asi som v tom co teraz?

tana_2

Zasnuby este nic neznamenaju.Zasnubuje sa uz pomaly kazdy par moja kamoska uz bola 2x zasnubena a nic z toho a to len tak medzi sebou dal jej prsten,su zasnuby a zasnuby.
asi si fakt vymysla

marfuška anjelik

Očakávala som,že vyrobí scénu,že jej vynadá, prečo to nepovedala skôr a ak má vážnu známosť,tak sa bude ňou oháňať s tým,aby išla na interrupciu a snažil by sa to zahrať tak,že by dokonca aj zapochyboval,že otcom je on,ak bola tak dlho ticho.Proste by panikáril,žiadna pohoda.

jankaaa

sykorka presne tak, aj ta sestra, s tou je to tiez divne, ze zohnala testy... konieckoncov, ten test si mohla kupit aj ona sama a myslim, ze nakolko je starsia,nenechala by 15rocnu sestru len tak, ze by jej k tomu nic nepovedala, proste Miladka si vymysla... ziaden chlap, nech je akokolvek sprosty alebo aky, by nepovedal toto, co ona nam tvrdi, ze povedal, je to blbost...

sykorka

mne sa to tiez nezda, bud si mu to milka nepovedala, alebo naozaj vymyslas. ze pre neho je to v poriadku? ako ze bude otcom, alebo akoze pojdes na interrupciu?
a vies co ma este vcera prekvapilo? ze tvoja sestra je u vas na sviatky na navsteve a len tak vybali z tasky dva tehotenske testy. ja bezne so sebou take nenosim, tak asi preto mi to nepripada bezne.
uz som ti radila, ked je chlap hrdina, vezmi ho, a povedzte to vasim spolu. budu sa inak spravat v jeho pritomnosti, asi obratia svoj hnev na neho.

marfuška anjelik

No...je to na pováženie,nie som psychológ,ale takáto reakcia od chlapa s vážnou známosťou je prinajmenšom veľmi neobvyklá,ak nie výnimočná. Čakala som riadnu búrku od neho.To sa priznám.

jankaaa

a este ze sa boji ze im rozbije vztah... trt, ked je taka "dosrana" ako je, ze je tehotna, tak by mala na haku, ze niekomu rozbije vztah

jankaaa

hmm prepacte ze budem tak svinsky hnusna, ale na 99% si miladka vymysla a velmi jej lichotia vase rady, ako sa o nu zaujimate... si precitajte vsetko co pise, a ze tomu chalanovi to nevadi???? to co je za debilinu???? a keby to bol len jej kamarat, ktory ma este aj snubenicu, no uznajte, takyto chlap by nepovedal ze mu to nevadi, ziadny jeden

miladka-milka

...ja som mu to vcera vecer tomu chalanovi povedal ze v pohode jemu to nevadi...uz len ostavaju mojich rodicov...to bude pohroma

marfuška anjelik

Miladka,ty sa neobviňuj za to,že rozbiješ ich vzťah.Rozbil si ho on sám. A možno Ti jeho snúbenica bude aj povďačná. Ak zahýba už teraz,kým spolu chodia,tak by ten vzťah stejne nevydržal.