piercing v pupuku...

andie

je vedecky dokazane, ze piercing v pupku ma vplyv na plodnost..tak sa tes, ze s tvojimi kamaratkami nepatris do skupiny zien, ktorych sa to tyka :)

misel

A ESTE NIECO, MAM KAMARATKU, KTORA PIERCING NEMA NEMALA A TIEZ NEMOZE MAT DETI... TAK POTOM? KAZDOPADNE DOOKAZOM SU MOJE DVE MALE RATOLESTI.....

misel

Barbinka..... vies kolko zien by nemalo deti a co vsetko by sa nemohlo, odbornici pridu vzdy s niecim novym, ja mam dve deti .... a moje kamaratky s piercingom tiez.....myslim ze to su dookazy nikde nie je preukazatelne na 100percent ze piercing sposobuje neplodnost....nie je to pravda

barbinka

misel: Ja som nevravela, že všetky neotehotnejú, ale bolo to v správach, gynekológ mi to povedal a jedna známa tiež nemôže otehotnieť. takže asi toľko. také úžasné to zasa nie je.

andie

tatinka..no predstav si ze tu kozu na bruchu ti musi nieco vyzivovat a co to bude asi najskor ?? spravne, krvne kapilary..

misel

CAUTE MAM PIERCINGY DVA V PUPKU, JEDEN ASI DESAT ROKOV DRUHY PAT A VERTE MI ZE TEHOTNE OSTANETE MAX NEAKA MALA INFEKCIA V RANKE ALE TOSA CASOM SPRAVI HLAVNE SI TO NEOTIERAT O NOHAVICE, OPASKY A TAK

barbinka

Bolo to aj v správach inak. už dávno o tom hovorili. keď si niečo idem dávať, tak sa treba aj informovať dopredu. môže to dobre vyzerať, to nikomu neberiem, ale tie následky nestoja za to.

tatinka

holky... sak to nemate prepidhnutu ziadnu cievku, ani nic ine... ved to ej len tuk...
a ked to mate v uchu?? tak co? nebudete pocut? hlupost...tak ako mas v usku nausnicu a je to kovovy predmet v tele, tak mate aj piercing v brusku