Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

jan2222

dobry vecer chcem sa spytat mam problemy s behanim na toaletu na velku...vsetko mam v poriadku skusal som aj rozne lieky na to ale nezabera to uz mi radili zajst k psychiatrovi...lebo ja ked niekam mam ist bojim sa ze pride namna to nutkani eist na wc a ked to pride tak ja naozaj ist musim a preto ani nemozem nikam poriadne ist stale som na wc ja som si to akoby vsugeroval a preto vzdy nato myslim myslite ze by mi stym psychiater vedel pomoct?

giuška

NO AHOJTE PANIKARY mne je dnes strašne,malu mi vzaly do nemocnice takže je mi na velky prd,nejako ani tie leky nezaberaju tak len rozdychavam

ewicka

rena23 dakujem, aj ked nie kazdy den mam dobry ale snazim sa tie pocity neriesit

monza aj ja beriem citalec a tiez som mala zo zaciatku take pocity ako pises a uz ho beriem od septembra

Bambulka661

rena23 dakujem je to premna tazke ale snazimm sa a cim viac sa snazim tym to ide...takze sa ztoho moc tesim :)...
mižu jaka kniha to je?velmi rada by som si ju kupila aj ja a precitala..dakujem vam

mižu

ahojte ahojte vsetci.ja mam tiez pan poruchu ale som si uvedomila ze je to len psychika nic viac aj ked mam ete sem tam take obavy ked ma nieco zaboli atd,ale uz sa to pokusam brat s rezervov.som si uvedomila ze strach je len emocia taka ista ako ked vas nieco rozplace a moc mi aj pomohla rena23 za co jej velmi pekne dakujem a ties som si kupila knihu ako prekonat svoj strach,je to fantasticka kniha kupte si ju a potom si uvedomite vela veci a budete sa brat uplne inac ako sa berete teraz.je to vsetko vf nas a my sami sa musime prekonat!!!!!

rena23

Bambulka, uplne suhlasim, som rada, ze sem pisu ludia, ktori ostatnych motivuju, ked sa budeme navzajom podporovat, lahsie to zvladneme! :-)