Stále neustále nutkanie na močenie

Príspevok v téme: Stále neustále nutkanie na močenie
silvias

Dobrý den!
Už asi 3-týždne mám stále nutkanie na močenie a pritom len tri kvapky a stále ma nutká.Bola som na gynekológii aj na urológii na gynde mi dal antibiotiká brala som ich 10.dní bolo to lepšie ale teraz sa mi to znova vrátilo brala som aj urinal,uromax a teraz beriem uroval no neviem neviete mi poradiť čo mám s tým robyť???Vďaka pekne Silvia

silvias

No jedny budúci týždeň a druhé o ďalší týždeň ale ja som si vždy myslela že človek môže dostať od niekoho tie chlamídie nie že vzniknú z tela len tak samééé???

silvias

Dobrý den prajem všetkým.
Stále pociťujem to nutkanie na močenie a už sa s toho idem zblázniť.Bola som aj na gynde urobyl mi doktor výtery a musím čakať.Nikdy som takéto problémy
nemala tak ma to štve.Môj priateľ bol na urológii a nemá žiadne chlamídie a nič také sme spolu už 5.rokov a nikdy sme nemali žiadne problémy až teraz ja.
Môžem mať ja chlamídie ked môj priateľ ich nemá ani s nikým iným ja nemám nič.
Môžu vzniknúť len tak????
Poradte mi prosím ......

silvias

Čaute všetci.Práve teraz idem od gynekológa a ten mi uroby výtery až dva zaplatila som 550,-Sk a uvidíme zobral mi na chlamídie aj iné mikroplazmy a uvidíme o týždeň mám prísť po jedny a potom po druhé výsledky.Bože koľko ľudí je na tej gynekológii hrúza len aby mi tie výsledy dopadli dobre...

zuzkabluzka

ja sa s tym trapim par rockov, a viem ze ziadne vitaminy ani mineraly nepomahaju. su tu dve take temy, skus pozriet tam, kazdy tam prispieva svojimi radami. Ja byt tebou idem na pohotovost, alebo k lekarivi,nie je to sranda, moze ti to chytit ladviny. my co to mame chronicke uz vieme co robit, ale ty by si lekarovi mala ist urcite a necakat.

samko r.

Vieš čo ešte skús okrem toho čo ti napísal? Namiesto urologického čaju pi jeden deň len prasličkový čaj. V uorologiskom je medvedica, zlatobyl a tie nútia človeka chodiť doslova na WC "vycvrkávať". Praslička hlavne hojí zápalové ochorenie. Pre mužov je dobrý olej z jadierok tekvice, ale ten je najlepší na prostatu a je lepší ako predávané produkty z predajní.

silvias

Samko ja neviem už som taká nervózna z toho stále to chodenie na záchod a stále to nutkanie je to hrozné asi preto lebo som to ešte nikdy nemala.
Ani žiadne takéto problémy a teraz to z ničoho nič prišlo a už som vyskúšala všetko a stále nič...

samko r.

Inak žienky, teraz je nejako moc rozšírené toto ochorenie močových ciest. Je to asi vo vzduchu. Skúste zinok, selen, vit. B, horčík, vápnik. Ale bez vitamínu C. Kedysi keď mal môj pes zápal obličiek, veterinár povedal po nasadení Biseptolu, že céčko nedáme, lebo by zbytočne zakyslil krv. Neviem či to nemyslel aj kvôli tomu biseptolu, ale povedal, že by bol aj moč zbytočne kyslý. Ozaj a dajte k tomu aj vitamín E. Ten je práve na močové a pohlavné orgány určený. Skúste, snáď to pomôže.

silvias

No hned tam nabehnem budúci týždeň lebo ja som tam bola ale odbery mi nerobyl len antibiotiká mi dal a hovoril že by mi to malo prejsť,ale vidím že nič vôbec neprechádza a je to hrozné.