Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Terry, nie vela,kedze hlieny sa tvoria nielen ako reakcia na rozne mikroby, ale aj na chlad. Skus brat quercitin, 3 x 600 mg, to tlmi cinnost mast cells, co reguluju aj tvorenie hlienov.

Terry90

Zdravim RNG, od tejto zimy mam mokry nos vzdy ked idem po vonku t.j. ked som v chlade. Ako keby som dostal alergiu na chlad alebo take nieco. Dokonca uz aj ked som doma, musim obcas vysmrkat vlhkost z nosa. Da sa s tym nieco robit? Dakujem.

RNG

Roztoce treba odstranit, tj pradlo prat v horucej vode, najma podusky vymenit aspon raz za pol roka, obliecky na nich prat kazdy tyzden a iste to to pomoze.
Quercitin mozes brat vzdy, kedze plesne a ine alergeny su pritomne casto cely rok.

mamado

RNG prosím ťa ten quercitin mám brať aj teraz v zime? (alergia na paliny a roztoče, mám stále červené suche flaky na očných viečkach )

Ďakujem moc. MAMADO

Všetko dobré v novom roku prajem, zdravie celej rodine.

RNG

Calcium D-Glucarate treba pouzivat v davke az 2 x 1 gram
Lecitin mozes pouzivat kopcom polievkovu lyzicu aj kazdy den, inac to odporucam aspon raz tyzdenne. Lipazy treba tiez hodne, az 50 000 SUS jednotiek.
Odtucnenie trva dost dlhy cas a zavisi od toho, kolko tuku tam mas ulozene. Prepokladam az niekolko mesiacov.

RNG

Sylimarin zvysuje tvorbu zlci, tj zlc je redsia a moze rozpustit kamene. Ale moze vyvolat aj koliku, ked sa ti kamene zaseknu v zlcniku alebo zlcovodoch.

RNG

Detaily, moj brat bral 30 000 IU denne vyse mesiaca, a dosiahol hladinu 85 nanogramov na mililiter. Teraz berie len 5000 IU na udrzbu.

delphia

rng, prosim o info. mam stukovatelu pecen a pankreas, tiez zlcnikove kamene a zvyseny cholesterol. pisal si, ze odtucnit pecen treba D glucarate calciumom, lipazou a lecitinom. prosim, mozes mi napisat v akych dennych davkach uzivat spominane pripravky a tiez cca ako dlho ich uzivat? potom si chcem zregenerovat pecen protokolom dr.Berksona, no mam obavy, ci zvysena tvorba a odtok zlce nebude mat za nasledok koliku. zatial som ju nemala aj napriek tomu, ze zlcnik je plny kamenov. dakujem za odpoved a prajem uspesny novy rok.

PF2014

Ešte by som sa rád spýtal, koľko by som mal denne Dčka brať, aby mi to v krvi stúplo čo najrýchlejšie na 60 ng ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk