Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

bmw

ahoj RNG, čo si mam kupiť na predčasnu ejakulaciu??? Sprej nechcem na umrtvenie falusa. Su nejake prirodne produkty na oddialenie ejakulacie??

RNG

Kvapky s obsahom vitaminu D-3 mozno kupit od roznych vyrobcov doplnkov a distributorov. Pozri napr na Iherb.com pod vitamin D-3, liquid. Su tam napr produkty firiem Now Foods, Douglas laboratories, source naturals, a dokonca aj liposomicke spraye do ust, kde mas kombinaciu D-3 a K-2 naraz.
Zralociu pecen neodporucam lebo ako v poradi zamorenia je aj na najvyssom=5 mieste
Male zivocichy(2) jedia plankton(1), male ryby jedia tieto zivocichy, vacsie ryby(3) jedia male rybky, a na vrchole su drave ryby(4) a nad nimi este zralok(5). Z kazdym stupnom sa zamorenie znacne zvysuje, az 10 nasobne na kazdy stupen.

librix

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit, aky typ "rybieho produktu" kupit pre dvojrocne dieta ako nahradu Vigantolu?
Lekarka mi odporucila zralociu pecen, konkretne Bi-iomare, ale uvadza sa tam, ze to nieje vhodne pre deti do 3 rokov, tak teraz neviem. Dakujem za odpoved.

RNG

Nikri, vyrobky sa menia casto, treba pozerat na nich obsahy. Dnes by som ti napr poradil enzym firmy NOW na travenie, je pod menom Pancreatine 4 x 500 mg alebo jarro-zymes plus, ktory ma pridany aj enzym alpha galactosidase, ktory je proti naduvaniu zo zelenin a strukovin.
Oba dostanes napr cez iherb.com, ktori maju momentalne na Slovensko najlacnejsie postovne.

RNG

Nescio, ja pouzivam zmes sterolov(pozri na swansonvitamins.com pod beta-sitosterol Mega od firmy Source naturals), najma kvoli zvacsenej prostate, co znizuje DHA, a pripadne zvysuje ciastocne testosteron, tiez tribulus terestris na zvysenie testosteronu.
Starsi chlapi maju obvykle prilisne zvyseny estrogen a znizeny testosteron. Niektori lekari to nazyvaju vekova hormonalna "kastracia". Dnes su na trhu aj rozne doplnky testosteronu priamo.

mikri

Dobrý deň,
už je to zopár rôčkov čo ste mi pri problémoch odporučili Multienzyme formulu od PP. Pozerala som ich stránky a asi majú nové balenia a je tam dokonca Super strengh multienzyme. Ktorý z nich by ste mi odporučili? Ten multienzyme pri prevencii a ten strongh pri operáciách či iných zákrokoch? A mám ešte jeden dotaz. Pred rokom mi sekali zub múdrosti až do kosti. Už vtedy lekár hovoril že si nie je istý či nechytil aj nerv. No a od vtedy mám problém (predpokladám že je to ten trojklanný nerv) nakoľko mám tak zvláštne citlivo-necitlivé pery, bradu a ťahá sa to spodom od toho vytrhnutého zubu. Viete mi niečo odporučiť? I keď je možné že je poškodený natoľko že sa to už nedá doporiadku. Ďakujem.

Nescio

Dobrý deň RNG,
prosím Vás, chcel by som sa spýtať, na zvýšení estrogén a znížený testosterón u mužov. Chcem si kúpiť DHEA 100 mg od Swanson a k tomu nejaký Tribulus terrestris. Mám si kúpiť klasický, alebo môže byť niečo také ako Testosterol 250 - Megabol, kde jedna kapsula obsahuje 250 mg rastinných sterolov ?? Alebo nejaké konrétne doplnky , ešte ktoré a dávkovanie, toho DHEA ? Ďakujem veľmi pekne

RNG

Domca, pozri cez google.sk pod rng, candida. Zabudni na GSE, lebo dnes nevyrabaju take, co obsahuje citricidal. Jediny povodny vyrobok je citricidal profesional od firmy BioChem Research. Co sa tyka oreganoveho oleja, denna davka musi obsahovat 3 x 200 mg carvacrolu. pretro odporucam najma oreganovy olej v kapsuliach, enzterickych , od vyrobcu NOW foods, ktoreho vyrobky distribuuje hromada predajni na internet, napr aj iherb.com alebo swansonvitamins.com Tam dostanes aj Candex, kokosovy olej a rozne mikrovlakniny,kvalitne probiotika(tepelne a kyselinovo odolne) najma Swansonvitamin ma kvalitne a cenove prostupne, ako modified citrus pectines, arabinogalactans, glucomannan.
Inulin a psylium ma lacne aj domaca firma Vemica.

RNG

Nick, koncentracia soli v tele je 9000 ppm. Ked si kvapnes do oci cokolvek z nizsou koncentraciou, tak citis par sekund silny osmoticky tlak
A koloidne striebro nema prakticky ziadne soli, len 10-30 ppm striebra. Tj zakazdym mas par sekund osmoticky sok.

RNG

1Cleo1, so slovenskymi dodavatelmi ti velmi nepomozem, ja totiz zijem v USA a naposledy som bol na Slovensku pred 5 rokmi aj to len na par dni.
Ale napr z iherb.com dostanes prakticky vsetko , tj okrem citricidalu. Pozr na ten grapefruit seed extrakt, ja tu odporucam len vyrobok z neho, citricidal profesional. Ostatne nemaju ani zlomok jeho ucinnosti. A pod GSE dnes predavaju len extrakt z jadierok, tj bez obsahu citricidalu, ktory dnes dostanes len od povodneho vyrobcu, BioChem research corp, nikde inde.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk