Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

maria-2016

Este by som sa ta opytala na moju kamaratku. lekari jej napisali Lyricu. Ma prekonany zapal pluc z chlamydii a teraz boleriozu 2 stupna dlhodobo brala atb. Casto ma herpes na ustach, bolia ju ruky, nohy napuchaju jej a menia farbu na cerveno. je mi jej luto lebo to bola vynikajuca cukrarka a teraz bez tej Lyrici ani chodit nevladze. prosim ta pekne porad jej nieco na jej chorobu a skus nam vysvstlit co to moze mat ked ma tak strasne bolesti....dakujem zo srdiecka

maria-2016

Ahoj Rng. Odporucil si mi kupit si Banderol, Cumanda, a Samento.....mohol by si mi poradit kde to kupit??? Na Iherbe som to pozerala ale je to dost drahe a ma to len jeden vyrobca. Je to okolo 29 azb 48 eur....nemozem si to dovolit. Kupila som si NAC a serrapeptazu a pijem citricidal. Aby si nemusel hladat tak to si mi odporucil na CMV , chlamidie plucne ktore som prekonala a kopec bakterii...dakujem ti za odpoved

gabi123

dobry den rng, poprs. ta o radu, uz dlhsi cas mam v ustach zvlastnu lpachut, na jazyku zltosivy povlak, horku chut v ustach, zvlastne pochody v zaludku....... beriem enzymy ale bez kyselin, jod, seln, zinok, vsetko co odporucas... kazdemu...... popichavanie v okoli zaludku.....
dakujem za tvoju odpoved

RNG

Tvoja sestra berie pobabrany farnaceuticky vyrobok s vela lipazov
Pancretin, prirodny, beres 100 000 jednotiek (USP) amylazy, 100 000 proteazy a 20 000 USP lipazy
Pozri napr vyrobky firiem NOW a Jarozymes plus

drobnytrupik

Ahoj RNG,ďakujem za odpoveď, len ešte by som potrebovala od teba stanoviť dávku.
sestra už teraz berie enzýmy ( nebudem menovať - napíšem zloženie)
Každá kapsula obsahuje 300 mg pankreatínu ( pankreatický prášok), ktorý je zmesou tráviacich enzýmov:
Amylasum( amyláza) - 18 000 Ph.Eur.U
Lipasum ( lipáza) - 25 000 Ph.Eur.U
Proteasum (proteáza)-1000 Ph.Eur.U
ale pravdepodobne nízku dávku a preto by som ta chcela poprosiť, či mi môžeš napísať koľko ks kapsúl musí zobrať denne aby dosiahla dávku 12 mg na deň, ktorú jej odporúčaš.
Ďakujem

RNG

ATB mozu podporit rozne infekcie v tele,ako mykoplazmy, hlienove infekcie a virusy tym , ze znicia probiotika v tele. Obnov si v tele probiotika co najskor.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk