Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13 dňová mliečna dieta

Príspevok v téme: 13 dňová mliečna dieta
smutná

Poznáte ju, vyskúšal niekto? Čo si myslíte? Dá sa ňou schudnúť 7-8kg
DIÉTA
1. deň/9.deň:
07.00 hod.-1/4 l mlieka
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-1/4 l mlieka
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-1/4 l mlieka

2. deň/10. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-15 dkg bieleho mäsa
16.00 hod.-15 dkg zeleniny
19.00 hod.-2 vajíčka, 2 dcl čaju bez cukru

3. deň/11. deň:
07.00 hod.-10 dkg ovocia
10.00 hod.-10 dkg zeleniny
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-15 dkg vareného mäsa

4. deň/12. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-10 dkg zeleniny
16.00 hod.-10 dkg ovocia
19.00 hod.-10 dkg tvarohu

5. deň/13. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka, 10 dkg zeleniny
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-15 dkg diétnej salámy
16.00 hod.-15 dkg ovocia, 15 dkg zeleniny
19.00 hod.-10 dkg zeleniny, 1/4 l mlieka

6. deň:
07.00 hod.-10 dkg šunky
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l kyslého mlieka

7. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-10 dkg ovocia
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l mlieka

8. deň:
07.00 hod.-20 dkg ovocia (jablká)
10.00 hod.-20 dkg zeleniny
13.00 hod.-20 dkg ovocia
16.00 hod.-20 dkg zeleniny
19.00 hod.-20 dkg ovocia

alenaxxx

Baby ! Podla rozpisu je to uplne priserna dieta ! Boze, tolko mlieka do seba natlacite ? Laktoza - 40-60% ludi ju nedokaze optimalne travit, vznikaju problemy...cholesterol, nasytene mastne kyseliny, mlieko obsahuje mnozstvo alergenov... a v tejto diete ho musite vypit tak vela, no neviem neviem. A este, baby, mam za sebou strasne vela rychlych diet, pomoze to ked sa chcete za dva tyzdne dostat do sukne, ale verte mi, po tych 2 tyzdnoch ked zacnete normalne jest a to si piste ze zacnete, priberiete raz tolko. Uz od puberty bojujem so svojou vahou, dietky mali kratkodoby ucinok. Netreba dietovat ale zmenit svoje stravovanie celkovo dlhodobo. Vzdy ked som v minulosti zacala dietovat, hned som zacala mat chut na vsetko to co som nesmela. A potom ked som vydrzala ten tyzden huraaa ! Brucho som mala mensie, ale to je vsetko. Samozrejme, vaha isla tiez dole o 2-3 kila. Ale ked si znova date chlebika, ci si urcite date, hned je vsetko spat a vy mozete zase o mesiac zacat s inou dietou. A aby som tu len nekecala o tom co by sa nemalo, poradim : na Vianoce som dostala knihy od Bukovskeho : Miniencyklopedia prirodnej liecby a Hned to bude ! Dala som si poradit a s priatelom sa snazime varit podla jeho receptov a zazrak ! Nasli sme nove chute o akych sme ani nevedeli, pekne sa napapkame, pritom uplne zdravo a ja ani nechcem a chudnem. Zaciname aj s behom, takze sa citim neskutocne dobre. Hlavne je, ze nie som hladna. A prve co som spravila, je, ze minimalizovala prijem mlieka, takze ked tu citam tu dietu az ma zamrazilo : )

Tinuska86

Ahoj holky. Tak ja som sa pridala tiež. Dnes je tretí deň a až samú ma to prekvapilo, že to nie je také ťažké, ako som čakala. Po tom mojom nepravidelnom stravovaní je príjemná zmena jesť 5x za deň :))) aj keď niekedy mam strašnú chuť zjesť to čo by som nemala (hlavne keď spolubývajúci do seba tlačia spišské párky) :DDD tak zatiaľ statočně odolávam :) len ma tak napadlo, ako dlho sa môže držať táto diéta, aby to neuškodilo?? aj mesiac??
Tak držím nám všetkým palce, aby sme vydržali :)))

7malinka

viki ja si myslim ze asi nie,pokus sa ale pokracovat,5 x denne jest,v casovych intervaloch ako teraz a male porcie,napr.maly chlebik s doma spravenou natierkou,sunka,omeleta,zeleninka,desiata ovocie,chutny obedik ale mensia porcia,olovrant nejaky syr,ci jogurt,a vecera to co ranajkujes,obedujes,a lebo nieco ine.dolezite je papat menej a castejsie,a samozrejme mliecne vyrobky nizskot.a nejest vyprazane a presolene,a ak budes mat chut na sladke tak skor doobedu-no hlavne sa treba ovladat, plus nejaky pohyb,uvidis ako sa budes citit ok.a treba velmi vela pit,kto nepije ten nechudne.

viki_viki

tak..a 1.den ja za mnou:Da zvladla som tazky zaciatok:Dnepocitujem nejaky mocny hlad..ale myslienkami uz chrumem cokoladu:Dsnad nepodlahnem tomuto "diabolskemu"pokuseniu a zvladnem dalsich par dni:Dmyslite,ze tato dieta..sa moze drzat aj viac krat za sebou?s par dnovým odstupom?:)

adika09

Ahojte, no ja som na 5tom dni a zatial je to v pohodke aj ked niekedy ma riadne prepadne hlad ale vtedy si spravím čajík a všetko zaženiem.Ja si namiesto tvarohu dávam jogurt ovocný- ved ten má menší obsah tuku ako biely:-DD a namiesto maska som si začala dávať tiež šunku...je chutnejšia :-DDD no len dúfam že tým nič nepokazím

7malinka

tak nas je viac,to je dobre.ja dnes koncim stvr.den a vsetko ok,v pohode,vela pijem kazdu hodku aj 3 deci,supnem,nepocitujem hlad.ale citim uz na bruchu ze je splasnutejsie,ale sa este netesme niesme ani v polovici,po vikende tak pondelok to bude ine.
linduska,jasne za si telo vypyta, chut na zozratie vsetkeho a hlavne mix,sladke,slane.ked si das kusok,potom si das vsetko-cize najlepsie je povedat si nie.a tato dieta,je silne kafe.Inak neviem ci ste si vsimli,ale vacsinou je na veceru bielkovina-no vecera ako vecera.Ovocie treba doobedu,ako aj nejaky termix-aby to stihlo spalit,a zeleninku poobede a ovocie uz nie.a na vecer kludne masko,rybku,tuniaka-kto ako je hladny.a po ukonceni diety hlavne nenaskocit na strari rezim.

lubinka26

ahojte, v prvom rade sa ospravedlnujem za viac odoslanych prispevkov. neviem ako sa mi to podarilo :D

vitam nove spoluchudnuce a drzim vam i nam palce a pevnu volu :)

ja som dnes na piatom dni, vcera som prisla neskoro domov, tak som vypila 3 dcl mlieka miesto tvarohu a dnes rano som zaspala a nestihla uvarit vajicka, tak som si dala zasa mlieko. dufam,ze sa nejako nezablokujem.

tu sobotu zvladnem. spravim tak, ako mi pisete. cisty vyvar a masko so zeleninou. myslim si, ze budem taka plna, ze na zakusok ani nepomyslim.

lubinka26

ahojte, v prvom rade sa ospravedlnujem za viac odoslanych prispevkov. neviem ako sa mi to podarilo :D

vitam nove spoluchudnuce a drzim vam i nam palce a pevnu volu :)

ja som dnes na piatom dni, vcera som prisla neskoro domov, tak som vypila 3 dcl mlieka miesto tvarohu a dnes rano som zaspala a nestihla uvarit vajicka, tak som si dala zasa mlieko. dufam,ze sa nejako nezablokujem.

tu sobotu zvladnem. spravim tak, ako mi pisete. cisty vyvar a masko so zeleninou. myslim si, ze budem taka plna, ze na zakusok ani nepomyslim.

lupienok77

no 5den a pohoda aj ked j aneikedy vynecham jedenie o 7 pretoze vstavam o pol devatej..ale v vpohode..no ja som problem s hadom mala tusim prvy alebo druhy den ale clovek ked am silnu volu prejde to napit sa vody a nemysliet na to ze si hladna..no urcite nejake vyseldky budu lebo uz aj manzel si vsimol ze to nejake to kilo zhodila ...najme bruchu a zadak ...tak som rada ze vidiet aspon nieco..krasny dnik vsetkym :-)

linduskaaaaa

babyyyy nedrzte juuu,riadne kktina sprepaaacenim ja som mala vcera treti den myslela som si,ze v pohode,asi kebyze nemam doma jedlo tak by to bolo ok,ale dake chute som dostala a o 10tej som mala 3 kolace a 2 rozky:Dakoze uplne odveci len som mala potrebu nieco jest,asi co som dlho nejedla a potom sa mi nedalo spat a o 4tej rano balik cipsov a este rozok:((kokos uz nikdy ziadna dieta hovadiny sveta potom sa len prezerem a je mi zle:(a tlacim do seba jak 200kilovy tucniak:D,radsej si dam musli tycinku kazdy den aby som zahnala chut na sladke:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13 dňová mliečna dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk