***Stafylokokova " Autovakcinacia***

Príspevok v téme: ***Stafylokokova " Autovakcinacia***
ajak

absolvoval to niekto pre dieta? v ruzinove v bratislave. sme boli na vyteroch koli permanentnemu zahlieneniu nas lekarlka poslala na tuto autovakcinaciu, a vysli mu zlate stafylokoky nos-hrdlo a este aj ine mikroby a mame ist na kozne testy na tieto veci co mu vysli a vyrobia mu tam jeho vlastnu vakcinu co budeme kvapkat pod jazyk. ze vraj to posilni imunitu/ale to je vyrobene z tych stafylokokov a mikrobov !!!/ prosim, vie mi to niekto vysvetlit?? bojim sa ze je to nebezpecne. nerozmnozia sa este viac v tele, ked ich budeme vlastne pridavat-ci uz v kvapkach alebo injekcie?bojim sa aby som neublizila, nikdy som o tom nepocula. jeto otestovane a overane, alebo to len teraz testuju??? prosim vysvetlite mi to dakto, lebo neviem co robit. Dakujem pekne

veronikaaaaaaa

ajka, neboj sa , tie bakterie su oslabene,a nebudu to zrejme priamo bakterie, ale len fragmenty z nich, urcite z nich neochorie..ja som absolvovala autovakcinu tiez, ale bolo to kvoli akne, mne pri vyteroch nic moc nenasli,len nieco co je bezne na kozi, ale ak sa premnozi moze urobit problem a pridali tam este propiniobacterium acne, dost casto pritomnu u akne, ale u mna nepotvrdenu.no, na akne mi to nepomohlo:-((ale to neznamena,ze to je nanic, mozno mu to nastaruje imunitu.

RNG

troto je sice tema na stafylokoky a tvoj problem je v candide, ta tema tu uz bezala parkrat, ale navod na zbavenie sa candidy je alebo totalne obmedzenie cukru a skrobovin na niekolko dni(bezsacharidova dieta) a branie niekolko lyzic kokosoveho oleja, alebo nizkosacharidova dieta a GSE.
V kazdom pripade vybit kandidu trva len niekolko tyzdnov, ziadne roky!
A samozrejme treba brat hodne probiotik, aby pomohli candidu vytlacit.

66666

ahoj,som na tom mizerne candidu mavam pravidelne kazde 2-3 týzdne.Tieto kvapky beriem nejaké 3 mesiace a na zacitku liecby my lekarka povedala že to liecenie moze trvat 3-4 roky.Už sa tesim nie je to dlha doba.Chcem skusit nejaku detoxikaciu tela,a asi brat nejake výrobky od RNG , ale este neviem pretože už som jednu dobu brala výrobky
od firmy Diochi,lenže som lajdak a som ich nebrala pravidelne 3x denne po jedle.A ty ako dlho to uz berieš????

66666

ja mam a poznam autovakcinu len ju pouzivam na plesne-candida.bola vyrobena na moju plesen a beriem to v kvapkach.predpisala my to imunologicka

ajak

prosim vas, to o tom este nik nepocul? nikto na tom nebol? a nie je tu ani zdravotak co by mi poskytol info??? please

RNG

Roztok GSE("horkac")je 30 kvapiek GSE do pol litra vody (alebo 3 kvapky do pol deci , ked potrebujes len malicko na striekanie-kvapkanie do nosa)
Osobne odporucam nielen kvapkat do nosa, ale aj pit, lebo tym padom sa to dostane v tele vsade.
O predavkovanie sa neboj, to je vyse 240 kvapiek na kg tgelesnej vahy, tolko nie je schopny nikto v ziadnom pripade vypit, lebo je to velmi horke. Do oci to nie je vhodne, ale spominana koncentracia je na vnutorne pouzitie(oralne) aj na vyplachy vsade inde, okrem oci.