Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

noonaa

mne sa nic nesupalo,akurat na cele som mala asi 4 male chrasticky,jemnucke,co sa dalo zakryt make upom a ofinou...a na akne je to supis,vraj aj par mesiacov po tomto zakroku sa plet menej zapaluje

jancecka

ahojte všetci, o tomto som teda ešte nepočula, som od Topoľčian, neviete mi poradiť, kde najbližšie to robia? chcem sa konečne zbaviť akné, je na to vhodná aj suchšia pleť? či to je jedno? A ako to prebieha? vraj sa potom pleť ošúpe? Nevyzerá to otrasne? Musím chodiť do práce :-)

noonaa

CAWTEEE, ja som taka stastna, pred 3mi dnami som absolvovala peeling pieskom,okolo oci to bolelo,inak pohodka,ale vsetko sa dalo vydrzat, v ten den som bola trosku cervena,ale inak supis,som rada,vidiet hladsiu plet,aj jazvicky su plytsie, vobec nemam podrazdenu plet, vsetko sa rychlo hoji...chystam sa na to este raz a v zime na ten chemicky....takze asi predam oblicku,aby som to mala z coho platit...

stef.

ahoj barbinka,oslovili ma tvoje dobre skusenosti z dermabraziou pieskom.Kde si to absolvovala? Mne ponukla tuto terapiu jedna zdrav.sestra z PP,ktora to robi uz dva roky. Tak premyslam, ze v jeseni pojdem. Ja uz mam za sebou laserovy peeling, chem.peeling, glykopeel,no nic nezabralo tak,ako som ocakavala. Mam atroficke jazvy po akne, akne a aj dost pigmentacii. Dodala si mi nadej tvojimi skusenostami.Je to fakt dobre? Po kolkych sedeniach si videla ucinok? Ako vyzera plet po takej kure? Da sa s tym ist do prace? Budem ti vdacna za blizsie informacie. Chytam sa kazdej nadeje. S pozdravom Stef.

stud25

mna to bolelo brutalne,...po prvom stretnuti som si pytala nieco na znecitlivenie ale nic take neponukali ale zevraj uz ponukaju klientom daky pripravok na to. Je to neprijemne,...mna ked sa niekto pytal ake to je, tak som vravela ze ked si niekto lahne na stol a necha sa mlatit po tvari,...no je to neprijemne, aspon pre mna,...ale pre tie vysledky co su (budu) tak co zena nespravi!?

stud25

MAJULINKA...prosim ta, kde si chodila na zbrusovanie laserom? budem vdacna za info.
Ja som absolvovala 3 sedenia v KE,...pocitila som zlepsienie co sa tyka jaziev,...ale ocakavala som hlbsie zbrusenie,tiez po 3 dnoch som bola uz OK. V centre mi povedali ze pouzivaju intezitu laseru do 30 (nejakych jednotiek), na nete som sa docitala ze je mozne pouzivat aj 60.
Majulinka davali ti na plet aj pripravok na znecitlivenie osetrovaneho miesta?
DAKUJEM

opica

Ja ti poradim dieta moje! len ty nevyhadzuj nekrestanske peniaze ktore si si zarobila na taketo procedury.Ja som v lete spadla z bicykla pri rieke,tvarou rovno do piesku ktory tam doniesla voda.Ti poviem to bolo OBRUSENIE!!! Ani ta najlepsia kozmeticka by to tak nedokazala.Takze plati stare mudre- spolahni sa na prirodu,tak ako ja.Ak nemas bicykel skus sa rozbehnut a slahnut to je skoro to iste.