-Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-

Príspevok v téme: -Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-
ja333ja

CHCEM SA VAS OPYTAT AKY MATE NA TO CELE NAZOR RPCKY,POKEC,AZET...???
WIEM,ALE JE NORMALNE PONUKAT SEX 14-16ROčNIM BABAM ???
ALEBO VôBEC JE TO POD UROVEN,MATE SKUSENSKTI S BLBIMI REčAMI NA AZETE,ALEBO DOKONCA STE SA Už ZOZNAMILI,STRETLI SEXUALNE CEZ AZET??
moj nazor je,radšej tam nechodit,su tam inbecilovia,alebo nevedomy ludia...
neni lepšie sa zoznamit napr...niekde na ulici???
prosim o rady,nazory.skusenosti,všetko
DAKUJEM

sssss

podla mna je horší booom... tak chodia samí uchilaci a blavacke kočenky a prachatí debilkovia z petržalky a samí hiphoper...ked tam vidím tie komenty na každu fotku je mi zle...to aby ludiai ani von nevychadzali,lebo hned ohovaračky. azet tiež nieje sväatý a to nieje žiadne forum, ale radšej azet..

kulku

no presne ja som natrafila na ten typ uchylov, ked vam denne dojde 30 rp od jedneho uchyla tak staci iba jedno - dat si iny nik:)

no ja

Azet je super. Sú tam aj iné kategórie ľudí ako tu spomínate. Ja som stredný ročník a už som tam našiel to čo som potreboval. A to je sex, ktorý chcela aj opačná strana. Je pravda, že detí je tam dosť, ale to nech si riešia rodičia. Pokiaľ to bude iba o písaní, čo sa detí týka tak sa nič nedeje. Iba aby sa nedali zlákať ozaj nejakým úchylom a neublížil im, to je podstatné, dospelý sa dokáže ubrániť a uvažovať skôr ako niečo urobí.

misulienocka

jj sak to je super byt spravnym booom-akom, odfotit sa polonaha/y a chciet mat svoju fotku v TP, a zbierat komentiky, bodiky...
to je taka super zabava...

michallll

13-15ročne sa robia dospelačkamy,a myslia si že vypadaju na 20r a su sexi,ked si daju do albumu fotku na ktorich su nahe fuj
OMYL !!!
su trapne ! každy zisti že ma 13-15 r
ved ma oči,a aj podla tych deckych reči sa to da zistit.
nevravim že som proti,treba si pokecat...zo srandy...ale nie to mysliet smrtelne 100% važne !!!

kajanka

:D:D heh vendou...ach jaj
dufam, ze si booomacka jak sa patri...cely den za compom, odpisovat uchylakom, a tesit sa z toho ze niekto ta zbadal konecne v albume polonahu...

misulienocka

gabusinkaaa jj tak ale to sú dievčatá ktoré trpia psychickými problémami a nemajú iných ako internetových priatelov...