Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

JanuskaO2

Drahy RNG, vidim, ze sa naozaj vyznate a mate prehlad o roznych chorobach a problemoch. Ja som chcela len poradit, ale neviem ako nato. Zistili mi streptokoka v posve. Krv a dutiny su uplne ciste. Mam 54kg tak som uzivala Citricidal asi 26 kvapiek na liter- pitie a zhruba tolko isto na vyplachovanie rozdelene 2KRAT za den. Uz 15 rokov mi vychadza vytok takmer zeleno-zltej farby. Candida a ine bakterie su tam nie je, tie sa mi podarili odstranit Aloe vera. Neviem ci mam pit Citricidal, pretoze vsetko je ciste len posva nie.Najprv sa mi zdalo prvych 5 dni ze ten vytok prestava a je bledy, ale preslo asi po 10 dnoch znova zozelenel a z vlastnej skusenosti viem, ze to asi nezabralo. Uzivam este zeleny il na vycistenie criev a vecer probiotikum s jablkom. Este okrem tohoto problemu sa mi vyhadzovali strasne hrube vyrazky po tvari ako hrach-po cokoloade vzdy,kde mi bolo z krvi povedane o jemne znizenej imunite na ktorej sa snazim pracovat aj stravou, sportom. Ale na toho streptokoka, ktory je len v posve som bezradna, pretoze vobec ho lekari ani ja nevedia dostat von. \\aj on su bezradni. Vdaka za Vasu uzitocnu pracu.

orol

Srdecne Ta pozdravujem RNG

skoncil som 30- dnovu chelaciu s remineralizaciou (DTA + Bone strength + D-3 versus K-2 a otazka znie:

mam nadalej brat Bone strength + D-3 vesrsus K-2 este nejaky cas, alebo to uz nechat?

k lekarovi nejdem

P.s- inak zacal som teraz uzivat tinkt. z brez. kory na moje upchate cievy (mozno ich uz nemam upchate):-o))))

poprosim Ta o nazor, ci moze uzivanie tinkt. z bezovej kory eliminovat rizika infarktu atd, resp. co to robi v srdc. cievach atd...

RNG

Alex, ciastocna regeneracia je vzdy mozna.Ked si sktiabes hlavu, asi mas nejake kozne problemy, napr casto si umyvas vlasy silne odmastujucimi samponami a chlorovanou vodovodnou vodou, co ti kozu vysusi, popraska a nasadaju si tam rozne plesne/mykozy. Odporucam si na noc namastit hlavu kokosovym olejom a pouzivat detsky sampon len raz do tyzdna, maximalne, alebo umyvat hlavu vlaznou vodou bez samponov, ako to robim ja uz desatrocia.Zriedkavo pouzijem detsky sampon,este aj do neho si pridam kokosovy alebo olivovy olej. TYo iste tiez zriedka pouzijem na tvar a potom si ju okamzite natriem doma vyrobenym kremom, ktory ma zaklad kokosovyy olej, viac si mozes vygooglit pod mojim nickom a slovami prirodna kozmetika.
Svajciarski studenti pred par rokmi na rozne kozne problemy s uspechom, pouzivali zmes avokadoveho oleja(100 gramov) s vitaminom B-12( 50 mg cyanocobalamine)

RNG

Bezne odporucam brat protokol dr Berksona aspon 3 tyzdne, pri poskodeni pecene virusami alebo zamorenie jedmi aj dlhsie. Dolezite je pri tom brat aj mikrovlakniny, aby sa extra vylucena zamorena zlc nereabsorbovala spat do krvi, ale nasiakla do absorbentov a vyniesla von z tela.

RNG

Zeny maju od 16 do 25% telesnej vahy v podkoznom tuku, muzi menej niektori slachoviti len 6 %. Ale kazdy ho mame bez vynimky.Mozog napr sa sklada praktiocky len z tukov lecitinov a vody.
Co sa cloveku zda a co je lekarmi dokazane a prevadzane, to su 2 rozdielne veci.
Ja osobne sa riadim lekarskym vyskumom, nie osobnymi mienkami.
Ked si das do google.com slovo tincture of iodine, ukaze sa ti desiatky roznych zdrojov, mozna stovky.
Najdu sa aj na Slovensku lekarnici, ktori su ochotni tuto staru tinkturu namiesat(2% jodu, 2.5 % KJ=kalium iodatum=jodid draselnymdo 50% etylalkoholu, zhruba ,nemusi to byt velmi presne)
Inac aj rozne doplnkove internetove obchody drzia napr vodny roztok jodu a KJ pod menom Lugol, alebo jod a jodid amonny v glycerine pod menom Iosol specificky na ustne pouzitie, alebo jodove tabletky pod menom Iodoral, ktore maju az 50 mg jodu a pouzivaju sa na rychle nalozenie tela jodom. Pozri napr na iherb.com odkial mnohi Slovaci kupuju,maju tam velky vyber doplnkov, ovela nizsie ceny ako na Slovensku a najnizsie postovne na Slovensko, momentalne.

Alex15

Zdravim RNG, možu vlasy dorasť aj ked má človek mechanicky poškodene vlasove korienky napr. pri častom škriabani sa?

janelan

Dakujem to som este nepocula cez kozu je to dobry sposob pozdrava sa mi to.I ked ja toho podkozneho tuku vela nemam :(len problem bude asi zo zohnanim toho 2% cisteho jodu.Da sa tato kombinacia brat aj ustne ak ano v akych davkach? A este som sa chcela spytat na ten protokol Dr.Berksona ako dlho pri poskodeni peceni by sa mali brat davky selenu, sylimarin lipoickej kyseliny?

RNG

Shirley, ja nie som administrator tej stranky, len prispievatel. Na to musis adresovat administratora.
Ani mne to nejde otvorit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk