Otázky na RNG

Jozefe

Nedávno som počul názor že vitamíny by sa mali jesť spolu s vlákninou aby si muselo telo z tej vlákniny vytiahnuť len také množstvo aké potrebuje.Vraj ked zjeme násilne nejaké vitamíny nalačno a telo ich nepotrebuje musí ich prácne a náročne vylučovať a míňa na to strašné množstvá iných vitamínov esenciálnych látok a energie..

RNG

Tegulinka, asi nijak aj keby si ju videla, to moze posudit len odbornik, chirurg. Takze trpezlivost. Inac pohotovost by mala robit 24 hodin, alebo sa mylim???

teguelinka

RNG a ako zistím ,či je to väčšia trhlina,alebo menšia?:) ešte toto by som sa chcela spýtať,lebo do pondelka sa asi aj zbláznim:(resp,či vôbec je možné,že po pohlavnom styku by sa vôbec vacsie trhliny mohli vytvoriť ?

teguelinka

RNG aha,dakujem,ja som myslela,že ste lekár.alebo budúci lekár.
ale ak by som sa ešte mohla spýtať,kedy sa niečo takéto zašíva?ked neprestáva krvácanie,alebo ?
netuším ,nevyznám sa vôbec v tomto

RNG

Nuz ten stupen poranenia moze povedat len gynekolog, chrurg a ked potrebujes zasit alebo narezat, , na to ti doplnky nepomozu . A ja som tu len na doplnky, nie nahrada lekarov.

teguelinka

ešte by som dodala,že mam bolesti v podbrušku a páli ma pri močení,ale to môže byť aj z kondomu,ktorý sme použili.

bolesti po takom zásahu do organizmu koľko môžu trvať ?čím ich zmierniť?je to prirodzené ?

teguelinka

RNG dakujem za odpoved,avšak poprosím o dalšiu,ak by ste boli ochotný,vyskytol sa totiž problém.včera som sa pýtala na to,čo sa môže stať pri rpvom styku,kedže som sa nan odhodlávala.no a dnes v noci som mala prvý styk,kedže ako som opísala môj problém včera,že som užšia a blanu mám veľmi hrubú(lebo mám už po 20-ke),a partner má vúčšie proporcie.
nebola som dostatočne vzrušená,i ked makká som bola.Použilo sa aj máličko gélu na vchod a na partnerov penis.Avšak bola som taká stiahnutá,že sa partnerovi nepodarilo ani na desiaty krát pretrhnúť blanu,veľmi ma to bolelo.No potom vyskúšal posledný pokus,tak,že si klakol na kolená medzi moje nohy(ležali sme na posteli ) a zdvihol hore panvu aj nohy,a tým pádom som sa akoby napichla na jeho penis.veľmi veľa krvi zo mna vyšlo,v tom momente som pocitila aj mierne puknutie.akoby sa rozthol " igelitový sáčok",krv sa liala,ešte aj ked som bola na toalete tak sa zo mna valila krv.Neskôr krvácanie prešlo,a dnes na den len špiním.No pozerala som sa na seba so zrkadlom,a videla som ,že je tam modrinka pri vchode do pošvy,a najmä ,čo ma najviac vydesilo,akoby som roztrhnutá.Vchod do pošvy je podla mna natrhnutý a aj hrádza,asi až po konečník,lebo ma celá tá oblasť veľmi bolí.Nemôžem poriadne ani sedieť.najmä čo sa týka konečníka a tej oblasti ( ono môže to súvisieť nejako aj s týmže mám hemoroidy vonkajšie aj vnutorne?a skoro po každej stolici krvácam?)mohlo sa niečo stať ?s konečníkom?alebo črevom?:(veľmi sa bojím
partner vnikol do mna prakticky naraz a nasilu,tak sa pýtam,či sa nemohlo niečo poškodiť a ak áno,ako to liečiť?:(
už iba špiním,ale najmä ,ked idem na velku potrebu tak citim taky tlak tam a miernu bolesť,a ked sa utriem ,vidím na papieri krv a niečo ako hlien,ale nie ani tak z konečníka,ale skôr z tej hradze a pošvy.Najmä ,ked zatlačím.bude to v poriadku ?:/

Za gynekologom idem až v pondelok,mohli by ste mi prosím poradiť,či sa mám niečoho obávať?Mohlo sa stať,že sa mi natrhol aj konečník?kedže partner nebol jemný,a veľmi prudko penis do mna vsunul ?budem vám veľmi vdacná za odpoved.