Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

numbius

RNG: mam otazku, ohladom psoriaza.
- otec ma s tymto problem, musi si postihnute oblasti denne mastit (pouziva bravcovu mast).
- nevedel by si poradit ako bojovat proti psoriaze, zmiernit jej ucinky ? dakujem vopred

RNG

Na rozne virusove infekcie odporucam najma masivne davky vitaminu C, 1 gram esteru C kazdu hodinu, tj aj v noci, tiez chaparal, 2 x 1 gram a ine. Viac na zvysovanie viralnej imunity a potlacanie roznych virusov najdes cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes.

RNG

Perla, ked sa zacnu tvorit v tele najma v nose hlieny z akehokolvek dovodu, tak sa tam pri dychani dostanu mikroby, co vedia v hlienovh a z hlienov zit. Takze napr ked hlieny zacnu s alergiou, alebo inym mikrobom, tak pokracuju s tymi hlinovymi infekciami, na ktore nie je atb ucinne, ba prave naopak, ich podpori tym, ze potlaci v tele ich prirodzeneho nepriatela, probiotika.
Na odhlienenie je NAC a serrapaptaza, proti mikrobom v hlienoch je napr oreganovy olej.
Priklad na tie hlienove mikroby je napr rozkladny Aspergillus pneumoniae, co ti uz v nazve hovori, ze sposobuje zapaly priedusiek a pluc svojimi vyluckami.
Mykoplazmy neziju v hlienoch to su vnutrobunecne parazity.

RNG

Kajulka 6, kvasnicove su najjemnejsie, tj najlepsie sa absorbuju.
Ale aj ja pouzivam extrakt z agaricus blazei, najma ked maju v Swansonvitamins nan vypredaj(2 za jedno)

RNG

Roman 27, to zariadenie v Lucenci je poloautomat, tj ked dodrziava cistotu vody, zakazdym ma ten isty vysledok./ Moj brat si odtial zobral 2 litre pred asi mesiacom a vyzeralo to rovnako, ako predtym, tj ked som to tam povodne nainstaloval

perla1

Rng takze ak bude syn dlho pokasliavat ako teraz uz cca mesiac moze ist o mykoplazmy a je lepsi olivovy list? Oregano pises ze je dobry na hlieny a kvasne a plesnove infekcie-to su ake, nejake kvasinky syn urcite nema a plesne to co pod tymto myslis. A na rhinovirusy je co najlepsie?????
dakujem

kajulka6

RNG je agaricus blazei murrill nejak viac ucinny ako ine betaglukany? Je lepsi ako hliva ako kvasnicove betaglukany?
Naozaj neviem co kupovat ci vytazky z hlivy alebo kvasnic alebo ten agaricus.
A spytam sa na este na GOLDENSEAL,na co je to dobre,lebo ked si pozeram vyrobky na iherb na imunitu tak sa to skoro vsade pridava. Dakujem

Roman27

Zdravim,
budem teraz potrebovat koloidne.
Ta Vasa neterka co v Lucenci robi to koloidne, ake je to ppm, este stale 2nm, zeta potencial viete? A je cire prosim Vas?
Dakujem

RNG

Kojenci maju casto kasovitu stolicu. Ich traviaci system nie je este natolko vyvinuty, ze by vedeli vytazit vsetko z jedla. Pre to nemozu urcite jedla jest az do urciteho veku, kym sa im nezacne vylucovat dostatok kyselin na stravenie a roznych enzymov tak isto.
Betain HCl sa nedostava do mlieka, takze s toho nemusis mat obavy.
Aleked si myslis, ze dcerka nema dobru probioticku floru, tak jej daj doplnok mikrovaknin, aspon trosku a tiez probiotika.
To nakoniec radim kazdemu, bez ohladu na vek a zdravotny stav.

coccinelle

Ked som uzivala 2 tablety naduvanie bolo aj tak. Nepijem 2 hodiny po jedle. Psylium a probiotika uzivam,teraz uz nie kazdy den, ale zacnem. Psylium som brala rano pol hod pred jedlom a probiotika pred spanim s jablkom. Ake enzymy by som mala brat? A neskodi teda ten batain dcere ked kaka kasovito? Dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk