chalan (22 rokov) chodi so 14-rocnou

jcvd

vy tu tak hovno viete...ja mam napr. 27..ale vyzeram na 20...a v pohode som chodil aj so 14 rocnou..ale to mi klamala ze ma 16 :D
je to kazdeho osobna vec!

:-))

Ked som mala 13-14 rokov(8.rocnik ZS), tak som chodila s 19-rocnym chalanom.On o tom nevedel, kolko mi je, vymyslala som si, ze som 17-rocna stredoskolacka...vyzerala som starsie. Asi po pol roku som sa mu priznala, skoro odpadol...ale chodili sme spolu dalej a mal ma velmi rad.Pre mna to bola prva laska, take velmi romanticke, prve drzanie sa za ruku, prve bozky a nic viac, samozrejme. Opustila som ho ja, ked odchadzal na vojnu, povedala som mu, ze ho nebudem cakat dva roky, ze som velmi mlada a nechcem sa vazne viazat.Bol velmi smutny, no prijal to. Potom sme sa nevideli asi 5 rokov.Raz za mnou po takej dlhej dobe prisiel do prace a skoro som odpadla ja! Chcel sa ku mne vratit a vyznaval mi lasku, ze na mna myslel cele tie roky. No ja som mu povedala, ze som sa zmenila a uz to nema vyznam....Bol velmi sklamany a odisiel...odvtedy som ho nevidela.

bezmena

no aj niektorí starci 80ročný sa veeeeľmi radi "zamilujú" do nejakej 30ročnej,alebo naopak,všetci vieme prečo-vždy sú za tým majetky,nehnuteľnosti,prachy,... 30 ročná potom čaká ,kedy starec prekotí kopytá!

axelonka

samozrejme, že ten vekový rozdiel tam stále bude. ale aspoň už obaja budú dospelí a budú múdrejší na to, aby rozhodli, či ten vzťah má alebo nemá zmysel. keď sa raz človek zaľúbi, tak mu vtedy neprekáža až tak ten vek, to sa prejaví zväčša až neskôr, i keď v niektorých prípadoch to funguje úplne normálne:)