Odstavajuce usi - zakrok

Príspevok v téme: Odstavajuce usi - zakrok
nerozhodna

viem ze tu zato tema uz je ale chcem vediet presne informacie rozmyslam nad zakrokom odstavaju mi usi pise sa ze najviac bolia tie injekcie kde ich vlastne presne pichaju aka je to bolest naozajtaka velk velka?kolko krat pichnu do jedneho ucha ako vlastne prebieha ten zakrok?to sa robi najprv jedno a tak druhe alebo nejeko pribezne co presne sa pritom pocituje??a co pacient lezi sedi alebo ako a co tesne po zakroku kedy sa ohlasi bolest a ako dlho trva 1-2-3 dni tyzden dva?a co potom pri kontrole vytahuju sa potom stehyalebo sa vstrebaju chcem sa spytat ci su aj bolesti dlhsie po zakroku po mesiaci dvoch a tak ci je to velmi citlive nie zeby som bola dajaka citlivka ale mam strach ani neviem predcim velmi dlho to zvazujjem ale strach je silnejsi mam 24 takze najvyssi cas sa rozhodnut vopred dakujem za radu

--------------
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

mia.

ella
ty nosíš čelenku aj cez deň? alebo iba v noci? Ja by som nemohla mať tu čelenku a tak chodiť do školy, to by bolo podozrivé, že som bola na operácii. A lekarka ti čo povedala, že dokedy? či nepovedala?

ella

ja som si davala operovat usi pred 3mesiacmi skoro...bolest to bola strasna..vysledok sice stal zato ale.....bandaz som nosila 2tyzdne,potom uz len celenku nonstop vyse mesiaca.po jej vysadeni som vsak zistila,ze usi sa mi behom par hodin vratili do povodnej polohy cize odstavaju.takze tu celenku nosim dalej na odporucanie lekarky..avsak dokedy??????

ahojka

dasena skus si zistit, ci to poistovna niekde nepreplaca... to pojdes s takym papierom k psychologovi a ten potvrdi ze mas pocity menejcennosti z estetickeho komplexu a poistovna to preplati lebo je to pre teba dolezite... ale nie vsade a nie kazda poistovna (vseobecna ano)!!!! napr. v ziline ked byvas blizko, tak tam to preplaca poistovna... mne robili uska tam a som nadmieru spokojna... nebolelo to, jedine po prebrati z anestezie a to mi nieco pichli a viac ma to uz nebolelo... nic strasne, menstruacia ma boli viac :) urcite to odporucam vsetky co su nestatni zo svojich odstavajucich usi, stoji to za to..

lucka

Caute, ja som bola pred par dnami na operacii usi lebo mi odstavali a strasne som sa za to hanbila. Normalne by som si mozno povedala ze kaslem na to ale som tanecnicka a musim nosit casto vlasy vypnute v copoch alebo roznych ucesoch a jednoducho to s tymi usami nevyzera pekne...no a ta operacia bola uplne v pohode. Takmer vobec ma to nebolelo a injekcie boli uplne tenulinke. Avsak dost to boli po operacii ked prestane fungovat anestetikum...ale da sa to vydrzat...este musim mat obviazanu hlavu 3 tyzdne...vsetkym co zvazuju ci si ich dat prisit tak im to urcite odporucam...neni to nic hrozne je to uplne v pohode pa :)

dasena

mne tiez odstavaju usi a trpim strasne sa hambim uz som mama chcela by som tu plastiku bojim sa ze sa mi okolie bude smiat .musim nosit dlhe vlasy nykdy som npemala kratke zevraj to stoji asi10,000 sk poradte mi nieco prosim

monika582

ahojte ja som si to dala urobit v lete a vrelo to odporucam kazdemu... boli to sice riadne ale vysledok stoji za to.. ked ti to robia tak lezis na stole a davaju sa 3 inekcie do kazdeho ucha ale neboli to az tak strasne je to len zvlasny pocit najskor sa robi jedno ucho a potom druhe po injekciach nebudes uz nic citit takze je to v pohode potom budes mat na hlave obvaz asi tyzden a ptom celenku tyzden, vyberu ti stehy to neboli vobec a uz budes len mesiac nosit celenku cez den aj v noci a pootm len v noci a neskor ju uz nebudes potrebovat.. ja uz top mam za sebou od augusta ale aj tak sa stale o usi dost bojim a davam si na ne pozor ale uz nebolia... naozaj odporucam stoji to za tu bolest..

ma3nka

Uz mam obvazy dole a som velmi spokojna. Ja som odporucanie od lekara nemala. U mna to vsetko prebehlo uplne super. Ziadne bolesti, nic. S vysledkom som spokojna a lutujem, ze som si to nedala robit skor. Vsetkym odporucam.

ahojka

ma3nka chodis sem este? uz mas dole obvazy? ako to vyzera? v pondelok tam idem. treba mi odporucanie od lekara alebo nie?