Otázky na RNG

RNG

rita 12
Ucinok NAC a serrapeptazy v tele je rozdielny a preto odporucam brat najradsej oboje, alebo aspon jedno.
Na rozne choroby pomahaju rozne doplnky. Collostrum dodava najma imunoglobuliny, betaglukany povzbudia telo k vyssej aktivite bielych krviniek.
Tj aspon podla mojho nazoru collostrum je lepsie na viralne nakazy a betaglukany hlavne na ine nakazy.
Ja to vsetko samozrejme striedam a pouzivam , ked na mna nieco lezie, s cim sa moje vnucatka so mnou podelili, beriem viacero veci aby som to porazil za 3-4 dni bez horuciek a za plneho behu v robote.

menma

už som to pochopil na to kašli ale mam väčší problém pri potvrdeni objednávky mi vyškočí toto

We're sorry; we are unable to process your order at this time. Please contact your bank for further assistance.

objednavam to cez VISA kartu kde môže byt chyba?

menma

ahoj rng na jednej položke na swansonvitamins mi píše že

We may not be able to ship this item to your area. See all shipping restrictions .

jedná sa konkrétne o toto Swanson Premium
NAC N-Acetyl Cysteine

čo mam robiť a pripade kupi čo sa môže stať ak to na colnici objavia

mayusa

Ahoj RNG, citala som na tvojej stranke ze na candidu sa nesmu zemiaky konzumovat, preco ?
Vcera ked uz som mala asi kilo zemiakov nasupanych na polievku ma to napadlo :(
Vdaka ti

ritta12

RNG A na odhlienenie odporucas NAC aj Serapeptazu, preco aj serapeptazu nestaci jeden odhlienovac ako NAC pro chorobach?
Rng a co je lepsie na podporu imunity u dietata co chodi do skolky betaglukan alebo kolostrum?

A su betaglukany z hribov horsie vstrebatelne ako z kvasnic? Ty uzivas len kvasnicove ci striedas ale detom asi viac odporucis kvasnicove pretoze mne tie cinske hriby pridu ze decka europske deti mozu mat problem a travenim tychto hribov,nie su na to navyknute,ci sa mylim? Dakujem za odpoved

RNG

Infinity, niektore horke veci/byliny a DGL mozu zvysit tvorbu kyselin, len ked mas napr virusami poskodene parietalne bunky, co kyseliny vyrabaju, tak to trva dlho, nez sa regeneruju, ked vobec.

RNG

Numbius, doplnky co odporucam odporucam pre to, ze ich nemozes dostat dostatok prakticky zo ziadneho jedla, Tj dostatok nie v zmysle starych odporucenych dennych davok z roku 1948, ktorych sa lekari tak krcovite a spiatocnicky drzia , ale podla novsich vyskumov a praxe lekarov, co maju na to inaksie nazory.
Probiotika staci nasadzat len z casu na cas, pre istotu a vzdy pri hnacke, ale mikrovlakniny treba brat cely zivot, aby si si udrzal tu probioticku floru v crevach.