Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

shanti

Dobry den RNG. Chcela by som si kupit triphalu. Poradite mi prosim, ci musi mat na obale napisane 40% tannin? Niektore maju a niektore nie. Aj od swansonu jeden druh ma a druhy nema ten tannin. Planetary herbals je dobra znacka? Tie tiez nemaju napisane tannin. Ktoru znacku si mam kupit aby to malo efekt? Dakujem.

andula1

RNG prosim ta vyberam medzi tymi solami nejaku zdravu alternativu,presne ako si povedal v Himalajskej ruzovej soli nie je ani stipka jodu! Ja tu sol mam doma a pozeram zlozenie. To nie je dobre pretoze hlavne my Europania mame jod hlavne zo soli,ze? Lenze ked citam clanky o soli tak vlastne sa pise ze vsetko je chlorid sodny,ci uz klasicka kuchinska sol, ci morska rafinovana,alebo nerafinovana ci Himalajska. Akurat ze rozdiel je v tom ze kuchynska a morska rafinovana sa nejak tepelne upravuje a stiepi a ze tam potom vysledok je ze je tato sol skodliva ze ju telo nevie spracovat? JE TOTO PRAVDA?
Ze potom treba radsej pouzivat nerafinovanu morsku-co doporucujes ty alebo Himalajsku, ale je problem keby pouzivam aj Himalajsku aj ked je bez Jodu a ten jod doplnam v tabletach? Alebo ktora sol je najzdravsia a telo ju vie spracovat a nie je jed pre neho ako sa pise. Dakujem za vysvetlenie

kajulka6

RNG myslela som postovne ze je draze zo Swansonu,nie aloe vera, preto som hladala alternativu napr. z I herbu ci tam je nejake kvalitne aloe,alebo iba to od swanson odporucas. A pri aloe vera odporucas aj dat si nejaku pauzu pri uzivany alebo nie?
Napisal si mi ze spirulina je zdroj mineralov ktore sa zo suchozemskych potravin nemozno dostat? ktore mineraly mas na mysli? Vsetky mame v strave aj suchozemskej len malo nie?
Prosim ta ked mavam migreny tak 7x do mesiaca a pouzivam Ibalgin,Novalgin a tieto lieky nesteroidne analgetika, tak a mi nici crevna stena,asi aj pecen,ale je nieco z doplnkov co by si odporucil aby som si tie creva neznicila bratim liekov? Dakujem za odpoved

RNG

Inac serrapeptaza je protizapalova, odhlienuje a zaroven riedi bezpecne krv, takze ti pomoze aj znizit tlak.
Embrel potlaca nasu prirodzenu imunitu, co je zly napad, lebo potom si stale chora.
Zialbohu dost podobne ucinkuje aj methotrexate.
MOvalis je NSAID, tj protizapalova chemikalia.
Vsetky uvedene xchemicke lieky maju hromady skodlivych ucinkov, pricom neadresuju priciny osteoartritidy, co su obvykle mykoplazmicke infekcie. Mykoplazmy su vnutrobunecne parazity, ktore sa velmi pomaly rozmnozuju, takze ich telo ani nevnima, ale ked sa premnozia sposobuju zapaly v tele.
Bezne o nich lekari vedia velmi malo,cest vzacnum vynimkam, a kedze na ne nemaju ziadne ucinne lieky, tak sa o nich ani v skolach neucia. A reakciu na ne a ich toxiny si vysvetluju ako "autoimunitu" tj ze imunny system v tele bez priciny napada telo.
Nuz to sme ovela lepsie vyvinuti, aby telo bez dovodu blaznilo....

RNG

Zuzky, ja mam to iste, ale zatial som si vzdy zachranil klby vcas a zregeneroval. Na obranu beriem extrakt z olivovych listov, s obsahom 3 x 300 mg oleuropeinu, serrapeptazu 3 x 120 000 a najnovsie aj 2 x 15 kvapiek z kazdeho: samento, coumanda a banderol.
Samozrejme na regeneraciu klbov beriem klbove doplnky, najma obhryzam dobre uvarene kosti beriem MSM a niekedy aj ine klbove doplnky a jem avokada, 2 tyzdenne, co telo pouziva na vyrobu klboveho mazu, aby sa mi klby nevydierali.Kalcifikaty sa vytvaraju ako nasledok zapalov, co vznikaju pri roznyc infekciach. Vapnik z kalcifikatov v makkom, tkanive sa da presunut postupne do kosti, ked beries vacsie davky vitaminu D-3(5000 IU) a K-2(MK7, 200 mikrogramov plus)

Rychlejsie odburavanie sa da robit chelaciou, pouzitim 1 gramu EDTA rano a vecer doplnkom mineralov na remineralizaciu, samozrejme as vitaminmi D-3 a K-2.

Zuziky

Ahoj, RNG. Mám 57 rokov. Liečim sa štvrtý rok na reumatoidnú artritídu. Napadá mi nielen malé kĺby ale aj tie nosné. Pravý bedrový mi vymenili pred necelým rokom, teraz mám problém s ľavým. Často sa mi zapaľuje ramenný kĺb, lakeť, zápästia. Okrem toho mi na pľúcach zistili kalcifikáty. Vedel by si mi prosím poradiť, ako sa z toho dostať, alebo ako zastaviť túto deštrukciu? V súčasnosti užívam methotrexat,embrel, movalis, vitamín D, biomín, lieky na vysoký krvný tlak, lieky na pečeň.

Dakujem.

RNG

PF, chlopna na srdci sa ti poriadne neuzatvara
Vsetky organy maju nosnu konstrukciu kolagenove vlakna. Ak si chces nosnu konstrukciu posilnit, ber dostatok vitaminu C(az 5 gramov) a L-lysinu(2-3 gramy)
To je zarovern dobre proti starnutiu,. vraskaveniu koze a vnutornych organov a silne kolagenove struktury nedovolia ani uvolnovanie rakovinnych buniek a metastazy.
Nuz a na pruznost samozrejme hromady roznych antioxidantov.
Ak sa ti chlopna poriadne neuzaviera pre zvapenatenie/kalcifikaty (nasledok zapalov, najma zo streptokokov), tak by si si mohol par tyzdnov pouzivat chelaciu/remineralizaciu.
To pomaha aj na ine kalcifikacie v tele, na cievach,co ich robi krehke a zapchate, na rozne vyrastky na kostiach a klboch a v roznych inych organoch.
Na presun vapnika z makkych tkaniv do kosti pomaha brat dlhodobo aj extra vitamin D-3 a K-2

RNG

Kajulka, to praskove je 200 ku 1 koncentrat, tj 50 gramov je vlastne 10 litrov aloe vera stavy, tj to nie je vobec drahe. Naviac susenim v mraze sa tam zachovaju vsetky enzymy a neporusene sacharidy, co sa neda povedat o tekutych pasterizovanych alebo konzervovanych produktoch.
Spirulinu osobne beriem tak mozno 2 krat do tyzdna. Polievkovu lyzicu kopcom si zamiesam do doma robeneho jogurtu. Nechuti to bohvie ako, ale da sa to zjest.
Nie je to ziadny liek, ale len velmi koncentrovana superpotravina. V mori pestovana je zaroven zdroj stopovych mineralov, co zo suchozemskych potravin nemozno dostat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk