Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

janelan

p.RNG je to on ten citricidal toto ma v popise: Zloženie: 60% Citricidal extract, 40 % rastlinný glycerin,

CITRICIDAL ® tekutý koncentrát poskytuje najvyššiu koncentráciu čistého grapefruitoveho extraktu . Každá 1oz./ 29.5 ml flaška obsahuje približne (900) kvapiek. Početné využitie zahrňajú ústnu spotrebu, vonkajšie použitie na kožu a pokožku, a nespočetné množstvo domáceho použitia.
Poznámka: CITRICIDAL je prírodný kvartérne zlúčeniny syntetizované zo semien a odrezkov Certifikovaných Ekologicky pestovaných grapefruitov. Výrobný proces, ktorý premiena grapefruity bioflavonoids (polyphenolics) do extrémne silnej a biologicky akvnej zlúčeniny. CITRICIDAL ® je vysoko efektívny v mnohých aplikáciách , klinicky poskytuje nielen gastrointestinálna a aktuálne výhody, ale aj systémovú podporu.

janelan

Katy 350: tento mam ale ci je naozaj pravy neviem ale je 60% a v zlozeni ma napisane qurterne snad je to on uz iny 60% som nenasla www.hoogle.sk

Lokes

ahojte....ma niekto na predaj Candex, na candidu? Pomohol Vam, je ucinejsi ako slovensky nystatin? lebo nie je to lacna zalezitost. Redbatica?

katy350

Janelan prosim ta ktory citricidal mas z hoogle? lebo RNG hovori ze to musi byt profesional use a ten na hoogle.sk nevidim... :(

janelan

dobry vecer p. RNG. Prosim vas ako sa mam zbavit čierneho kasla uz ma to trapi vyse mesiaca dva druhy antibiotik som douzivala a stale sa mi tvori vela hlienov a stale dusi ma. Mam roztok citricidalu z hoogle berem NAC ale na tuto bakteriu Bordetella pertussis to nezabera... a mam velmi nizku imunitu. A este mojej mame vysiel z kultivacie hlienov streptoccocus pyogenes na tu bakteriu by mal zabrat citricidal ale problem je ze ma mnohonasobny myelom a antibiotika ju este viac oslabia. Ale skusat ci zaberie citricidal je tiez risk. Co mi poradite prosim aby som vsetko z doplnov vyskusala aj na imunitu aj na tieto dve bakterie Dakujem (inak mama berie aj iod, selen,D3,E,a probiotika tie 30 miliard/caps)

RNG

Knaja, ja nie som proti cesnaku, len ho zrejme treba znacne rozriedit, takze ked povies cesnakove maslo alebo cesnakovy kokosoak, tak s tou lekarkou suhlasim, ale nie cisty rozdrveny cesnak, lebo s tym mam velmi smutnu osobnu skusenost.

akme1

RNG prosím o informáciu, ako dlho sa môže užívať NAC, prípadne ACC?

Môže sa užívať extrakt z olivových listov, oreganový olej, samento a NAC užívať spolu? a ako dlho?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk