Mám komplexy - krivý nos

Príspevok v téme: Mám komplexy - krivý nos
leilinka

joooj mna uz z mojho kriveho nosa porazi :(( ja uz mam z toho normalne depky ... ja som sa snazila s tym zmierit a nemysliet na to a zameriavat sa na to co je pekne na mne.. ale neda sa ! neda sa ho nevsimat... vsak je na viditelnom mieste.. najvyraznejsia crta tvare.. neda sa len tak skryt.. ani opticky zmensit :(( je to strasnee.. preco prave ja ? s malymi prsiami som sa zmierila,uz na to kaslem.. ale s tym nosom neviem co spravit.... uz som s nim pretrpela 17 rokov... na zakladke bolo par urazok kvoli nosu, ale nic moc.. aj teraz sa najde par ludi ... ale MNE to vadi proste... uz sa dakedy normalne bojim chodit do spolocnosti...viem,mozno ze si to len nahovorim do hlavy ze kazdy na mna kuka aj ked to tak nie je.... aj ked mi nejaky chlapec povie ze sa mu pacim a tak, si vzdy myslim ze si zo mna len robi srandu, vsak kto by sa ukazoval s takym nosorozcom ako som ja :(( fakt mam dakedy take dni, ked na to furt myslim a hnevam sa na otca po kom mam ten skvely nos.. ale preco prave ja ? preco ho nema brat ? on je chlapec, jemu by to az tak nevadilo.. ale nee.. on ma pekny nostek, len jaaa :(( ooch.. ja uz fak neviem co s tym... neviete nejake rady ? dajake triky ? aky uces alebo cim ho zamaskovat hmm ? moje sebavedomie je uz aj tak nulove,a ten nos.. jaaaaj.. tak uz je pod nulou :(( ......... inac som usmievave dievca a je so mnou sranda aj vsetko, aj kamosov mam.. ale proste neznasam ked si ma ludia pamataju podla nosa.. ze jouu pozri to je tota s tym krivym nosom a bla bla :( proste zle mi to padne...

Dominička

mám tiež ten problém lenže môj nos je nielenže veľký a hrboľatý ale aj zahnutý na jednu stranu....ako keby mi ho niekto v minulosti zlomil. Tiež mám niekedy dni kedy rozmýšľam ako ho čo najlepšie pribuchnúť a zlomiť vo dverách aby mi ho v nemocnici napravili zadarmo. Navyše na plastiku asi nikdy nebudem mať dosť peňazí takže sa musím uskromniť s kontúrovaním. Niektoré dobré tipy sú na youtube.

vuvi

keby si videla moj nos... :D tiez som z toho mala depky, z profilu vyzeram jak dement, nedajboze zafuka vietor, vlasy idu dozadu a moj nos je na vyslni... :D ale prestala som sa tym trapit... jednoducho je tam.. a ked mi niekto povie, ze sa podobam na mamku, iba tak zbytocne dodam... az na ten nos, ten mam po ockovi :D

Adulliqq

Tak vyskúšaj to nejako zamaskovať :) .. Dá sa to určite... ja som ho mala tiež väčši, ale septoplastika mi to napravila :)... pribrala som do tváre a oči si maľujem na dymovo čierno.. veľmi výrazne... a ešte kkeď si dám umelé mihalničky, tak mi ich každý obdivuje a noštek si nikto ani nevšimne ;) a vlasy mám dlhé, nosim ich na "Emo style" ofinka do xichtu a je to OK :P :) aspoň myslím, keď mám záujemcov až az ;P

mimka1234566

Ahojte....mám depky...nechce sa mi ani žiť...mám krivý nos...bola som na septoplastike ale tam mi ho nevyrovnali..proste nič ma nebaví...som zúfalá..:( viem niekto si povie , veď to je len nos...lenže ja sa kvôli tomu naozaj trápim...a už nikde kvôli tomu nechodím..lebo mám pocit, že každý mi naň pozerá..nevládzem..čo mám robiť ? Poradíte niekto ? :) ďakujem..:( :)

sibalka:))

ale ked tak kukam..pozrite tento obrazok...to je gabriela patysova,povazovana za sexbombu teda krasnu zenu,a nos tiez nema idealny.ja mam podobny,a snazim sa nic z toho si nerobit

media.novinky.cz

sibalka:))

tak aj ja sa pridavam do klubu nosatych,ked to tak uz mozem povedat. Mam 19 a nos...no nieje prave zakryveny a velky ako napr adely banaseovej,ale nepaci sa mi.Ocino ma pekny nos,ale mamina aj je rodina strasne,po nich som to asi zdedila.Vdaka tomu mam hrozny profil :(( spredu vyzera uplne normalne aj sa mi paci,ale ten profil :(( ah...co uz tak nosim len rozpustene vlasky s ofinkou po bokoch aby som to nejak zakryla.Ale zase nikto mi nikdy nepovedal do oci ze mam hrozy nos

tanča

tiež ma to strašne štvee...lebo môj nos je to najhoršie, čo na mne je...a tak ho vidno!!! všetko sa dá opticky zmenšiť,zvôčšiť, a tak...ale nos? ale moje babky anii dedkovia nemajú veľké nosy..ale rodičia majú veľké...a ja mám najväčší..:(((.. no čo už, ostáva mi len dúfať, že už nebude dalej rásť.. ale zasee každý musí mať nejakú chybu, a keby som mala dokonalý nos tak by som bola asi trochu namyslená:D...ale čo by som dala za pekný nos...napríklad aj moje veľké hnedé oči by som vymenila za malé...ale je to hrozné, ked v zime mám ten nos ešte červený!!! ježiši...držiim vám palce...ja som sa kvôli tomu nosu začala skoro maľovať...