Netypicke priznaky zapalu mocoveho mechura

Príspevok v téme: Netypicke priznaky zapalu mocoveho mechura
bara85

ahojte, chcela som sa poradit, mavala som klasicke problemy so zapalom mochoveho mechura, vzdy liecene antibiotikami. Tento rok som mala ale netypicke priznaky.. nebolo palenie pri moceni ale iba caste nutkanie na WC, krce v podbrusku, za lonovou kostou a bolest v krizoch. Doktorka mi nezistila bielkoviny ani krv v moci. preto ma nijak neliecila. Tieto priznaky sa mi opakovali uz viac krat a vzdy trvaju tak tyzden. Aj medziobdobi ked sa citim relativne dobre, stale citim ze nieco nie je v poriadku...

Mišička

ahojte ja tiež mám takéto problémy...no moč mám v poriadku....mám neustále bolesti chrbta a pálenie pri močení a výtok ....je pri zápale močového mechúra výtok normálny?

modráčik

grabika: zaberu.Oslabia imunitny system,po nejakej dobe sa to vrati.S tym pocitaj.Zienky,vsadte radsej na prirodu.Po antibiotikach rozhodne doporucujem njkvalitnejsie prirodne probiotikum,nakolko je potrebne dodat do creva zive bakterie, ktore antibiotika znicia.

grabika

mam rovnake problemy ako bara..strasne ma pali v podbrusku a bolest prechadza do panvy ale iba na pravej strane..lekarka mi predpisala antibiotika na zapal mocoveho mechura, ale bolesti pri moceni nemam..
dufam, ze tabletky zaberu

kitinka

ahojte chcem sa spytat mam problemy pri moceni strasne ma pali boli a niekedy aj boda a ma hnisavy vytok no nechodim casto cikat nepovedali mi co mi je cii zapal cii co chcela by som sa opytat ci tgo bude este dlho trvat

Miselinda000

Ahojte, konecne som sa docitala ze ma niekto nieco podobne ako ja. Mam uz tyzden taky zvlastny pocit tam dole. Akoby slaby tlak na klitorise a sa to taha az k mocovej trubici. Netusim co to je. Lekarka mi nasla 1 plus bielkovin a 2 plus krvi v moci, tak mi dala taky jednorazovy prasok na zapal mocovych ciest, ale nejako to po 2 dnoch stale nezabera. V pondelok idem na kontrolu a dam si poslat moc do labaku. Tak som zvedava co je to za divnu vec.. este nikdy som to nemala.. Zapal mocovych cist som uz mala, ale taketo priznaky nemal. Tak dam potom vediet. Drzte sa.. :D

xennia

bara85 mne povedal gynekoloóg keď som sa pár krát vrátila s tým istým problémom, že stým mu tam chodia ženy stále, a že inak by nemal čo robiť. Sú to zdravotnícke hyeny!

morskavila

ahojte. ja trpim tiez stale na zapal mocoveho mechura.
pijem,obliekam sa teplo,uzivam brusnice, poradte co este mam dodrziavat. na sex uz nemam ani chut.

dsssssdd

g bakteria je asi gynekologicka bakteria. to zrejme nebude presny nazov. a ster ti robia na gynekologii - zoberu ti trochu vytoku alebo toho, co mas proste v posve.