Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

RNG, na tej stráke, čo ti nešla otvoriť, bol práve B komplex od Walmark. To je 50x nižšie dávkovanie, než u Stress B. Však ten Walmark nemôže mať žiadný účinok. Je to len obyčajný hltač peňazí ľudskej nevedomosti. Inak, práve som si objednal v Lučenci, Caprilic acid, na hubenie Candidy. Chcel som ešte Potent acidopholus, nemajú, ale svitá nádej, že Lučenecký obchod možno nezanikne, a zrazu RNG dostane objednávku z lučeneckého obchodu, na ďaľší prísun potravinových doplnkov. Bolo by to super, hlavne pre naše peňaženky. Niekto tu chcel číslo na Lučenecký obchod. Je to mobilné číslo na -odkaz odstránený- .

RNG

Na ten b-vitamin sa ta stranka neda otvorit.
Ale nasiel som Walmark produkt:
-odkaz odstránený-.
Nuz ten je zostaveny podla odporucenych dennych davok z roku 1948.....

Porovnaj si to so zlozenim toho, co som predaval ako Stress B od vyrobcu NBTY
-odkaz odstránený-

RNG

navi, aspon vidis, preco sa malokewdy obraciam na ceske a slovenske informacie.Velmi casto tam "strelia capa", ako aj v tomto pripade.
B-13 aj v mnohych medickych publikaciach je oroticka kyselina(casto pouzivana vo forme ororatov roznych mineralov pre dobru absorbciu) a lipoicka(lipoova kyselina je nieco celkom ine.

Navy

RNG, tak som našiel tento B-komplex, ale mám také tušenie, že to bude asi dávkovanie pre myši. Ešte tam píšu, že sa neodporúča prekračovať 1tb. denne. To si robia prdel? -odkaz odstránený-

RNG

B-13 nie je dnes povazovane za vitamin, je to oroticka kyselina a v tele sa vyraba v crevach(pyrimidinecarboxylic acid, sumarne C5 H4 N2 O4)
Alfa lipoicka kyselina je zlozena z karboxilickej kyseliny a cyklickych disulfidov(sumarny vzorec C8 H12 O2 S2), takze sa jedna o uplne rozdielne latky.

Telo vyraba aj alfa lipoicku(lipoovu) kyselinu ako univerzalny regenerujuci antioxidant(univerzalny lebo je aj vodo aj tukorozpustna, regenerujuci, lebo regeneruje spat spotrebovane antioxidanty)