VRACIA SA TO...POMOOOOOOC!!!

Príspevok v téme: VRACIA SA TO...POMOOOOOOC!!!
lilinka

Mam 170cm a 51 kilo a zda sa mi ze som tucna. Prekonala som anorexiu, mala som uz aj 43 kiulo, v januari. Neviem co mam robit. Vzdy ked nemusim jest, som velmi rada a ozve sa to vo mne- super, aspon schudnes. Bojim sa ze to znovu v slabej chvilke vypukne a ja tomu znova naplno prepadnem a ..... Bojim sa toho a hrozne. Ako sa mam branit?????????????? Prosim, pomoc........

dalilaa

ja mam 168 cm a 48 kg...jem normalne ani nevyzeram vychudnuto...chalani hovoria ze mam uplne super postavu akurat...nemam ziadne psychicke problemy...mpoje nohy nevyzeraju ako palicky...a ked som bola u lekarky poslala ma k psychologovi...a ten mi nic nezistil ale musim tam stale chodit akoze ,,preventivne,,...su normalni?..ved ja normalne vsetko jem ..som sice vegetarianka ale mama ma donutila ze raz do tyzdna musim zjest kusok masa..tak to dodrzujem..ale citim sa vyborne a nic mi nie je tak nechapem na co sa riadia len tym debilnym metrom a vahou?...

zuzca26

uplne ta chapem mam o 1cm v iac a tiez si pripadam ako tucko:( je to ale o narusenom sebavnimani:(
si dalej nez ja takze klobuk dole a drzim palce aby si stala pevne! ale nezabudni same sa to riesi ovela tahsie nez ked nas niekto drzi za ruku ;)

dadah

boze moj ako si mozes o sebe mysliet, ze si tučna:-). tučna by si bola, keby si merala 51 cm a vazila 170 kg, cize bola by si širšia ako vyššia. nechápem ako sa človek môže dostať do takých stavov, aby mal o svojej hmotnosti takú pochabú mienku, takže ti neviem ani poradiť. hlavne sa pokús mať na seba menej prísnu optiku. určite ti už veľa ľudí potvrdilo, že tlstá nie si, tak sa toho drž. a pamútaj, že nežijeme preto, aby sme jedli, ale jeme preto, aby sme ŽILI. tak sa neboj ničoho