Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

numbius

zdravim ta RNG,

po tvojej odporucanej kure anti-candida sa mi za 2 tyzdne dost veci zlepsilo (ziadna scervenana, lupajuca pokozka v oblasti nosu, brady a ust/ pokozka sa uz tolko nemastila, ako predtym, intimne partie menej svrbeli) ale nevydrzal som a "zhresil som" a som v starych kolajach da sa povedat, takze to chcem opat skusit lebo stoji to zato, ze clovek sa zbavi veci ktore ho denne irituju, aj ked ta dieta je dost obmedzujuca...
- po -anti-candida diete som prestal uzivlat probiotika, mal som ich brat nadalej alebo ake je ich davkovanie ?
- k poslednej veci viralna imunita... kupil som si kapsule alloe vera (250 mg kapsula je ekvivalentom 30ml čistého aloe vera gélu celého listu). mozem tieto kapsule zamiesat do anti-candida diety ? ohladom este viralnej imunity pises vo svojich radach o brani selen, zinok atd... konzumujem vela cesnaku ten ma dost zinku nie ? otuzujem sa napomaha to viralnej imunite ?

Baskkka

Mam hnisave vyrazky, ktore sa stale opakuju, predovsetkym brada, nad ustami, pri koreni nosa.. Zmenila som stravu, pijem viac vody,nakupila som kvalitnu kozmetiku..a sa to vobec nezlepsuje. Predpokladam, ze by mohlo ist o hormonalnu nerovnovahu, no nie som si ista.

RNG

Baska, samozrejme to mozes spolu pouzivat. Ake skor, nez ti mozem nieco poradit, musis mi vysvetlit aky mas problem alebo proti comu sa chces branit.
Bezne odporucam kazdemu doplnit si
zinok, selen jod, vitaminy C E D-3 K-2, mikrovlakniny a probiotika, a cistit si cievy lecitinom aspon raz za tyzden.

RNG

IOnfinity, zrejme ti zaludok netvori mziadnu kyselinu, takze ked mas kvasenie v zaludku a plyny ti vytlacia jedlo do pazeraka, nemas pocit paly. Superenzymes obsahuju trosku kyseliny, ale nie dost na to, aby ti prestalo kvasenie a hnitie v zaludku, tj jedlo sa ti posobenim plynov vytlaci do pazeraku a kedze v superenzyme je trochu kyseliny, tak to samozrejme pali.
Ale na to, aby sa ti uzaver medzi zaludkom a pazerakom pevne uzavrel a v zaludku prestalo kvasenie a hnitie, potrebujes tych kyselin ovela viac.
Enzymy nezvysuju vyrobu kyselin

Baskkka

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať či môžem saw palmetto (320mg denne) , zvysene davky zinku (25mg), tekvicovy a pupalkovy olej (lyzica denne) a caje (zeleny, matovy, zihlavovy (korene)) spolu uzivat.
Odporucili by ste este nieco?
vdaka

Innfinity

Ahoj RNG,

prosim Ta mozem mat po uziti enzymov zaludocnu kyselinu?
Beriem od Now Super enzymes, 2x za den na lacno uz asi 2 tyzdne.Dnes rano som mala ale si hodinu po uziti taku strasnu kyselinu. Mozes mi prosim napisat cim to moze byt? Kyselinu inak vobec nemavam.

Dakujem

RNG

Rita, huby a liecenie s nimi je stare uz tisice rokov, len dosial ludia nevedeli, co je v nich vlastne ta najucinnejsia latka. Dnes sa vie, ze sa jedna o betaglukany, 1,3 na 1.6 a tie sa nachadzju v roznych hubasch v roznyc mnozstvach, Vysoky obsah je v reishi, triez agaricus blazei, hlivy a tresovnica lupenovita(maitake).
Ale ja osobne odporucam najma ciste kvasnicive betaglukany, lebo su relativne lacnejsie a dobre absorbovatelne.Vyskum okolo nic zacal v Japonsku uz 60tych rokoch a napr vo Svedsku v osemdesiatych rokoch.
Zvysuju niektore imunity, tj tie, kde zvysenie poctu a aktivity NK krviniek a ovela sirsie spektralnych makrofagov.
Udzobna davka je najmenej 2 x 250 mg, intenzivna je 3 x 500 mg

RNG

Menma to je preklep odomna. jedna sa o D-manose Kup ju v prasku/powder tak je lacnejsia na mnozstvo.
Hoogle ma aj pravy citricidal, profesional use, ktory obsahuje quaternialne zluceniny, nie len polyfenoly, co maju len zlomok ucinnosti. A je to naviac 60% citricidal
Na Modified citrus pectines by som volil skor praskovy, powder, ten je na mnozstvo o vyse polovicu lacnejsi

menma

Tak už mam väčšinu vybratu dam sem zoznam toho čo chcem obejednať a ked bude niečo zle kludne ma oprav a kupim niečo ine

Probiotic 30 Billion CFU

NutriCology Allergy Research
Modified Citrus Pectin
NCL053 • 120 Veg Caps

Doctor's Best
Best High Potency Serrapeptase
DB135 • 90 Veg Caps

Swanson Premium
Berberine
SW1411 • 400 mg 60 Caps

Swanson Premium
Oil of Oregano Liquid Extract (Alcohol & Sugar Free)
SW1173 • 1 fl oz (29.6 ml) Liquid

Swanson Premium
NAC N-Acetyl Cysteine
SW854 • 600 mg 100 Caps

dalej tam bude ešte citricidal ale to z hoogle 34 % a

mam tu ešte toto Swanson Premium
D-Mannose
SW1185 • 700 mg 60 Caps
lebo si spominal L-manozu ktoru som tam nenašiel a toto ano tak som to tam dal a počkám na tvoj názor to je všetko

kludne ma poopravuj budem len rad ďakujem za ochotu

ritta12

RNG A este sa spytam co je lepsie pre skolkarske dieta 4,5 rocne na imunitu, aby uzivalo Betaglukany alebo Kolostrum?

A ked Betaglukan tak co je najvhodnejsie pre dieta extrakt z chlebovych kvasiniek,alebo hliva alebo agaricus pripadne reishi a tie cinske huby,citala som ze medicinske huby su testovane a aj ucinne to su ktore? O tych chlebovych=sacharomyces sa nepise.

A na odhlienenie odporucas NAC aj Serapeptazu, preco aj serapeptazu nestaci jeden odhlienovac ako NAC?
Dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk