Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

juel79

Ahojte.
Nevedel som, že toľko žien trpí podobnými problémami ako moja priateľka. Jej po vyskúšaní všetkého pomohli globule Golden yacca+anionove intimky. Počul som, že prvá pomoc pri svrbení je lyžička sody bicarbony rozpustená v lavore s teplou vodou. Sadnúť si tam a 15 min sedieť.Vraj je ešte dobrý aj úplne obyčajný biely jogurt, Natrieť a nechať pôsobiť 10 min a potom opláchnuť čistou vodou. Ešte je na to dobré zaradiť do jedálnička viac škorice. Tak neviem treba skúšať, lebo každej zaberie niečo iné. Globule skús pozrieť na internete. Držím palce a skoré vyliečenie, lebo viem čo som prežíval ja s priateľkou a neprajem tom svrbenie nikomu.

aluska

hella cim to je?preslo ti to do zapaloveho stavu..takze chod na gynekologiu, pretoze na toto ti uz protikvasinkova dieta nepomoze..

hella123

Ahojte, aj ja uz dlhodobo trpim kvasinkovymi infekciami v posve. Minuly rok som drzala protikvasinkovu dietu a ta naozaj do dvoch tyzdnov zabrala a nemala som problemy takmer rok. Potom som sa vsak postupne vratila k starej strave a problemy sa opat vratili. Teraz drzim tu dietu opat uz stvrty tyzden, ale co je horsie, kvasinky mam stale a dokonca coraz horsie. Poslednych par dni je vytok do zelena a dnes sa mi tam objavila aj krv. Neviete niekto cim by to mohlo byt? neberiem ziadnu antikoncepciu. Dakujem.

Iwa19876

Baby poradte mi prosim vas,mam dakedy slaby vytok,zriedka ma svrbi vagina,ale potm prestane a je to pohode! Moze ist o mykozu alebo kvasinky???? Ak ano ako sa da tomu zabranit bez navstevy u gynekologa?? A ked nebudem brat lieky nezhorsi sa mi to?? Dakujem baby

zuzi725

Ahojte.
Aj mňa trápila pár mesiacov mykóza, potom som dostala aj streptokoka (tam dole), tak som sa rozhodla, že poriadne zabojujem. Osem dní som držala protikvasinkovú diétu, pri ktorej som jedla takmer iba zeleninu, grepy a citróny. Dlhšie by som to nevydržala, ale naďalej obmedzujem sladkosti. Začala som sa umývať lactacydom. Po dobratí liekov od lekárky som si kúpila vaginálne čípky gyntima probiotika, jedla som Probiofix 3x denne, pila som čaj Lapacho 2-3x denne, do ktorého som si 2x denne kvapkala po 15 kvapiek Citrovitalu. Potom som si kúpila šťavu z Aloe vera, pila som ju ráno a večer. Jedla som aj bio kokosový olej. Neviem, čo konkrétne z týchto vecí malo najsilnejší účinok, ale mykóza našťastie zmizla, takže teraz si ešte dávam raz do týždňa čípky gyntima probiotika alebo Maldion preventívne a stále jem Probiofix. A ešte si občas nakvapkám Citovital, kým ich neminiem. Tak vyskúšajte,možno to pomôže aj vám, dúfam, že sa mi to už nevráti.

zuzu997

BUbiinka take co hovoria ze antiko.je sto percentna nepocuvaj,mojej kamaratke sa to pred 5 rokmi stalo a rozhodne to nebolo preto ze by nepravidelne tu hak uzivala.proste sa to stalo lebo ziadna ochrana ci uz kondom ale hak nie je stopercentna.a ako ze zbytocne do seba pcha tabletky?ved sa chces chranit nie?podla mne je kondom nespolahlivesji nez Hak.ale na druhej strane netvrdim ze to z tej Hak nemoze byt..chod lekarke a prekonzultuj to s nou,co si ona mysli pripadne vymenit hak alebo teda aj vysadit.nech ti ona poradi,a nie tuto pocuvat ze to mas URCITE z hak...tych dovodov moze byt vela.