Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

PF2016

Ahoj, chcel by som sa spýtať, aký máš názor osobne na pečeňové testy, je to dôveryhodný dôkaz, že pečeň funguje správne? Mám už vyše týždeň bolesti pod pravým rebrom, alebo tesne napravo, od pupka. Dneska som si dal vyšetriť pečeňové testy, AST, ALT, GMT, ALP, celkový bilirubín a konjugovaný bilirubín a všetko vyšlo v norme. Teda či tomu môžem veriť, a problém bude niekde inde, lebo neviem si vysvetliť, prečo ma to bolí, hlavne od vtedy, ako som dobral antibiotiká, ale na krvných testoch je všetko v norme.

Terry90

Ahoj RNG, v strese mavam dost stuhnuty krk, az s nim nemozem niekedy plynulo hybat. Nejake doplnky na stres poznam, ale su aj nejake na uvolnenie svalstva, co by mohli pomoct? Dakujem.

PF2016

Ahoj, chcel by som sa spýtať nejaké veci, na ktoré neviem odpoveď. Čo spôsobuje to, že mi býva niekedy zle cestou autobusom alebo autom? O kolotočoch ani nevravím, pár rokov dozadu som bol na kolotoči a ešte 2 dni som sa spamätával, kým mi nebolo čudne. Ani neviem presne, ako to popísať, napr. keď ideme autom, a prudšie sa zabrzdí alebo pridá plyn, ostane mi na chvíľu na zvracanie alebo zle od žalúdka, prípadne točenie hlavy, čo je zaujímavé, nemám to stále, niekedy mi je dobre, ale niekedy zle. Čo to spôsobuje? Dá sa to nejako riešiť, či je to doživotné?

Poznáš riešenie na akú si neznášanlivosť vysokých teplôt, že je mi zle na slnku niekedy dlhšie, alebo sa mi zle športuje, hovorím o teplotách okolo 35-38 °C.

drobnytrupik

Ďakujem krásne za odpoveď a čo myslíš - silné enzýmy?Môžeš mi napísať aké doplnky, respektíve účinné látky sú tie silné enzýmy?
Ďakujem

RNG

"Mierne monomukleoza" znamena ze ju mal alebo stale ma
Treba mu zvysit viralnu imunitu, pod Google.sk pod mojim nickom a slovom herpes.
EBV virus napada pecen,tj by si ju mal precistit aspon 3 tyzdne protokolom dr Berksona
900 mg sylimarin, 600 mg alfa lipoicka kyselina, a 400 mikrogramov selen, samozrejme v rozdelenych davkach.

pancucha

Zdravim ta RNG a dakujem ze si..existujes a prajem ti mnoho zdravia a sil,aby si aj nadalej mohol takto pomahat ludom....tolko na uvod.Prejdem k otazkam je ich viacej ale postupne..takze na prvom mieste je moj 13rocny vyspely syn ktoremu od decembra vyslo v krvi mierne pozityvne na mononukleozu...vo februari bol na kontrole znovu to iste vyslo v krvi...inak ma vsetko v poriadku..lekari tvrdia ze sa s tym neda nic robit...len nepretazovat telo fyzicky a prijimat nejake to Ccko.CHlapec je dost casto uneveny..vitamin C mu obcas podam..co by bolo dobre z tvojho hladiska uzivat aby mu ta mononukleoza pominula uplne.???..

RNG

Samozrejme doplnky ako jod, selen, zinok vitaniny C E D-3 K-2 probiotika a mikrovlakniny odporucam kazdemu, aj cistenie si zil lecitinom.

RNG

Vsetky nefunkcne tkaniva v tele sa daju odstranit silnymi enzymami, nech sa nazyvaju uzly, , cysty, tumory, myomi atd.
Na stitnu zlazu treba ciac jodu a selenu, aby mohla normalne pracovat.
Graviolu a ine protirakovinne odporucam v pripade rakovin

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk