skusenosti s YADINE

evik18

ja len dufam, ze mi ten Yadine sadne..teraz mam este jeden blister Novynette a potom idem na ten Yadine..som zvedava jako to bude..este som neprechadzala na ine...Novynette boli moje prve..

jaja

teraz po tom , čo ma bellara pravdupovediac vyradila z normálneho života na pár mesiacov, tak nemám chuť na ZIADNE HORMONY, a asi ma nikto už nenahovorí, proste tomu neverím!

jaja

na niektoré než. účnky si človek akoby zvykne, alebo si ich neprizná- zmeny nálad (depky), klesajúca chuť na sex, výtoky- to je kolobeh... (to je len z mojej skúsenosti)

jaja

vidíš, keby som nemala s tou bellarou také problémy, tak možno jem tiež hak dalej... ale som rada, že ma môj organizmus včas upozornil, že to nie je ok pre neho:-)

evik18

nam sa pretrhol dva alebo tri krat a od vtedy som povedala ze len s tym uz ee!
jaaj..pocula som uz o tom len som nevedela ze sa to tak vola..aj ja mam HAK uz asi 1,5roka..

jaja

ja som bellaru brala 4 mesiace, posledný mesiac začali problémy, z kt. sa dostávam 3 mesiace po vysadení (možno keby som vysadila o mesiac skôr, nie sú žiadne problémy?:-). niektoré ženy tvrdia, že vysadenie majú ok...