Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

claire

vdaka RNG, no ja som sa riadila tym co ste mi odporucil, berberine ste vtedy cca pred mesiacom nespomenul...ale ak myslite ze mi pomoze, zaobstaram si aj ten. ako by ste uzival tieto nasledovne pripravky: aloe vera, psyllium, pancreatin a probiotika tak, aby to bolo pre telo co najprospesnejsie? dakujem

RNG

Vyhybaj sa par dni aj mliecnym vyrobkom, pokial si nezaobstaras silne enzymy na mlieko, ktore ti pomozu mliecne produkty stravit, bez alergii. Dobry je napr vyrobok firmy Enzymedica, pod menom Lacto, Complete dairy digestion.

RNG

Claire, zacni s 2 x 1 tableta toho enzymu, pripadne 3 x 1 tableta, akokolvek, kedze ten enzym sa rozpusti az v crevach. Skoda, ze si si nezaobstarala aj nieco antimikrobialne, berberine je dobry na napravu crevnej flory, lebo zapaly su vzdy niecim sposobene, od zamorenia az po rozne skodlive mikroby
Vyhybaj sa pre istotu vsetkemu, co moze obsahovat lepok, tj vyrobkom z muk psenicnej, raznej, jacmennej,a dokonca pre istotu aj ovsennej. Ak ti zapal prejde to je jasny dokaz , ze ti telo lepok neznasa, lebo ho nevie spracovat.
Lekarske testy to casto ani nezistia, ale takto si to sama mozes potvrdit.

RNG

Sisley, roztok citricidalu treba pit po malych glgoch celu den. Pripravuje sa z litra vody a 35 kapiek 60% citricidalu alebo 60 kvapiek 33% citricidalu. Kedze nevies o aku infekciu sa zatial jedna, ber aj kapsule oreganoveho oleja(NOW, 2 x 2 kapsule) samozrejme aj serrapaptazu, keby to bola nejaka maskovana infekcia, ako L-formy, biofilmy mukoplazmy a podobne(3 x 120 000 IU) co napomoze aj ucinku atb, lebo aj toeto vedia do roznych odmaskovanych infekcii lepsie preniknut.
D-manosa sa davkuje 2 gramy kazde 3 hodiny. S trochou stastia sa daju za par dni takto rozne miroby odhaknut zo sliznic a splachnut mocom von.
Nezabudaj brat po dobrani atb 3 hodiny neskor silne probiotika a samozrejme pocas celeho dna aj mikrovlakniny aby sa ti e probiotika mohli rozmnozovat. najma na noc je to velmi ucinne s kuskom jablka.

RNG

Multilevel, ked mas nejake zamorenie v tele enzymy a voda au nastoj na ich odstranenie.
Ak je to zamorenie povrchove, tak odporucam prirodnu kozmetiku, tj nieco dobre na kozu zlozene len z jedlych zloziek a obsahujuce aj nejake antimimrobialne latky, idealne citricidal.

claire

andie 1990, mozem sa spytat, pises ze mas nespecificky zapal creva, celiakiu a laktozovu intoleranciu, bola si aj na kolonoskopii? ja mam totiz tiez nespecificky zapal, konkretne tenkeho creva, ale doktor vyslovil podozrenie aj na celiakiu. kolonoskopiu som absolvovala, zistili len ten zapal no moje tazkosti s bolestou brucha pretrvavaju...

claire

Dobry den RNG, na Vase odporucanie som si objednala Pancreatine od firmy Solgar. Dnes mi dorazil a chcela by som sa Vas spytat na spravne uzivanie spolu s ostatnymi doplnkami ktore uzivam, trapi ma nespecificky zapal tenkeho creva a polypy na zlcniku. Uzivam psyllium, probiotika, stavu z aloe vera a od dnes chcem aj ten Pancreatine. Dakujem

sisley

Ahoj rng, chcem ta poziadat o radu, som 6 den v nemocnici s masivnou hematuriou v moci spolu so zrazeninami. Ked lezim je to lepsie, ak chodim, krvacam do mocu. Robili CT aj cystoskopiu mechura, vsetko ok, akuratsliznica je zapalena a slzi krvou. Nasadili atb, ale krvacam s prestavkami stale, kultivacia bude tak o 3 dni. Mam doma k dispozii, co by som mohla uzivat : citricidal, oreganove kapsule, nie olej, swanson digestive enzyme, vit. C, ascorutin, brusnicovu stavu a dmanosu. Co z toho a v akych davkach brat ? Dokupit pripadne graviolu, koloidne striebro alebo colostrum? Potrebujem to rieist akutne, dakujem.

MultiLevel

Dakujem RNG. Bezala som s tym rano k lekarovi, lebo v noci som sa zobudila s tym, ze mam cely chrbat flakaty, plus stehna, brucho. Kozna mi dala samozrejme kopec masticiek, ktore nezaberaju, napriklad beloderm lotion a fenistil tabletky....Cervene flaky z brucha a z chrbta zmizli, no ked som prisla domov a davala som si dole oblecenie, plus spodne pradlo, tam kde ma ominala gumicka z nohaviciek, sa mi zas vytvorili cervene flaky, ktore sa velmi zvacsili. Vytvori sa mi jedna akoby vyrazka, ktora sa spoji do obrovskych flakov, jeden taky som mala aj cez cele brucho. Netusim z coho to je, zatial drzim dietu, pijem len cistu vodu. Dakujem za rady, idem pozriet ten tvoj krem :)

RNG

Akukolvek zdroj mikrovlaknin je lepsi ako nic. Dobre ma napr firma Vemica na Slovensku, ak ches viac roznych, pozri napr na swansonvitamins.com, kde kupujem arabinogalactany, modified citrus pectines a glucomannan. Maju sicve na Slovensko vysoke postovne, ale ked urobis vacsiu objednavku tak sa to aj tak vyplati.
Samozrejme treba aj kvalitne probiotika, tie tam najdes pod napr znackou Healthy Origins co obsahuje tepelne a kyselinovo odolne probiotika, aby si ich kupila este zive a aby sa zive dostali cez zaludocne kyseliny do criev.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk