Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Terka uvedene sa nijak neovplyvnuju zaroven tj ich mozes brat v akejkolvek kombinacii a kedykolvek. Ale cysty sa daju odburat branim silnych enzymov, jodu a selenu. Taktiez sa da upravit hormonalny profil roznymi doplnkami, podla toho, ake hormonalne ;poruchy mas. Na to je yam, progesteronovy krem, DIM, pupalkovy olej a podobne.

Jozefe

Ten calamarine(swanson vitamins) môžem potvrdiť že pomáha.Podarilo sa mi s ním potlačiť mierny ischias(zápal sedacieho nervu)...potom ako som ho na dva týždne vysadil sa ale znovu vrátil čiže by bolo treba odstrániť príčinu a tou je výrastok ktorý ten nerv dráždi..

eminka

Dobry den. Podla odporucoania uzivam od pondelka graviolu,extrakt z oliv.listov,oreganovy olej plus vit.a probiotika. Od vcera som zacala citit bolest zapastia,a dnes mam uz velku holest ramena stale sa stupnujucu. Takyto zapal som v minulosti prekonala 2 krat. Moze to byt dosledok uzivania doplkov,a reakcia prebudenych virusov? Ta bolest je uz skoro neznesitelna. Dakujem

Terka2828

Dobrý deň pán RNG, chcela by som vás veľmi pekne poprosiť o radu. Mám PCOS a našla som si, že by mi pomohlo užívanie týchto doplnkov:
- Inositol 2-4g
- Kyselina listova 400 mcg
- Kyelina lipoova 240-480 mg
- Chrom - 200-500 mcg
- Horčík - 600-1000 g
- NAC - 1200 mg
+ čaj zeleny, matovy, škorica a sladké drievko
Užívať nie je problém, len sa bojím, či môžem všetky tieto doplny užívať spolu naraz, či sa navzájom nejako neovplyvňujú??? A tiež či sa môžu užívať dlhodobo, alebo iba istý čas?ĎAKUJEM moc za info.

RNG

Zeolity nie su antiviralne, su to len absorbenty na cistenie zamorenia v tele.Tekute zeolity v humickej a fulvickej kyseline su samozrejmeze najucinnejsie, lebo su tak male molekuly, ze sa dostanu v crevach do krvneho obehu a tak cistia cele telo zvnutra.
Vacsie molekuly zeolitov cistia len creva

RNG

Anuska, chronicky je len neuspesne lieceny lekarmi. Zapaly maju za sebou alebo zamorenia, alebo rozne mikroby. A to sa da vsetko ucinne adresovat aj obycajnymi antimikrobialnymi doplnkami. Velmi casto su zapaly vysledok cinnosti mykoplaziem, L-foriem a virusov, ktorych mame v tele hromady. Virusy systematicky poskodzuju nervove obali, sliznice, vystelky ciev a organov a pritom sa na vonok neprejavia tak, aby ich lekari mohli diagnozovat.
Preto dnes kazdemu odporuvcam si zvysovat viralnu imunitu
pozri na
-odkaz odstránený-

Poskodene nervove izolacie sa daju vyhojit, ked si doplnis material na to potrebny, ktory sa v bezne potrave nenachadza v dostatku a telo ho vie vyrobit casto len primalo. Jedna sa o mastnu kyselinu DHA, ktorej treba 1 az 1.5 gramu denne a jej zdroj je napr calamarine olej.
Na mykopazmy je ucinny oleuropein, samento coumanda a banderol. To iste je na boreliozy, vcitane neuroboreliozy, chlamidie, l-formy a ine infekcie, ktore lekari velmi slabo poznaju, nepresne diagnozuju a maju malo ucinnych liekov na ne.
Pomahaju aj protizapalove ako curcuminoidy s bioperinom , boswelin a serrapeptaza.

health4help

Dobry vecer, chcela by som sa spytat, aky je vas nazor na uzivanie zeolitu v liecbe virusov ako je herpes.
Citala som uz vela ale vasa stranka nazory.eu mi nejde nacitat..
Ktory zeolit je ucinnejsi? praskovy alebo tekuty?
Ake davkovanie by ste odporucili?
A najdolezitejsia otazka, kde sa da zohnat kvalitny overeny zeolit?
Velmi pekne dakujem

anushka

Dobry večer pan RNG. Poprosila by som o radu. Mam 40 rokov a dlhorocne bolesti chrbtice,bez uplnej ulavy. Magneticka rezonacia potvrdila chronicky zapal. Zijem viac menej na antiflogistikach, analgetikach. Dakujem

RNG

Hucanie v hlave, vertigo, vestibularny syndrom a podobne su vsetko nasledky infekcii a zapalov v strednom uchu
Infekcie treba potlacit(obvykle prichadzaju cez Eustachovu trubicu z infekcii v prinosnych dutinach, kde sa mozu zdrzovat aj dlhe mesiace a kam sa dostanu z kvapockovej infekcie vo vzduchu.
Na tinitus pomaha btat NAC, serrapaptazu a oreganovy olej, pripadne aj antioxidanty, co zlepsuju tok krvi v uchu, mozgu a ociach ako napr hupoerzine A, vinpocetine, proantokyanidy z hroznovych semien, gingko a podobne
Samozrejme extra vitaminy C E a D-3, co radim dnes kazcdemu

RNG

Na mechur odporucam brat D-manozu dosperla davka 2 gramy kazde 3 hodiny a berberine, dospela davka 2 x 1 gram denne. Samozrejme aj odmaskovace ako NAC a serrapeptazu, kedze mnohe baktreie sa zdruzuju pre svoju obranu napr so biofilmov, kde sa spolocne ochranuju roznymi malo preniknutelnymi vyluckami(nejake hlieny), ktore treba rozlozit najskor, aby sa do nich dostali rozne antimikrobialne latky, ci uz nase vlastne, ci vytvorene probiotikami, ci rozne doplnky alebo lieky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk