Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

monnnny

Baby neviem cim tie kvasinky zmiznu uplne ale kazdy ma iny organizmus a na kazdeho posobia lieky, vyplachy inak.
Mám zopar typou rosalgin mi pomohol tych 9mes.som mala pokoj a ak som mala medzi tym neake svrbenie hned som si dala Multy-gyn gel tiez z lekarne a to mi dala doktorka letaciky. ten multi-gyn je ich viac gel,cipky,vyplach a kazdy je na daco ine opytajte sa v lekarny alebo u gynekologa. A z domacich mi na cas pomoze ked do 10litroveho vedra napustim vodu nie taplu dam tam zo 6sackou caju z mysieho chvosta kupite v lekarni nechate to 12hodin luhovat a vlejete do vane dopustite ete vodu a takych 10minut atam posedite tak 2-3krat do tyzdna a ten caj mozte aj pit len nie viac ako 1 mesiac potom si treba dat taky mesiac pauzu

monnnny

baby ja mam 21r. a tieto problemy mam od zaciadku roka 2008 ked som bola chora a doktorka mi predpisale antibiotika odvtedy to mam vzdy ked som chora a mam hociake antibiotika ak ked pred tym som s nich nikdy nic nemala do roka som navstivila gyndu 3-4krat bolo mi to blbe vyskušala som hocico.tento rok som to mala v januari a odporucila mi rosalgin pomohlo ale teraz to mam zas.Mám staleho partnera a povedala ze ci sa on nemohol odo mna nakazit a pri styku sa mi to vrati tak aj mne aj priatelovi predpisala tie iste lieky na preliecenie a mne este cipky a aby isiel k urologovi ale on nechce lebo mu to je blbe a ze je to ine ako ked mi chodime na gyndu a aj ho chapem a nechcem ho nutit tak sme sa dohodli na dlhsom poste nerobi nam to problem kedze mavam casto tieto problemy ze ak to nebudem mat ked spolu nebudeme spavat tak to bude znamenat ze mnou to neni a prerusime post a uvidíme co to urobi a k to bude nim ze to odomna davnejsie dostal tak ze pojde k tomu doktorovi tak uvidime ale uz som z tych veci tiez zufala a bojim sa aby to nemalo vpliv na tehotenstvo v buducnosti lebo deticky zboznujem a tuzim po nich uz som fakt vyskusala vsetko jem menej sladkeho,jem tmave pecivo,pokusam sa jest jogurty biele aj ked je to z odporom uz fakt neviem

petuska86

ahojte ako tak citam tak "moj" problem ma dost vela inych zien :( ja sa na kvasinky liecim uz tiez pekne dlho a moja doktorka mi stale predpisuje dookola to iste (co mi vobec nepomaha).brala som uz aj vami spominany candivac ale ten to len na nejaky cas oddialil.citam tu aj o tej protikvasinkovej diete, uz naozaj vyskusam cokolvek len nech sa toho zbavim:( mohli by ste mi prosim vas niekto tu dietu poslat na moj mail? dakujem
Mirka83 prosim ta poslal by si mi aj nieco viac o tych tvojich "zazracnych" tabletkach nieco?:) dakujem vam velmi pekne

moj mail:petuska8@gmail.com

Mirka83

simili9 viem ako to dokaze zneprijemnit zivot. Gynekolog mi ako posledne riesenie odporucal nejake tabletky z cinskeho podhubia, ale stoji to 100 eur a je to len na mesiac.Tak som hladala nejake lacnejsie riesenie. Moja kozmeticka ich berie taktiez, tiez mala ten isty problem a ona mi ich aj objednala. Je to od nejakej ceskej firmy. Napis na 66mirinka66@azet.sk a tam ti napisem viac lebo vzdy sa najde nejaky "dobry" clovek co zrusi prispevok ked je tam nazov vyrobku. Beru to ako nejaku reklamu a rusia prispevky.

simili9

Mirka83 naozaj ti tak vyrazne pomohli?napises mi prosim ta nazov?ja som uz taktiez zufala,ku gynekologicke chodim ako na klavir,vzdy mi predpise len nejake cipky,masticky ale nic..robila mi aj vyter,kultivaciu ale nic sa nenaslo.Ale strasne to zneprijemnuje zivot..Dakujem moc za radu,vyskusam hocico.

Mirka83

Ja mám kvasinky odkedy som mala angínu a musela som brať antibiotiká. Vlieklo sa to uz 3 roky každý mesiac. Nemohla som sa kúpať, žiadne sprchové gély, peny do kúpeľa, žiadne sladkosti, obtiahnuté nohavice, veď viete. Držala som diéty, brala rôzne čapíky, masti a tabletky. Ak pomohlo, tak len na krátku dobu a zase to prišlo. Gynekológ mi našiel nejakú ranku na krčku maternice, tak mi to zmrazil dusíkom, zahojilo sa to a mala som pár mesiacov pokoj. Vraj aj to mohlo byť príčinou a veľa doktorov to prehliada alebo tomu nevenuje pozornosť!!! Lenže potom sa to opäť vrátilo. Skúšala som aj rôzne drahé probiotiká z lekárne, nepomáhalo nič. Potom som našla na internete probiotiká od jednej českej firmy a odkedy ich beriem, nemám žiadne problémy! Môžem sa kúpať s voňavou penou, jesť sladké, kúpať sa na kúpalisku a môžem si užívať milovanie s priateľom. Sú jednoducho na nezaplatenie. Ak by ste chceli tie tabletky alebo poradiť, napíšte mi, pošlem vám stránku.

dixi-baba

ahojte, uz som tu raz pisala na tejto teme o mojej velmi dobrej skusenosti s liecbou. tiez som mala opakujuce sa mykozy, hrozne svrbenie. vyskusala som najskor samozrejme liecbu u gynekologov, dokonca som vymenila dvoch, lebo sa to ukludnilo vzdy iba na par tyzdnov. a znova to zacalo. nasla som potom na internete tip na dr. albertovu z bratislavy a jedneho dna som sa odhodlala a navstivila som ju. liecba trvala par mesiacov, ale nebolo to nejake zlozite, nemala som ziadne vaginalne tabletky ani som nemusela drzat dietu. vlastne sa to zacalo zlepsovat velmi rychlo, ale celkom to vymizlo az o par mesiacov. uz je odvtedy par rokov, zatial sa mi to nezopakovalo. ale este si dobre pamatam to svrbenie. ked sme mali poradu, tak som stiskala stehna a bolo mi az na vracanie od napatia. strasne nieco. najhorsie bolo, ze som mala pocit, ze sa mi to rozsirilo dovnutra, cize nielen vagina, ale aj vnutorne organy. take bolesti, krce, hrozne.