Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Flatt.

Potreboval by som si z iHerbu kúpiť niekoľko doplnkov, ale ešte nemám 18 a ani nemám kreditnú kartu, takže si to nemôžem sám objednať. A zase nikto iný, kto môže, nie je ochotný mi to objednať, lebo sa boja vybielenia karty. Čo mám teraz robiť RNG, nevieš?

RNG

Kapsule, ktore su vyrobene zo zelatiny a lebo celulozy drzia v sebe prasky, ktore nemusia mat pridane zbytocne e-cka. Tablety ale musia mat nieco, co ich drzi pokope. naviac pri tapletovasni sa pouzxivaju vysoke tlaky a niekedy sa mozu tablety na moment aj vysoko zahriat, co moze obsah posdkodit. Dalsi problem s tabletami je, ze sa nemusia celkom rpozpustit a tak z tela vyletia bez absorbcie u niektorych ludi.
Dnes sa to stava uz menej, ako v minulosti, dnes si davaju vyrobcovia viac pozor na rozpustnost tabliet, ale nikdy nemozu dosiahnut rozpustnost kapsul a ich rychle rozptylenie jemnych praskov co obsahuju.

RNG

Tablety musia mat tabletovacie pridavky, co su pre nas zbytocne ecka. A tablety sa nikdy nemozu tak dobre rozpustat, ako jemny prasok v kapsulioach alebo rovno rozpusteny vo vode
Osobne ked mozem, beriem prasky vo vode, alebo kapsule s praskami, aj ked kapsule su drahsie, ako tablety.

RNG

catenr, opatrnnost je matka mudrosti. V tom GSE a citrcidale sa v poslednych rokoch urobilo zopar podtrhov, takze je na mieste opatrnost.

Alex15

Zdravím RNG, chcem si zakupiť vitamin C, ale neviem, či v praškovej forme alebo tabletovej. Ci na tom nezalezi a oboje sa rovnako vstrebaju a vyuziju?

RNG

Catenr, kedze mna a statisice inych NutriBiotic oklamal, ked tvrdil ze "novy" nehorky GSE je rovnako ucinny, ako povodny a za cas tam este pouzival slovo citricidal na oklamanie, ja im uz dnes neverim, zialbohu

catenr

jaj reklama...na jednej nasej stranke som nasla 60% od NutriBioticu a asi je tam napisane Profesional aj ten je zly?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk