mensie babetko v brusku

kimka

Samozrejme ju poslali lezat do nemocnice a vraj bude dostavat infuzie. Lenze ked prisla do nemocnice,kde boli lepsi a profesionalnejsi odbornici a urobili jej nove vysetrenia, tak povedali, ze ta hospitalizacia je absolutne nepotrebna a ze oni by to takto urcite neriesili. Vraj na to nie je ziadna liecba, ani infuzie nepomozu, vraj treba len klud a doma oddychovat. Urobili jej tam potrebne vysetrenia a zisitili, ze babatko si od maminky berie vsetko co potrebuje. Tak po stresujucom vikende mohla konecne v klude odist domov a ma prist len na kontrolu, aby babatko sledovali. V pondelok ma absolvovat sono.

Ivka 1

Samozrejme ,že to môže dobehnúť. A aké jej navrhli riešenie na to,aby bábätku
pomohli? Myslím tých prvých lekárov,čo ju chuderku tak nastrašili.

kimka

To sa netyka mna, ale mojej kamaratky, ktora je teraz v siedmom mesiaci.Lekari ju postrasili, ze babatku zaostava brusko proti telicku o dva tyzdne. A samozrejme jej narozpravali rozne hluposti, ake nasledky to moze mat a pod.Ale potom navstivila aj druhu nemocnicu a tam jej povedali lekari uplny opak, cim ju samozrejme ukludnili. Povedali jej, ze to nie je az take zle, a ze to je bezna vec a babatko moze este v brusku vsetko dobehnut.

Ivka 1

Kimka bábätka môžu byť aj menšie alebo
väčšie ako je priemer. Len aby bolo zdravé.Keď sa narodí,všetko dobehne.
V koľkom si mesiaci ?