Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

cajka, streptokoky agalactiae nie su obvykle oznacovane za sexualne prenosne, lebo sa daju preniest rozne. Nie su to nejake vzacne bakterie, mnohe druhy sa z nich nachadzaju v traviacom trakte bezne, a dostanu sa prenosom(toaletny papier, uzke nohavicky/tanga) do vaginalneho priestoru, kde mozu ohrozit zivot novorodencov. Likviduju sa jednoducho antibiotikami, ako penicilin a ked sa nedaju jednoducho znicit, znamena ze sa zdruzili do biofilmov, ktore treba alebo najprv odmaskovat(NAC, serrapeptaza) alebo pouzit ine atb na ten biofilm ucinne.
Samozrejme ich znicia aj citricidal a mnohe ine amtimikrobialne doplnky. Teda po odmaskovani.

RNG

PF 2014, rozni ludia, rozne nasledky abstinencie. Ale vacsine sa to po case podari, ked maju zaujem sa zbavit navykovych drog, ktore im aj tak casto nepomozu.

RNG

Lenka a. obvykle ked to rozdelis na vela davok 3 gramy kyseliny askorbovej nesposobia hnacku, ale je to velmi individualne, pokial to nevyskusas na sebe nevies s istotou.

RNG

PF2014, samozrejme sa da urobit NMR celeho tela, len je to besne drahe a neda sa to spravit na hociktorej masine, len tych co maju na to kapacitu , lebo sa jedna o podstatne viac dat na cele telo, ako na malu cast z neho.

RNG

jojojo55, ppozri si viac cez Google.sk pod rng, koloidna strieborna voda
Najdolezitejsi je celkovy povrch/plocha striebornych castic,, nie mnozstvo/vaha striebra v nej. A iony su sice velmi kratko zijuce v nej, ked sa stretne napr so slinami, ale su az 27 000 krat tak ucinne za ten cas, ako neutralne castice rovnakej velkosti.

cajka

Prosim ta chcem sa opytat, uz si mi kedysi napisal . padaju mi vlasy. Prislo sa na to po roku apol ze som mala streptokoky algnatae sk b neviem ci som to dobre opisala v hrdle a aj dolu ... vraj je tosexualne prenosne neviem ako sami tonabralo v hrdle. Avsak som vybrala penicilin , v hrdle uz nemam nic len kvasinky. Tak ci tak kozna to uzatvorila ze je to uz ok. ale vlasy mi dalej rednu hlavne okolo tvare aj za usami a mam uz take dost hole miesta na cele kuty a aj okolo usi je to dost vidiet . Odporucila mi Neocapil. Ale na to su tu rozne nazory. Vraj potom m zacnu este viac padat vlasy, ked prestanem to pouzivat neviem uz som to kedysi mala kupene avyhodila som to. teraz si davam Plantur s kofeinom a Biohar co je zmes vitamnov sk. B a kyseliny hylauronovej. Uz neviem kde este moze byt problem . Ak mozes prosim o tvoj nazor ci skutocne to boli streptokoky alebo mam este patrat inde. P.s. endokrinologia ok, gynekologia co sa tyka Hormonalneho profilu tiez ok, a zubny lekar /podla rtg snimku tiez vylucil fokusy. Za skoru odpoved dakujem

PF2014

počas vysádzania alebo ako, neliečim sa ani na žiadnu psychózu, a na sociálnu fóbiu asi lieky moc nezaberajú.

PF2014

Čo sa týka tých antidepresív, tak som našiel ďalších 2 ľudí, čo berú AD a zabúdajú a jeden to dokonca ani neberie radšej, ďalšie príznaky napríklad trasenie rúk, fakt rozmýšľam, či mám pokračovať v liečbe, nakoľko je podľa mňa efekt dosť rozporuplný. Lenže ako to vysadiť, keď to vysadím bude to ešte horšie, neviem fakt, ako to spraviť, či to kombinovať s nejakými prírodnými vecami.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk