Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

catenr

Uz iba poslednu otazku by som chcela.

Maly 3 r. nam uz asi 4 tyzdne sustavne kasle a sopli. 4 tyzdne je uz moc a nic mu nezabera. Mozem dat ten Citricidal aj jemu? V akom pomere aby nemal nejaku reakciu. Pise sa, ze pre deti nie je vhodny niekto ho ale detom dava.Davame aj homeopatika mozu sa s nim kombinovat? Pripadne sa to moze dat aj do medu?

RNG

Na mykoplazmy je extrakt z olivovych listov a samento, samozrejme aj odmaskovace ako NAC a serrapaptaza.
Na cirkulaciu krvi je serrapaprtaza a nattokinaza.
Na poskodene nervy virusami, co tak isto moze viest k velkym bolestiam odporucam si zvysit virslnu imunitu, co dnes vlastne odporucam kazdemu, kedze pocet roznych virusov v tele permanentne usadenych a aj okolo nas je ovela vacsi, ako bolo v minulosti, hlavne pre mobilitu/cestovanie ludi aj roznych tovarov

catenr

Presne,aj mna bolievaju klby.Ramena,clenky,uz to bol aj bedrovy klb ale najviac ruky.Zapastia a prsty.A ked ked Ta bolia ruky ako si maval bolesti ak sa mozem spytat?Sustavne alebo take narazove s ustupom?Ja mavam obdobie ked je lepsie,ze to ani nevnimam a potom dni ked priebehu hodiny vzplanie taka bolest,ze som skoncila.Do 2 dni postupne bolest opat ustupi.

A viac si to potlacil tymi olivovymi listami alebo oreganovym olejom?

RNG

Podobne. Ale sa mi to podarilo potlacit olivovym listom zvnutra, NAC a serrapaptazou, a kremom obsahujucim rozne protizapalove a natieranim DMSO zvonka. Ale este stale si to trochu citim, tak akoby zdrevenele, takze pokracujem dalej nech to dokladne potlacit v ruke, aj v kolenach, chrbte ci c bedrovam klbe, kede sa to zacalo tiez ozyvat zaroven, ale nie tak hrozne, ako v ruke.

catenr

Ano,inak na mykoplazmy a ine parazity sa chystam tiez za chvilku zautocit.Podla Tvojej rady oreganovym olejom a olivovymi listami.Ale zacnem uz nizsimi davkami a postupne budem zvysovat.Najskor vsak chcem tym Citricidalom trosku nakopnut telo a hlavne znizit to ASLO.

No neudrzat salku to si viem zivo predstavit.Bola som natom rovnako.Ja som ale nedokazala od bolesti ani prsty roztvorit a uchopit ju.

RNG

Vdaka , orol, ale prasok z lodyh rebarbory zabera ako povrchovy zrazac krvi vyborne. Len ja sa nekonecne dlho hojim ako cukrovkar.
A samozrejme beriem sladovku a aloe vera, velke davky sladovky su v DGL tabletkach, co pomaha hojit zaludocne steny, najma pri vredoch tj iste aj pri mechanickom poruseni sondami.
Len aby to neblo krvacanie z pecene, lebo mi cez zlcovody mohli sondami poranit aj pecen. A tam nedosiahne rebarbora brana ustne, zialbohu.
Mozno sylimarin, ktory podporuje cistenie, hojenie a regeneraciu pecene.

castorp

Dobrý deň

Tento typ problému sá dá nejako riešiť miesto liekov, asi zrejme to tu už bolo..., ospravedlňujem sa za ten odkazuloz.to

orol

Pozdravujem Ťa

ja by som dal na vnutorne krvacanie praslicku (kyselina kremicita). Alebo pastierska kapsicka, skorocel (tiez bohaty obsah kremicitanov)

na zvysenie ucinku a hojaceho procesu by som uvedene skombinoval so stavikrvom vtacim, s nechtikom, alebo fialkou, imelom, betonikou, orechom, pakostom, rebrickom no a sladovka ma do toho tiez co povedat...

Vela zdaru zelam !

RNG

Inac co sa tyka roznych reumatickych bolesti, a opuchov, tam mozu znacne prispievat aj mykoplazmy, vnutrobunecne paraziticke mikroby. ktora prazuju a rozmnozuju sa tak pomaly, ze si ich telo prakticky nevsima. A napr ja s nimi teraz silne bojujem, lebo som bo pred vyse 2 mesiacmi v nemocnici 6 dni(komplikovany zapal zlcnika a nekroza, to bolo treba vyrezat, tam nic ine nepomohlo), kde mi samozrejme antibiotikami znicili probioticku floru, vypochodobal som teda s hnackami, nakazami v crevach a naviac s krvacanim do zaludka, co mi trva dosial v niektore dni.
Co som ale chcel povedat, ze pocas vyhubenej probiotickej flore, ktora vyraba materialy aj proti mykoplazmam sa tieto rozmnozili natolko, ze som dostal po dvoch mesiacoch zapaly v rukach, kolenach a dokonca sa zacalo aj v bedrovom klbe. A dosial beriem masivne davky extraktu z olivovych listov, 3 x 500 mg oleuropeinu a 2 x 1200 mg NAC, co sa ukazalo velmi ucinne, uz mi ruka uplne odpuchla a bolest ustupila natolko, ze som schopnu s nou skoro normalne hybat. Pred 12 dnami som si myslel, ze ma to posle do penzie, ked som nevedel v ruke udrzat ani sialku vody.
Beriem aj serrapeptazu, ale opatrne, lebo este stale krvacam asi do zaludka, alebo mozno z pecene alebo pankreasu, kedze aj tam mi liezli sondami a mohli nieco poranit.

RNG

Trpezlivost. Dlhorocne problemy sa nedaju za jeden den vyriesit.
Koloidne striebro mozes brat tiez, len ho s nicim nemiesaj a daj aspon pol hodiny od citricidalu a najlepsie na prazdny zaludok

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk