Otázky na RNG

RNG

Eminka, ja som od rybich olejov odpochodoval, lebo drave ryby maju oleje natolko zamorene, ze sa musia cistit molekularnou destilaciou a to zmeni formy tych omega 3 olejov na menej pouzitelne.
Dnes sa skor obraciam na krill olej, co ne povacsine z Antarktidy natolko cisty, ze mu ziadna rafinacie nie je treba. Naviac ma tento olej aj formu fosfolipidov, tj je podstatne viac pouzitelny pre telo ako triglyceridy z ryb.A obsahuje jeden z najcennejsich karotenoidov, astaxanthin.

RNG

Olivia 7, v prvom rade pri onkologickych odporucam telo odmorit silnymi enzymami(entericky pancreatin davka 2 x 6 gramov ekvivalent)
brat betaglukany(davka 3 x 500 mg) a graviolu davka 3 x 2 gramy
A samozrejme ostatne doplnky, co radim kazdemu ako selen jod zinok vitamin C E D-3, zmes mikrovlaknin a probiotik.
Na regeneraciu pri ozarovani je dobre brat vacsie davky adaptogenu astragalus, 2 az 5 gramov Ruza je obvykle nakaza, kde sa stafylokoky dostanu pod kozu cez praskliny na kozi, odporucam pouzivat napr kokosovy olej s pridavkom citricidalu. A vyhybat sa pouzuivaniu silnych mydiel, ktore odmastia kozu a prispievaju k jej praskaniu
Kazdfemu dnes odporucam si zvysovat vitralnu imunitu, lebo virusov je cporaz viac a coraz viac ich nosime aj v tele permanentne. Co na to treba pouzuivat si mozes vygooglovat pod mojim nickom a slovom herpes. Treba pouzivat viacero z uvedenych a samozrejme ich z casu na cas obmienat.
Herpes zoster hlavne u starsich ludi je dost casty, sposobuje velke skody na nervoch, bolestive a dokonca niekedy az zivotunebezpecne poskodenia.Bolesti popisovane viacerymi mojimi priatelmi sa podobaju velkym popaleninam na znacnej casti tela A znacne to casto poskodi aj mozog a schopnost rozmyslat.
Ja osobne sa defnitivne proti tomu preventivne branim, lebo v mojom veku je to prilis caste.

RNG

eminka, zapaly su z roznch dovodov, je hrozne vela roznych mikrobov a zamoreni, co mozu zapaly sposobit. A teda vzdy hovorime o zamoreni, ci uz je potravinocverho razu, chemickeho alebo biologickeho z mikrobov alebo dokonca parazitov. A zamorenie sa telo snazi vyhodit, najma ked zabije naraz vele mikrobov a mas na chvilu vyssie zamorenie v tele(herxheimerova reakcia=Uhynova reakcia), co sa moze prejavit aj petechiami. Ber extra vitamin C a bioflavonoidy, nech si posilnis steny tych praskajucich cievok

RNG

PF 2014, je to smutne na to pozerat, nuz ale pokial ludia veria svojim lekarom a pokial lejkari poznaju len schva;lene patentovane lieky, co ich jedine v skole naucili a pred ostatnymi alebo dokonca pred rozmyslanim o nioch ich zastrasili, tak sa to cele nezmeni. V USA uz samotni lekari pouzuivaju na 90% na sebe doplnky, ale ludom sa ich neodvazia pred strachom z prenasledovania predpisat, ani len otvorene odporucat.

olivia7

Dobrý deň, RNG chcela by som sa spýtať, čo radíte užívať pri oslabenej imunite pri základnom onkologickom ochorení, opakované streptokokové infekcie/ruža/, herpes zoster, chronicke bolesti /po operácii, odstránení nádoru na lýtku/.Pacient je po rádioterapii.

MultiLevel

Ahoj RNG, pred nedavnom som ti pisala ohladom uzivania Pagastanu konskeho. Byvalo mi po nom zle, tak si mi poradil, aby som ho podrvila a zmiesala do kremu a ten vmasirovala do pokozky. Ta tabletka sa vsak neda akoby rozdrvit na uplny prach, cize co si na pokozku nanesiem, to mi v zapati z nej aj odpadne, kedze su to vacsie kusky :D Preto som sa chcela spytat, ci by si mi mohol poradit nieco ine na rozsirene cievky, metlicky na stehnach. Mam dedicne krcove zily, plus sa mi na stehnach robia take cervene zilkove ciarky (nie su to strie). Dakujem :)

eminka

citala som , ze pri bolestiach je dobre na regenaraciu nervovych vlakien DHA. Objednala som Calamarine, ale pokial pride som zacala uzivat Omega3, kde je v 2tob. 360mg EPA, 240mg DHA, rybí olej 2000mg. Davky som uzivala , teraz treti deň 3krat 4ks. Popri vsetkym ostatnym doplnkom. Zapal v ramene krasne ustupil po dvoch dnoch, co je az neuveritelne. Neviem co bolo hlavne, ci serrapeptaza alebo DHA. Ale sem tam objavujem petechie. Co to moze sposobovat? Nie je prilis ta davka Omega3. Alebo mozem aj poskodit?

PF2014

Starkej som narátal 13 druhov liekov, zaujímavé,stále ich berie viac a viac. Pred pár mesiacmi zistili, že jedna oblička je prakticky v hrobe, teraz zase zistili, že sa jej rozpadávjú kosti, a takto to ide z mesiaca na mesiac, len nové a nové lieky a stav horší a horší. Pomaly už nemôže ani stáť na nohách, lebo jej je vždy zle, jedine pečeň ešte funguje, podľa krvných výsledkov, čo je na počudovanie,na tie tony liekov, ale ostatné orgány pomaly končia. Najradšej by som to všetko hodil do koša.

RNG

Eminka, boj proti virusom je cely zivot, boj proti mykoplazmam , ked sa premnozia je viac mesiacov, kedze tieto sa vedia dobre maskovat a schovavat v bunkach, kde bez odmaskovania ich nasa telesna obrana vobec neregistruje/nevnima.