ake baby? aki chalani? anketka pre vsetkych :-o)

Príspevok v téme: ake baby? aki chalani? anketka pre vsetkych :-o)
tomas25

ahojte taka mala anketka pre baby aj pre chalanov:
baby: pacia sa vam SPANIELI, TALIANI,FRANCUZI,PORTUGALCI alebo davate skor prednost SLOVAKOM?
chalani: davate prednost SLOVENKAM alebo by ste chceli SPANIELKU, TALIANKU CI ANGLICANKU?
viem, u kazdeho je to individualne, kolko ludi tolko chuti..ale napiste tu svoje nazory. zaujima ma to :) dikes!

rodrigez

he he he tak to su riedne hovadiny... musi sa mi pacit a je mi fuk co bude zac... lol... urcite nie nosata francuzka, ani ritnata spanielka ci krpata talianka... lol...

mm24

toto je stranka zdravie.sk,tomas,skus ist na pokec radsej..take debiliny sa pytat.. jeden ti povie ze talianka,druhy spanielka,a co ty z toho budes mat teda neviem..

5th

Moja vysnivana,zelenooka ciernovlaska z vlasami az po zadok,a na vlnitosti nezalezi,dlhe nohy,ale hlavne,aby ma lubila,aby sa venovala detom ako ja jej,aby opatovala moju lasku,starostilos atd o nu a deti ktore by sme spolu mali,aby najprv hladela na bezpecnost deti,a ich zdravie rovnako ako ja aby jej bola prednejsia prechadzka v rodinnom kruhu,vylet alebo nieco podobne ako ist na kavicku s kamoskami a hlavne aby bola verna. na azete mam nick DEFFTONN :D piste,ale ne robim si srandu. ako s tym nickom:D ale nieco take si predstavujem do zivota,a ked nie z vyzorovej stranky,to nevadi,ale ta povahova by mala byt co najpresnejsia

razítko

Fakt uz nemate kam chodit s tymi blbostami? Toto nieje zoznamka ani anketova stranka,chod si robit vyskum inde dobre?