Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

haska

Pozdravujem V8s a mala by som jednu otázku ohľadne serrappetázy a lieku PRADAXA 110 na riedenie krvi. Máme obavy, aby nedošlo k príliš nebezpečnému zriedeniu. ĎAkujem za názor.

Ivka 1

RNG prepáč, že Ti zasahujem do témy.

Jojo 55 napíš mi na mail, mám pre Teba prírodný program pre športovcov navrhnutý športovým lekárom.

RNG

MMS je silny oxidator, chemikalia, nie potravinovy doplnok. Ale je pomerne velmi bezpecny a znacne ucinny na hromadu nakaz a rakoviny.
Osobne ho ale pouzijem az ked mi bezne neskodne potravinove doplnky zlyhaju.
Preto si ich drzim v zasobe ako aj ine chemikalie, ako jod, cezium chlorid a rozne ine.

jojojo55

Ahojte všetci!
mám prosbu, chcem si objednať z iherbu doplnky, ale nemám tam účet z dôvodu, že tam nechcem dať číslo svojej debetnej karty. Dnes som si bol kvôli tomu v mBank dať urobiť konto s kartou, ktorú tam zaregistrujem, ale príde mi až tak za 7 až 15 dní. Viete mi niekto pomôcť s objednaním? velmi by mi to pomohlo, samozrejme vsetko preplatim, alebo ak si budete aj vy objednavat, tak sa mozme na postovne zlozit. dakujem

RNG

prosím Vás, viete mi poradiť niečo na výživu kĺbov? športujem a mám čím ďalej väčššie starosti. skoro všetky blby mi praskaju, je to nepríjemné, ale nič vážne (zatial). dakujem

RNG

Jozefe, hrcky vedla chrbtice su zapalu z toho, ze cez porozne clanky unika von mok z chrbtice. Tj mas osteoporozu/osteopeniu kde sa ti tvoria mikroppraskliny na chrbtici. Naprav si travenie a ber docasne aj doplnky na kosti s vitaminami K-2 D-3 a aspon 2 gramy spiruliny.No a samozrejme aj doplnky na klby a slachy, tj aj na disky na chrbtici a avocado na mazanie, inac sa mozu priskoro vydrat a to znamena permanentny problem s chrbtom.

Jozefe

Ešte fakt posledná otázočka.Na to praskanie a bolestivosť chrbtice som si objednal doplnok mobility essentials od swansonu jem avokádo.Myslíš že je treba aj CMO?A na zefektívnenie mojho tiež biedneho trávenia plánujem objednať(psyllium inulin a probiotika je samozrejmosť)betain HCL a best digestive enzymes od doctors best(tie ale budem dávkovať opatrne a pancreatine od now foods.Tieto enzýmy budú stačiť?.Aj ked vyšetrenia na gastroenterologiach včítane kolonoskopie boli všetky zatiaľ negatívne viem že mi netrávi dobre čo sa prejavuje nepravidelnou a častou stolicou a koniec koncov toto je isto dovod že ma boli cela chrbtica.Dakujem za tvoje cenné rady.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk