Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Alex, z vonku dodane enzymy neovlyvnuju telesnu vyrobu enzymov vobec pokial viem, lebo niet ziadnej vedeckej prace, co by take nieco potvrdila.
Inac telo ostava zvonku hromady enzymov, pokial clovek je hodne surovej stravy. To je jeden z dobrych bodov vitarianstva.

RNG

Elissmazka, potenie je normalny jav tela, ako sa telo zbavuje toxinov. Prilisne potenie, hyperhydrosis, je geneticka zalazitost a sice sa da potlacit znicenim casti potnych zlaz, iontoforezou, ale velmi to neodporucam, kdeze nasledok je vyssia hladina zamorenia v tele, najma na mieste aplikacie.
Ciastocne sa to da zmiernit znizenim stresu, pozri cez google pod mojim nickom slovo stres. Destresovat sa odporucam bez vynimky kazdemu, stres je zabijak a po case vedie alebo aspon prispeje k hromade zdtravotnych problemov.
rng forum.sk bolo premenovane na rng.jecool.net z rozhodnutia jeho administatora. Ja s tym nemam nic, ja som len prispievatel do neho.

Alex15

RNG nemožu extra enzymy (entericky obalene) narušiť prirodzenu tvorbu enzymov t.j. či sa po skončeni enzymatickej kury nemože stať, že budem mať nedostatok vlastnych enzymov? Vdaka.

Elissmazka

Dobry den, mam velky problem s potenim ruk a noh.Mam 23 a cely zivot s tym mam problem.Aj ked je zima sa mi abnormalne potia ruky.Vedeli by ste mi na to nieco poradit? Za odpoved dakujem

RNG

Ortut cheluje z tela hromada chelatorov, co obsahuju siru, lebo ortut sa navazuje na siru. A mnohe z tych chelatorov nie su chemikalie, ale prirodne potravinove doplnky.
DMSA a DMPS su silne chemikalie s obsahom siry, ale na bezne odmorovanie nie su nevyhnutne.
ALA(alfa lipoova kyselina) sa vytvara kazdemu v tele, ked je v dostatku, tak velmio pravdepodobne nemozes mat zamorenie ortutou.
Odmorit telo sa da aj absorbcne, mikrovlakniny, najma modifikovany citrus pectine tiez vynasaju rozne tazke kovy a pesticidy z tela von
Nie je to tak rychle ako chemicky, ale je to na rozdiel od chemie prirodzene a uplne bezpecne.
Na absorbciu je aj aktivne uhlie, aj tekute zeolity(liquid zeolites)

marcelina78

dakujem RNG, lebo uz som aj niekde citala, ze nic ine okrem DMSA telo od ortute neodmori, co sa mi nejako nezda, pretoze to by sme museli byt vsetci do jedneho ortutou zamoreni z toho amalganu, ked kedysi nic ine nebolo namiesto neho... Skusila som 3 pristroje - Salvia, Vollova diagnostika, Diacom a nic, okrem hliniku na Vollovej diagnostike, inak ziadny problem s tazkymi kovmi. Navyse ked uz detoxikujem isty cas Joalis kvapkami, nechcem do seba pchat zasa nejaky iny detoxikator ako DMSA...Vyskusam co pises, neviem kde , ale zozeniem ten cinsky petrzlen.

RNG

Telo ma mechanizmy na odmorovanie pomerne ucinne. ja som mal svojho casu vbyse 8 amalgamovych plomb, a predsa nemam telo zamorene ortutou. Jednoduchy test na zamorenie ortutou je dat si 300 mg ALA(alfa lipoova kyselina) a ked sa nebudes niekolko hodin po tom stverat po povale(virenie ortuti v tele),l tak nemas ziadne extra zamorenie ortutou.
MSM je tiez jeden z chelatorov ortuti, mnohwe mikrovlakniny , najma modifikovane citrusove pektiny ju tiez z tela vynasaju, osobne odporucam si pestovat cilantro v kvetinaci, to je vnat koriandra, ktory sa niekedy nazyva aj cinsky petrzlen, a robit si z toho pravidelne natierky, zlozene z kokosoveho oleja, cesnaku, trochu cierneho korenia soli a s pridamymi orechmi alebo semenami, Ja do toho davam pomlete osupane tekvicove jadierka(surove) , piniove oriesky alebo hoci len obycajne vlasske orechy
Tj je to vlastne cilantro pesto.
V ladnicke to vydrzi 2-3 tyzdne.

marcelina78

RNG prosim o radu, detoxikujem sa u terapeutky Joalis kvapkami, viac druhov uz 1,5 roka. Teraz zvazujem, zeby som si dala von amalgany z ust, mam 2 cele amalganove zuby + 2 velke plomby a asi 3 normalne velke. Nasla som zbarku, co pouziva koferdam , aby som nevdychovala amalgan pri odvrtani, ako to telo cistit popri tom, alebo potom? Pocula som, ze aj zivocisne uhlie pred a po...Porad prosim nieco..

RNG

Bolesti mozu byt z roznych pricin , u teba mozu byt spojene s nedostatkom niektorych zivin,zlej cirkulacie krvi, mozu byt sposobene mikrobami, najma roznymi virusami alebo mykoplazmami, ale aj inymi, co vytvaraju rozne zapaly v tele.
V kazdom pripade ti odporucam doplnky na zvysenie viralnej imunity, pozri cez google pod mojim nicko a slovom herpes, to nakoniec dnes odporucam kazdemu, kedze zijeme v case viralnych epidemii.
Na cirkulaciu su fibrinolyticke enzymy ako nattokinaza, serrapaptaza a lumbrokinaza.
Ako stredoeuropanka mozes mat prilisnu zrazanlivost krvi,(daj si spravit koagulacne testy z krvi), co treba tymi enzymami upravit.

Na mykoplazmy ja osobne beriem extrakt z olivovych listov a kvapky samento, coumanda a banderol Je to ucinne aj na boreliozy a chlamidie, co su dnes ovela viac rozsirene, ako lekari priznavaju.
No a travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik, co chyba treba doplnit.

A aby som nezabudol opakujem znova, niektore ziviny nie su dnes v nasej potrave v dostatku, preto si treba doplnat selen zinok, jod, vitaminy C E a D-3, mikrovlakniny a probiotika. A odporucam aj cistenie ciev aspon raz do tyzdna lyzicou lecitinu
Na chudokrvost pomaha brat nielen zelezo, ale aj med a vitaminy B-6 B-9 a najma B-12, ktory je najlepsie brat ako pilulky pod jazyk/sublingual
lebo cez zaludocne kyseliny sa B-12 neprepracuje.

Mkk

Dobrý den pán RNG,mala by som na vas aj ja jednu otazočku. Minulý rok som zakladala tému . www.zdravie.sk .Dopadlo to nejak tak že som mala problem aj s modrinami tak som bola na hematologii a dali mi železo a aj tieto bolesti aj modriny mi zmizli. Treza mi ale tie bolesti začali znovu. Presne toto isté a kedže nevykonávam už žiadnu prácu namahavu tak neviem čím to je.
Bolievali ma lopatky ,hlavne lavá ,neskor mi bolest prešla do hrude k srdcu,,neskor to prešlo do lavej klučnej kosti vtedy ma to bolelo stále a hlavne pri hlbokom nádychu .striedalo sa to s lopatkami a teraz mi to zas prešlo do lavej ruky a bolí ma to najme v zápastí akoby ma boleli žily a smeru dole do zapastia a do palca.
je to taká hnusná tupá bolest a bolí ma vlastne nonstop ked mam ruku v klude tak aj celý den.
mohli by ste mi poradit čo to može byt a aké doplnky by som mala brat ? Som vegetarianka,mam ppp čiže mi živiny asi chýbajú tak neviem čo by som mala presne doplnit ,či zase to železo alebo iné.
Alebo to može byt sposobené chrbitou kedže často sedím za pc.? ďakujem za skoru odpoved pekný den :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk