som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...

Príspevok v téme: som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...
katastrofa

ahojte mam vazny problem,som v piatom mesiaci tehotenstva a neviem co dalej...ono je to na dlhe rozpravanie ale v skratke priatel ma nechal ked sa dozvedel ze som tehotna a teraz som uz v piatom mesiaci, nezvladam to..rodicia o tom nevedia..neviem co dalej..musim im to povedat lebo uz to zacina byt vidno..ale bojim sa ich reakcie, chcem to malicke ale neviem co robit...

katastrofa

mademoiselle...no ja sa nebojim ze ma zabiju, ale proste ze to nezoberu..otec je strasny nervak a mamu asi porazi ked jej to poviem..ale proste musim im to uz povedat..ako som povedala zacina to byt dost vidno(doteraz som sa snazila to maskovat)dokonca aj v skole som klamala, triedna sa ma pytala ci nahodou nie som tehotna taksom to hned poprela.a.le prote takto uz dalej neide

katastrofa

martin..ano rodicia vedeli ze som mala vztah..mala som 16, ked som ho doma predstavila..a niekedy bol aj u nas cize sa s rodicmi niekolkokrat stretol..no priatel bude mat o dva roky tolko kolko ty..a evidentne on este na rodicovstvo nie je pripraveny..

mademoiselle

katastrofa, neboj, aj ti najprisnejsi rodicia ak miluju svoje dieta, tak ho len tak nenechaju a myslim, ze ta aj budu podporovat. Ked ta podporovali doteraz, tak urcite pomozu aj s malym. Aj ked mozno prve dni s nimi budu neznesitelne. Mala si to povedat skor,ale s tym uz nic neurobis. Neverim, ze by ti povedali, ze mas ist z domu a najst si podnajom a podobne. Pochybujem, aj ked ich nepoznam. Uvidis, dobre to dopadne a budu sa nakoniec tesit.

mademoiselle

neboj, rodicia ta nezabiju. :-) Urcite budu radi vnucatku, aj ked to budu musiet predychat. Casto rodicov podcenujeme a hadame ich reakcie nespravne. A inak toho tvojho priatela by som asi za toto vykastrovala, taky chlap si zasluzi gulku do cela. Chrapun. Neboj, ked sa malicke narodi a uvidi ho, sa doplazi. Ale nevahaj a ked bude doma lepsia nalada, tak to vyklop. NAjlepsie je jednemu z rodicov to povedat prvemu, o ktorom z nich vies, ze to urcite pochopi. A hlavne to urob co najskor, pre dietatko nie je dobre, ked si v strese. Ale nechapem ako si nemohli este nic vsimnut. V 5mesiaci je uz dost vidiet brusko. NO drzim pace a hlavne odvahu

martin242

Ja budem mať 30, takže už celkom dosť...
Rodičia vedeli o tom, že si mala vážny vzťah?
Poznali Tvojho priateľa aj osobne?
Chápem Ťa, jemu išlo asi hlavne o zážitok, na potomstvo nemyslel...

katastrofa

Neviem ci by ma nechali, ale podporit by ma urcite nepodporili..moji rodicia zastavaju nazor, ze co si navaris to si aj zjes..a jasne ze chcem to babatko, nakoniec co sa tyka mna tak je to plod z lasky..nemozem zato ze druha strana sa len zahravala..a urcite by som neublizila niekomu nevinnemu..ak sa smiem spytat kolko mas rokov, martin?

martin242

Tak to je naozaj veľmi zlé.
Myslíš, že rodičia Ťa aj s malým nechajú napospas osudu?
Tomu ani radšej nechcem veriť...
Ja si na Tebe veľmi vážim to, že si bábätko chceš nechať.
Je to veľmi ľudské.
Mne sa zas zatiaľ nenaskytla tá správna, s kým ho splodiť...

katastrofa

Ahoj martin, mam 18 a som v poslednom rocniku na gympli..myslim ze rodicia ma urcite nepodporia, velmi sa bojim ich reakcie..bojim sa, ze dopadnem tak ako s priatelom, ze sa na mna vykaslu..s nervami som uplne na konci

martin242

To je od priateľa veľmi "milé", že Ťa nechal.
Chlap v pravom zmysle slova...
Koľko máš prosím Ťa rokov?
Ak si ešte na strednej škole, nezostáva Ti nič iné, len to rodičom povedať a dúfať, že Ťa podporia a pomôžu s výchovou dieťatka.