Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Tablety musia mat tabletovacie pridavky, co su pre nas zbytocne ecka. A tablety sa nikdy nemozu tak dobre rozpustat, ako jemny prasok v kapsulioach alebo rovno rozpusteny vo vode
Osobne ked mozem, beriem prasky vo vode, alebo kapsule s praskami, aj ked kapsule su drahsie, ako tablety.

RNG

catenr, opatrnnost je matka mudrosti. V tom GSE a citrcidale sa v poslednych rokoch urobilo zopar podtrhov, takze je na mieste opatrnost.

Alex15

Zdravím RNG, chcem si zakupiť vitamin C, ale neviem, či v praškovej forme alebo tabletovej. Ci na tom nezalezi a oboje sa rovnako vstrebaju a vyuziju?

RNG

Catenr, kedze mna a statisice inych NutriBiotic oklamal, ked tvrdil ze "novy" nehorky GSE je rovnako ucinny, ako povodny a za cas tam este pouzival slovo citricidal na oklamanie, ja im uz dnes neverim, zialbohu

catenr

jaj reklama...na jednej nasej stranke som nasla 60% od NutriBioticu a asi je tam napisane Profesional aj ten je zly?

jedulka

RNG aha už tomu rozumím.Tak já si to někde objednám a zkusím se toho svinstva zbavit.To mi povídej o doktorech.Předevčírem jsem ho přitlačila ke zdi a kladla plno otázek.Nakonec z něj vyšlo,že sám neví co má dělat a řeší to jako problém který zrovna je.Přesně jak jsi psal,bylo mi zle,když jsem od něj odcházela.Já mu tak věřila ....

RNG

catenr, zbytocne sa namahas, na Slovenskych strankach asi nenajdes ten ucinny citricidal dnes, takze odporucam ti hladat cez Google.com, kde najdes "citricidal profesional" od BioChem Research , co je dnes jediny povodny pravy ucinny citricidal na svetovom trhu.
Vsetky ostatne "GSE" a "citricidaly" citrovitaly a podobne su len velmi malo ucinne vytazky z grapefruitovych semienok.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk