Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

***Stafylokokova " Autovakcinacia***

Príspevok v téme: ***Stafylokokova " Autovakcinacia***
ajak

absolvoval to niekto pre dieta? v ruzinove v bratislave. sme boli na vyteroch koli permanentnemu zahlieneniu nas lekarlka poslala na tuto autovakcinaciu, a vysli mu zlate stafylokoky nos-hrdlo a este aj ine mikroby a mame ist na kozne testy na tieto veci co mu vysli a vyrobia mu tam jeho vlastnu vakcinu co budeme kvapkat pod jazyk. ze vraj to posilni imunitu/ale to je vyrobene z tych stafylokokov a mikrobov !!!/ prosim, vie mi to niekto vysvetlit?? bojim sa ze je to nebezpecne. nerozmnozia sa este viac v tele, ked ich budeme vlastne pridavat-ci uz v kvapkach alebo injekcie?bojim sa aby som neublizila, nikdy som o tom nepocula. jeto otestovane a overane, alebo to len teraz testuju??? prosim vysvetlite mi to dakto, lebo neviem co robit. Dakujem pekne

veronikaaaaaaa

ajka, neboj sa , tie bakterie su oslabene,a nebudu to zrejme priamo bakterie, ale len fragmenty z nich, urcite z nich neochorie..ja som absolvovala autovakcinu tiez, ale bolo to kvoli akne, mne pri vyteroch nic moc nenasli,len nieco co je bezne na kozi, ale ak sa premnozi moze urobit problem a pridali tam este propiniobacterium acne, dost casto pritomnu u akne, ale u mna nepotvrdenu.no, na akne mi to nepomohlo:-((ale to neznamena,ze to je nanic, mozno mu to nastaruje imunitu.

RNG

troto je sice tema na stafylokoky a tvoj problem je v candide, ta tema tu uz bezala parkrat, ale navod na zbavenie sa candidy je alebo totalne obmedzenie cukru a skrobovin na niekolko dni(bezsacharidova dieta) a branie niekolko lyzic kokosoveho oleja, alebo nizkosacharidova dieta a GSE.
V kazdom pripade vybit kandidu trva len niekolko tyzdnov, ziadne roky!
A samozrejme treba brat hodne probiotik, aby pomohli candidu vytlacit.

66666

ahoj,som na tom mizerne candidu mavam pravidelne kazde 2-3 týzdne.Tieto kvapky beriem nejaké 3 mesiace a na zacitku liecby my lekarka povedala že to liecenie moze trvat 3-4 roky.Už sa tesim nie je to dlha doba.Chcem skusit nejaku detoxikaciu tela,a asi brat nejake výrobky od RNG , ale este neviem pretože už som jednu dobu brala výrobky
od firmy Diochi,lenže som lajdak a som ich nebrala pravidelne 3x denne po jedle.A ty ako dlho to uz berieš????

66666

ja mam a poznam autovakcinu len ju pouzivam na plesne-candida.bola vyrobena na moju plesen a beriem to v kvapkach.predpisala my to imunologicka

ajak

prosim vas, to o tom este nik nepocul? nikto na tom nebol? a nie je tu ani zdravotak co by mi poskytol info??? please

RNG

Roztok GSE("horkac")je 30 kvapiek GSE do pol litra vody (alebo 3 kvapky do pol deci , ked potrebujes len malicko na striekanie-kvapkanie do nosa)
Osobne odporucam nielen kvapkat do nosa, ale aj pit, lebo tym padom sa to dostane v tele vsade.
O predavkovanie sa neboj, to je vyse 240 kvapiek na kg tgelesnej vahy, tolko nie je schopny nikto v ziadnom pripade vypit, lebo je to velmi horke. Do oci to nie je vhodne, ale spominana koncentracia je na vnutorne pouzitie(oralne) aj na vyplachy vsade inde, okrem oci.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

***Stafylokokova " Autovakcinacia*** - Fórum - ZDRAVIE.sk