Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Alex15

RNG pišeš, že mykoplazmy resp. L-formy boreliozy a inych možu byť pričinou roznych autoimunitnych ochoreni. Čo teda vlastne odporučaš na tieto a odporučaš to aj zdravym ludom ako prevenciu? Boreliózu prenašaju asi hlavne kliešte, sposobuju aj chronicku boreliozu resp. jej L-formu?

RNG

Anonym, kokosovy a lanovy olej su bezana vyziva, bezne oleje v potrave, oreganovy z divokeho oregana je silna korenina a liecivo. Samozrejme sa daju pouzivat naraz.

RNG

Marej, ja som cukrovkar a na rany, aby sa mi zahojili musim pouzivat zmes jemneho praskoveho cukru s kokosovym olejom, s par kvapkami citricidalu. Inac sa to nezahoji a hnisa do nekonecna.
Cukor v krvi si musis udrzovat aspon pod 12 v priemere, co sa da lahko spravit juedenim velmi malo sacharidov a kazdodennym odcvicenim cukrov v krvi.

RNG

bmw, telo na slnku vyrobi vyse 10 000 IU vitaminu D-3. Ja osobne odporucam v priemere denne si doplnovat 2000 az 5000 IU. Jamieson ma toho primalo a ked hovoris, ze je to v tabletach, tak to je aj tak nie velmi dobra forma na absorbciu pre kazdeho a iste pridraha.

Ultra Thin

Ahoj RNG,

zaujíma ma čo by si doporučil vo všeobecnosti na liečbu lipomov ?
Ktoré látky v tele treba doplniť ?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

marek459

RNG..dobrý den chcem sa opýtať mám znameho je cukrovkar a má problemý s palcami na nohe ktore mu hnisaju a mokvaju..už bol aj u lekara ale stale sa to opakuje...čo je dobre urobiť aby sa to zlepšilo..poprípade ako to liečiť z vnutra akou dietou a podobne ...Dakujem !!

bmw

Bral som vitamin D-3 od Jamieson 100tabliet Každá tableta obsahuje:
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 μg/1000 IU, 3 mesiace a mam ho nedostatok?? Tomu neverim...

RNG

bmw, jarna unava je obvykle z nedostatku roznych vitaminov, najma vitaminu D-3, co prispieva aj k depresiam, tetanii a nizkej hormonalnej cinnosti. Doporucujem si ho doplnat, 2000 az 5000 IU denne.
Pri prudkych zmenach su aj castejsie rozne epidemie, tj treba si podporit imunity

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk