Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Anonym, kokosovy a lanovy olej su bezana vyziva, bezne oleje v potrave, oreganovy z divokeho oregana je silna korenina a liecivo. Samozrejme sa daju pouzivat naraz.

RNG

Marej, ja som cukrovkar a na rany, aby sa mi zahojili musim pouzivat zmes jemneho praskoveho cukru s kokosovym olejom, s par kvapkami citricidalu. Inac sa to nezahoji a hnisa do nekonecna.
Cukor v krvi si musis udrzovat aspon pod 12 v priemere, co sa da lahko spravit juedenim velmi malo sacharidov a kazdodennym odcvicenim cukrov v krvi.

RNG

bmw, telo na slnku vyrobi vyse 10 000 IU vitaminu D-3. Ja osobne odporucam v priemere denne si doplnovat 2000 az 5000 IU. Jamieson ma toho primalo a ked hovoris, ze je to v tabletach, tak to je aj tak nie velmi dobra forma na absorbciu pre kazdeho a iste pridraha.

Ultra Thin

Ahoj RNG,

zaujíma ma čo by si doporučil vo všeobecnosti na liečbu lipomov ?
Ktoré látky v tele treba doplniť ?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

marek459

RNG..dobrý den chcem sa opýtať mám znameho je cukrovkar a má problemý s palcami na nohe ktore mu hnisaju a mokvaju..už bol aj u lekara ale stale sa to opakuje...čo je dobre urobiť aby sa to zlepšilo..poprípade ako to liečiť z vnutra akou dietou a podobne ...Dakujem !!

bmw

Bral som vitamin D-3 od Jamieson 100tabliet Každá tableta obsahuje:
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 μg/1000 IU, 3 mesiace a mam ho nedostatok?? Tomu neverim...

RNG

bmw, jarna unava je obvykle z nedostatku roznych vitaminov, najma vitaminu D-3, co prispieva aj k depresiam, tetanii a nizkej hormonalnej cinnosti. Doporucujem si ho doplnat, 2000 az 5000 IU denne.
Pri prudkych zmenach su aj castejsie rozne epidemie, tj treba si podporit imunity

bmw

RNG ahoj, zatial si mi vzdy poradil na urovni fyzickej, fyzicky sa citim vyborne, cvičím atd....len mam vždy sezonny problem s depresiou....2x do roka mam silnu depresiu pri prechode zo zimy do jari a z jesene do zimy...neviem si roky s tymto poradit...co prirodne si mam objednat, aby som depresiu medzi prechodmi nemal...nie je to nic prijemne...nemozem 3 tyzdne ci viac byt ako mumak bez nalady...vobec ani pracovat nemozem na 100%...len mam blok v hlave, bez nalady bez chuti na všetko...samovolne mi to prejde do 3-4 tyzdnov...ale rad by som cely rok bol psychicky OK....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk