Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

ooo

FACE ja beriem 50 mg ráno, v nedeľu to budú dva týždne a je mi stále rovnako zle, tak budeme zvyšovať v pondelok... ty berieš koľko?

Navy

Smiech ma opúšťa, až keď som na tom úplne mizerne. Keď som na tom mizerne trojštvrťovo, tak sa mi už vracia, aj s optimizmom.

face of agony

Ooo, ako sa ti dari s novymi pilulkami? Mne je o dost lepsie, to sa musi uznat. Len niekedy na mna pride este depka, ale slabsia. A mam aj viac enerigie. Ale moja energia suvisi skor s psychickym rozpolozenim. Cize zla nalada=ziadna energia. Len sa mi zda, ze mi akosi viac chuti papat. Ako si na tom ty?

face of agony

Ale sa fakt uz ukludnite poniektori. A ty, Farmaceutka, tak nam nieco porad, ako sa mame striast depresie! Si myslis, ze to je obycajny chvilkovy smutok alebo nas rozmar?

ferooo

Nechcem byť patetický, ľudia, ale pri Milanových slovách mi vyhrkli slzy z očí. Takú obhajobu som fakt nečakal. Vďaka.

roni

Farmaceutka takto vyčíňa aj v iných témach. Myslím že ona sam by potrebovala pomoc, pretože zdravý slušný človek dokáže rozlíšiť skutočnosť, čím môže človeku pomôcť a čím ublížiť.Že ich je tu viacej s podobnými názormi ako farmaceutka,zato ozaj môže len sama farmaceutka, snáď sa to dá pochopiť.

milan30

Ludia, ja neviem ci ste tu niektori neni normali, ale takto sa pustat do bezbranneho a choreho cloveka je chore. Farmaceutka, vsak ty si normalne agresivna, to si pri pisani asi musela rozmlatit pol klavesnice. Ja poznam tiez stay uzkosti a depresie a keby som vedel ze mi pomoze hocico, na com mozem ostat aj zavisly, tak to uzivam, lebo tie stavy su take hrozne ze riziko vedlajsich liekov je zanedbtelne v porovnani s ulavou, alebo aspon s ciastocnym zlepsenim. Keby si radsej poradila, naco vlaste sluzi toto forum. V telke som minule pocul, ze depresia je najkrutejsia choroba zo vsetkych chorob. Navy tebe drzim palce v patrani, lebo ta uz dlho poznam a toto forum citam uz od jeho zalozenia, a ty si jeden zo skalnych. Tak sa drz.