Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

kajulka6

RNG a na virusy je lepsia chaga alebo chaparal? Je chaga aj pre male deti?

A ked mam 60% citricidal profesional a chcem si vyrobit kapky do nosa ALE pre DIETA 4,5 rocne, mam dat na 1 deci kokosoveho oleja a 1 kvapku citricidalu?

dakujem

ritta12

RNG pocul si o klincekovej tinkture? Do 2 dcl vodky alebo ineho alkoholu pridat vrecko klincekov, nechat zo 1 tyzden luhovat a potom pit denne po malej lyzicke. Ze to ma zabit viac ako 60 roznych virusov a bakterii. Je to pravda? Dakujem

Robo274

Dobrý deň. V prvom rade všetka úcta koľko a ako pomáhate ostatným svojimi radami a vedomosťami. Mám na vás aj ja prosbu o radu. Muž, vek 35. Asi rok šumenie, pískanie v ušiach. Cca asi 3 týždne praskanie, pukanie v ľavom uchu. Vyšetrenia: uši v 1000% poriadku, dosť často upchávanie nosa, bez hlienov, iba zdurenie slizníc. Zatiaľ závery: pískanie pravdepodobne z krčnej chrbtice ( bol nejaký nálež z MR - vydraté platničky ) a teraz to praskanie záver: pravdepodne zle ovzdušnená či priechodná eustachova trubica.Čítal som vo vašich dávnejších príspevkov o odstránení virálnych zápalov, odhlienovaní...chcem vás poprosiť o radu čo použiť a ako....vopred vďaka za radu. Robo

RNG

Claire, toto forum nedovoluje pisat priamo zdroje doplnkov, lebo to povazuje za nedovolenu neplatenu reklamu. Mozem ti len naznacit, pozri na zdroje ako ihwerb.com alebo swansonvitamins.com a tam najdes probiotika, ktore na to aby sa ti dostali za ziva do criev musia byt tepelne a kyselinovo odolne. Pozri napr na znacku Healthy Origins.
Z mikrovlaknin pozri na psylium, inulin arabiniogalactany glucomannan a modified citrus pectines. Dobra je zmes vsetkych dokopy, lebo probiotika potrebuju tiez pestru stravu, nie jednotvarnu.

RNG

Andrea, na vzdusne alergie je dobre brat 3 x 500 mg Quercitinu(to je dospela davka na 70 kg osobu, musis si to ptepocitat v pomere vah)
Na odhlienenie je NAC (2 x 600 az 1200 mg=dospela davka) tiez serrapeptaza(3 x 120 000 IU) a oreganovy olej( 3 x 200 mg carvacrolu)
Uvedene davky su na dospeleho a treba ich prepocitat v pomere vahy dietata ku dospelej vahe.

claire

RNG prosim o radu, moja imunita je velmi oslabena. po narocnom roku kedy som uzivala kvantum antibiotik mam pocit, ze sa na mna lepi kazda mozna infekcia/virus. viem, ze na tuto temu tu uz bolo povedane mnoho, no ja by som chcela poprosit o nazvy konkretnych produktov (probiotik a doplnkov vyzivy), ktore mi imunitu ako tak napravia. velmi pekne dakujem

andrea234

Dobry den RNG dakujem za odpoved, ten berberine zozeniem aj na SK ? mohli by ste mi niaky odporucit vdaka.Este sa chcem opytat syn ma 4,5 roka od mala trpi alergiami ma nabeh na astmu alergie roztoce a prach.Zatial len inhalujeme roztok koloidneho striebra zmiernuje mu zachvaty kasla, stale je zahlieneny mozte mi poradit nieco pre neho na iunitu.

RNG

Modifiesd citrus pecrines obsahuju 470 mg Na na 5 gramov, co je len 17% potrebnej soli. Sol si ine veci menej a najma pouzivaj sol so znizenym obsahom sodika, kde sodik je nahradeny draslikom/kalium/potassium, lebo nie celkove mnozstvo sodika zvysuje krvny tlak, ale pomer medzi sodikom a draslikom.

RNG

Menma, dorucenie za darmo sa tyka adries v USA a aj to je len niekedy. Takze do zahranicia ti pocitaju domace postovne v USA plus medzinarodne zvlast.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk