Dlhá menštruácia

Príspevok v téme: Dlhá menštruácia
xya

Menštruácia mi trvá už v podstate 17 dní. 12.4.som dostala menzes, týždeň to išlo v štýle "3 kvapky za deň" (doslovne). 19.4.začal vcelku "normalny" menzes, sice slaby, ale trva doteraz. Mam pocit, že to ani nie je "normalna" červená krv, skôr hnedý výtok. Môže to byť spôsobené stresom a rozhodeným denným rytmom? Dokončujem diplomku a popritom pracujem. Stretli ste sa s tým niekedy?

mnzs

pekný deň prosím vás poradíte mi niekto ? moc prosím :(( menštruácia mi začala 11.4.2015 a trvá doteraz je to moja tretia menštruácia ale bolo to tak že včera som si myslela že už mi skončila a dnes 15.5 som ich dostala znova...prosím poradte mi :((( mám 14

somarik

cawte. je mi 13. a prve kramy zacali 4.4 a den spinenie a dnes je 11.4 a stale ich mam. Bolesti mam silne a krvacanie tiez, bojiiim sa nechcem ist k doktorovi POMOOŽTEEE :\\\\\\\'(

veroncaaaa65

Dobrý den, mozete mi opovedat popripade poradit? Pred dvoma rokmi som vysadila antikoncepciu (brala som ju iba pol roka). Ako som ju vysadila samozrejme mala som problemy s menstruaciou, pred troma mesiacmi uz som si myslela ze je vsetko v poriadku menstruacia trvala 6dni co je u mna normalne, ale tento a minuly mesiac mi trva menstruacia viac nez 20dni, lekarovi som to povedala, poslal ma na vysetrenia a som zdrava nic mi nieje.. tak neviem.. DAKUJEM PEKNE za odpoved

sonamokuska

dobry den ja by som sa chcela spytat ze mavam pravidelnu menstruaciu a teraz v decembri som nemala ale od 1januara 2014 som dostala najprv taku slabu a v nedelu 5 januara silnu a teraz to trva 8 dni a brala som inekcie Humiru na psorku moza byt z stoho alebo mozem byt tehotna?lebo s mazelom uz tuzime po dietatku a toto sa mi stalo prvy krat prosim poradte?

RNG

Na upravu hormonalnych hladin, tj proti bolestivym dlhy menstruaciam, PMS a inym hormonalnym pomahaju doplnky , najma yam(davka diosgeninu 200 mg) ale aj pupalkovy olej, damiana, black cohosh a pripadne aj adaptogren Dong Quai(amgelika cinska)

odpovedam

6 dni nie je vela, je to normalne. daktore zeny krvacaju aj 10, tie maju co hovorit? Ked mas uz len hnedy vytok, znamena to uz koniec menzesu.

bolasomvpoho

mne uz trva az 6 dni.. dufam,ze to prejde....... lebo minule to bolo 4,5 . Myslite ze to skonci ??? do zajtra a stvrtok ideme na vylet. :/ nemam to silne, uz skor taky hnedy vytok ale teraz krv predchvilou a teraz nic. :(

Maruska8888

Dobry den chcela by som sa opytat,menstruaciu mavam pravidelnu a ako som dostala svoju periodu mam ju uz 11dni,neni silna ale stale ju mam,a ked si sadam na stolicku citim ako mi nieco na vajecniku tlacilo ako bublina,,alebo lep.povedane mam to take napate a neviem preco.Mozete mi poradit co to moze byt?mozem byt aj tehotna?dakujem za radu