Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Tablety musia mat tabletovacie pridavky, co su pre nas zbytocne ecka. A tablety sa nikdy nemozu tak dobre rozpustat, ako jemny prasok v kapsulioach alebo rovno rozpusteny vo vode
Osobne ked mozem, beriem prasky vo vode, alebo kapsule s praskami, aj ked kapsule su drahsie, ako tablety.

RNG

catenr, opatrnnost je matka mudrosti. V tom GSE a citrcidale sa v poslednych rokoch urobilo zopar podtrhov, takze je na mieste opatrnost.

Alex15

Zdravím RNG, chcem si zakupiť vitamin C, ale neviem, či v praškovej forme alebo tabletovej. Ci na tom nezalezi a oboje sa rovnako vstrebaju a vyuziju?

RNG

Catenr, kedze mna a statisice inych NutriBiotic oklamal, ked tvrdil ze "novy" nehorky GSE je rovnako ucinny, ako povodny a za cas tam este pouzival slovo citricidal na oklamanie, ja im uz dnes neverim, zialbohu

catenr

jaj reklama...na jednej nasej stranke som nasla 60% od NutriBioticu a asi je tam napisane Profesional aj ten je zly?

jedulka

RNG aha už tomu rozumím.Tak já si to někde objednám a zkusím se toho svinstva zbavit.To mi povídej o doktorech.Předevčírem jsem ho přitlačila ke zdi a kladla plno otázek.Nakonec z něj vyšlo,že sám neví co má dělat a řeší to jako problém který zrovna je.Přesně jak jsi psal,bylo mi zle,když jsem od něj odcházela.Já mu tak věřila ....

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk