovanie k tomu. Buď sem na stránku alebo do emailu dikacz@gmail.com...prosím dajte mi vedieť, moc krát ďakujem.

RNG

Katy, nemusis mat parazity a aj tak, tato metoda je len na asi 80% ucinna. Dalsich 10% tych "zatvrdilych " parazitov sa da vynicit zvysenim davok a predlzenim pouzivania.
A niektore sa daju vynicit prakticky len chemicky ,lenze na to by si musela vediet presne o akych parazitov sa jedna, kedze nakazdeho su ine chemikalie.A tam sa uz nejedna o neskodne doplnky potravin.
Ale je dost nepravdepodobne, ze mas prave take.

RNG

menma, problemy s travenim su castejsie, ako ludia a lekari priznavaju. najma teraz, v epidemii roznych virusov, ktore mozu mat tak jemny ucinok, ze si to ludia ani poriadne nevsimnu a predsa mozu mat poskodene parietalne bunky, co tvoria kyseliny a dokonca pecen aj pankreas na dlhe mesiace. Tj poskodenu vyrobu nielen kyselin ale aj enzymov.
A bez kyselin sa zaludocna flora velmi rychlo znici.

RNG

Co sa tyka virusov na rozne su rozne ucinne prostriedky, na niektore je chaga ale vseobecne Chaparal je silnejsi. Na niektore treba zase Monolaurin alebo dokonca collostrum, co nielenze dava imunoglobuliny na rozne ucely, ale je to aj zaroven vyziva pre oslabene telo.
Samozrejme v dostatocne velkych davkach, hovorim najmenej 2 x 15 gramov pre dospeleho, pre deti v pomere vah k dospelej.