Poďakovanie RNG

Príspevok v téme: Poďakovanie RNG
usiko

ahojte vsetci...rozhodla som sa zalozit tuto temu, pretoze RNG nam vsetkym radi, snazi sa nam pomahat aj na ukor svojho volneho casu a myslim, ze si zasluzi, aby dostal nejaku spatnu vazbu, ako komu jeho rady, pripadne doplnky pomohli. Takisto je do myslim dolezite aj pre nas ostatnych, pretoze z vlastnej skusenosti viem, ako ma to povzbudi, ked sa docitam, ze niekto s podobnym problemom ako mam ja sa z toho dostal.....Tkze Dakujeme vam, RNG za vase cenne rady a za to, ze to tu s nami tahate kazdy den.....
Ja pripajam prvy feedback- mam 30 rokov a cely zivot som mala nepravid. menzes, preto som aj s prestavkami brala HAK...ale v tych pauzach mi menzes nikdy neprisiel....a ked som sa rozhodla vysadit uplne, RNG mi poradil, co na to brat - yam, damianu, pupalku a angeliku....- a po vysadeni HAK som dostala menzes po 30 dnoch, teda mi meskal len 2 dni!!! Poprvy raz v zivote som dostala skor nez po 3-4 mesiacoch comu som nechcela ani verit a moja mam uz vobec nie........a teraz hned za tym po 28 dnoch som dostala dalsi, tak si myslim, ze som za vodou......som stastna, ze do seba nemusim pchat hormony....

sponka1

Aj ja sa pripajam k skupine vďačnych ľudi.V zdravot.som si odžila veľa rokov.Som v udive že je Človek ktory podava pomocnu ruku,vychovava,usmerňuje bez rozdielu ľudi aj v bezvychodiskovej situacii.Pomaha ľuďom stracajucim nadej....mate dobre srdiečko a prajem vam aby Vas ešte dlho posluchalo....Vďaka Vašim radam sa aj moj zdrav.stav zlepšil...

hanka9

Statocni a svedomiti lekari si nielenze RNG ctia a uznavaju ho, ale sa od neho takreceno aj ucia, co plati aj obratene.

No a tych par harlekynov a sarlatanov, ktori sa snazili RNG napadat a ociernovat RNG vzdy dokazal porazit najmä vedomostami, platnymi argumentami, slusnostou a korektnostou co sa o „protistrane“ bohuzial nedalo povedat, lebo ta sa zmohla len na intrigy, zlomyselnost a v odbornejsej debate na nemohucnost.

P.s- No a mam za to, ze RNG (aj ked uz ma jeden ci dva vysokoskolske tituly) uz mali davno udelit cestny doktorat, lebo si ho pravom zasluzi .

slovdok

obavam sa, ze sa tu vyjadri aj par lekarov alebo medikov, ktorym jeho rady velmi nevonaju. hlavne ak niekomu naozaj pomozu. na druhej strane naozaj musime brat do uvahy, ze vsetko nepomoze kazdemu, takze aj niektora konkretna rada z jeho strany nemusi vzdy sadnut. je aj tazko na dialku a s obmedzenymi informaciami urcit co by pre koho bolo optimalne.
tiez si vazim jeho aktivitu tu na tomto fore a presne ako pise - za tymi vedomostami su roky studia. a on to tu dava vsetkym zadarmo. neviem ci si to ludia vobec uvedomuju ze mu to vsetko co vie nespadlo z neba, ale musel sa s tym postupne oboznamovat. velka skoda, ze kedysi neisiel studovat medicinu. dnes pomaha aspon takto. a nemusel by. v mnohych pripadoch naozaj plati, ze dobro sa raz cloveku vrati. jemu aspon vo forme nasej vdacnosti. inak to nemame moznost urobit.

kvetinka3

RNG prosím pekne o radu ohladom trávenia.Sledujem vaše príspevky,je mi jasné, že trávenie je vec dostatku kyselín, enzymov,atď, ale kedy a čo brať to mnohým nie je jednoznačné.
Ja nemám pálenie žáhy,avšak zvyknem mať ťažobu po jedle občas a dosť často plyny(niekedy zapáchajuce, niekedy vôbec)-pol hodinu po jedle a potom v kuse.
Som velmi chudá.Mám doma betain hcl s pepsinom, enzymy(s obsahom betainu hcl 200mg), probiotiká, psylium. Má zmysel užívať bet.hcl aj ked ma nepáli?
Respektíve ako mám užívať spomínané doplnky?

hanka9

RNG je mimoriadne cestny, moralny, poriadkumilovny clovek milujuci pravdu. Vie toho naozaj velmi vela a jeho nazory a rady su neocenitelne a naviac v drvivej väčšine podoprete dokazmi - vedeckymi vyskumami, clankami... Vzdy a kazdemu je a bol ochotny pomoct. Klobuk dolu pred takymito vzacnymi ludmi !!! P.s- mne vyrazne otvoril oci a vdaka jeho radam som sa definitivne vyliecila z chorob, ktore u mna pretrvavali zhruba 15 rokov...

RNG

Nuz uvedomte si, ze ja to nemam vycicane z prsta, ale su to rady roznycyu lekarov, ktore zialbohu monopolna medicina nechce z roznych dovodov(najma financnych, vsetko sa dnes toci okolo penazi) prijat