Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Boreliozu, najme nie chlamidu pnemoniae neprekonas .Na to musis brat 3 x 300 mg oleuropeinu najmenej pol roka a viac. Obidve zoslabuju podstatne imunitu a tak si stale chory
Pomahaju kvapky samenta, banderolu a coumandy, 2 x 15 kvapiek z kazdeho a tiez NAC, 2 x 600 mg denne,

Terry90

RNG dakujem za odpoved. Este prosim ta ktore z tychto je najucinnejsie na stres a nijako neuskodi ani pri dlhodobom uzivani?

L-theanine, GABA, Ashwagandha, b-komplex

maria-2016

Este by som sa ta opytala na moju kamaratku. lekari jej napisali Lyricu. Ma prekonany zapal pluc z chlamydii a teraz boleriozu 2 stupna dlhodobo brala atb. Casto ma herpes na ustach, bolia ju ruky, nohy napuchaju jej a menia farbu na cerveno. je mi jej luto lebo to bola vynikajuca cukrarka a teraz bez tej Lyrici ani chodit nevladze. prosim ta pekne porad jej nieco na jej chorobu a skus nam vysvstlit co to moze mat ked ma tak strasne bolesti....dakujem zo srdiecka

maria-2016

Ahoj Rng. Odporucil si mi kupit si Banderol, Cumanda, a Samento.....mohol by si mi poradit kde to kupit??? Na Iherbe som to pozerala ale je to dost drahe a ma to len jeden vyrobca. Je to okolo 29 azb 48 eur....nemozem si to dovolit. Kupila som si NAC a serrapeptazu a pijem citricidal. Aby si nemusel hladat tak to si mi odporucil na CMV , chlamidie plucne ktore som prekonala a kopec bakterii...dakujem ti za odpoved

gabi123

dobry den rng, poprs. ta o radu, uz dlhsi cas mam v ustach zvlastnu lpachut, na jazyku zltosivy povlak, horku chut v ustach, zvlastne pochody v zaludku....... beriem enzymy ale bez kyselin, jod, seln, zinok, vsetko co odporucas... kazdemu...... popichavanie v okoli zaludku.....
dakujem za tvoju odpoved

RNG

Tvoja sestra berie pobabrany farnaceuticky vyrobok s vela lipazov
Pancretin, prirodny, beres 100 000 jednotiek (USP) amylazy, 100 000 proteazy a 20 000 USP lipazy
Pozri napr vyrobky firiem NOW a Jarozymes plus

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk