Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

_Marek

Doteraz mala nechcela spat.Konecne som ju uspal.No je toho dost to je pravda:rodina skola a firma.My si viacmenej zijeme uz po svojom s Lenkou.Ako vidis nikto nam nejako nepomaha.Ja take veci ani neriesim.
Neviem ci ti spominala Lenka nieco,ale chcela by zalozit materske centrum.Aby sa tam stretavali viacere mamicky a tak.Ja sa do toho ako velmi nerozumiem.Ale nejako tak to tam funguje.Ja nestiham take veci riesit.Poslednu dobu sa o to dost zaujimala.Zhanala nejake priestory.Chceli sme nieco prenajat v novostavbe, vcera to mala ist vybavovat ani mi nestihla povedat ze co vyriesla vlastne.Romslala z to spoji s ubytovanim pre tyrane matky s detmmi.Myslim ze takych miest nikdy nie je dost.
Mala toho vela.Ja to nestiham vnimat.Nakopila sa toho vela.Pendlujem medzi Lenkou a Alex,skolou a firmou.Uz mi z toho sibe.

dd

Marek, ja Ta chapem, ale vies, ja to vidim napr.aj na manzelovi..taktiez praca, skola, my..je toho na neho dost a takisto aj Ty to mas dost tazke..este tazsie o to, ze Ty firmu vedies a Lenka ma taketo problemy :(..ked cosi, kludne sem napis!to sa ani nemusis pytat, ci sa mozes ozvat :)..Lenka spominala, ze vraj uz Alex nasla prvy zubok..tak to je potom asi z toho, ze jej kolise teplota a moze kvoli tomu aj menej papat..nasa Betka bola na tom tiez tak podobne, ze len menej papala a troska horsie spinkavala..ani teploty nemala, ked sa jej tlacili zubky..a to Ti poviem, jej vysiel prvy a za tyzden nato hned druhy..potom nejaky cas nic a potom zase dva naraz..a ak je zas aj nervoznejsia, tak to moze byt aj kvoli tomu mliecku..ze raz ma take a raz take..a este ked je Lenka opat v nemocnici...

_Marek

Nechcel som zo seba robit chudacika.Ja som to len tak ako opisal svoj den.Keby som nieco potreboval poradit ohladom malej mozem sa tu ozvat?Teraz jej dost kolisa teplota takze je to take vselijake.A stve ma ze ju musim nutit na susene mlieko.Raz ma Lenkine raz take.Musim byt z toho salena.

dd

chuda, tiez mas toho riadne "nalozene" na pleciach..same behacky a este aj s Alex..ani nevies, co nove s Lenkou?ako sa ma?hlavne, aby bola cim skor doma a v poriadku...!

_Marek

Bola v detskej pri malej lebo zaspala a ona este si citala v takom kresle co ma pri nej nejaku knihu a ja som bol v spalni.Prisiel som sa pozriet ci aj ona nahodou nezaspala.Vravela ze jej je zle a tak som jej povedal ze jej donesiem vodu nech sedi.ale mala zacala zrazu plakat tak sa postavila a vtedy som akurat len pocul buchot lebo tam je podlaha drevena a vybehol som hore a Lenka uz lezala na zemi.Mala ricala ostosest nevedel som co skor.Nejako som ju prebral zmerali sme tlak tak vyskocil tak vysoko ze sme okamzite isli do nemocnice.
Dnes som zanou ani nebol.Bol som v skole.musel som vziat aj malu nejako si to vybavit zase a utekal som do firmy kde sa namna valili vsetci s nejakym problemom.Nevedel som co s malou.Prebaloval som ju v kancli na svojom stole.Musel som ju zase nakrmit z flasky.Nechcela ani.Nejako som ju ale prinutil.
no takze taky sialeny den.

mrvulka

Bóóóže môj,ako sa vraví,že komu pán Boh tak aj všetci svätí.No čo už,nech sa z toho dostane.Asi fakt je toho na ňu v poslednej dobe veľa.Držím palce a zdravím vás všetkých

dd

chudatko Lenka..dufam a verim, ze ked sa jej polepsi, uz bude len dobre!veru sa to na nu akosi kopi..take mlade ziena a tolke problemy :(..az mi je do placu.....
s Alex to iste zvladnes, si sikovny a skvely otecko!

leerka

dufam,ze jej najdu pravu pricinu toho vsetkeho a nebude tam dlho..... neboj s alex to zvladnes tak dobre ako minule....a ona doma odpadla ci ako...to mi je inak luto, neak sa to na nu kopi, chuda..... ale uz musi byt iba dobre....

_Marek

Nevieme z coho to ma.Ale vravela ze ma pocit ze jej vybuchne asi srdce a citila sa uplne na figu.Potom odpadla a merali sme tlak no dobre ze ho nemala 500 :( nechapem ze z coho.pozdravil som ju ze vam dakuje.takze som zase ostal sam s alexandrou.

dd

to mi je velmi luto!dufam, ze to nebude nic vazne a ze bude opat cim skor doma pri Vas!a ze uz Vas tieto problemy budu na tisice mil obchadzat!!!pozdravujem ju..chudiatko :(.