Dlhá menštruácia

Príspevok v téme: Dlhá menštruácia
xya

Menštruácia mi trvá už v podstate 17 dní. 12.4.som dostala menzes, týždeň to išlo v štýle "3 kvapky za deň" (doslovne). 19.4.začal vcelku "normalny" menzes, sice slaby, ale trva doteraz. Mam pocit, že to ani nie je "normalna" červená krv, skôr hnedý výtok. Môže to byť spôsobené stresom a rozhodeným denným rytmom? Dokončujem diplomku a popritom pracujem. Stretli ste sa s tým niekedy?

no ty kks

takze mne meškali asi 3 alebo 4 mesiace...
21 oktobra som dostala menštuáciu a mám ju doteraz!! je silná a je to už viac ako mesiac...vy sa tu sťažujete že máte 10 alebo 12 dní...ale čo ja mám povedať? by vás všetkých šlahlo z toho...

arin

Ja mám menštruáciu už 19 dní.Predtým som mala problémy ako uvádzate aj vy ,aj po 2och týždňoch opakovaná menštruácia.
V pondelok som navštívila lekára,uistil ma ,že tam na sono nič nie je.Chcel mi dať hormonálne lieky ale,som ich nechcela zatiaľ,predpísal niečo iné pamba a na zastavenie krvácania.Zatiaľ to liečim len vit C,vit E caje z praslicky a mysi chvost( rebríček )vyzerá ,že to ide k lepšiemu.

Vyskúšajte.U mňa to bude asi len stres.Ak môžem dôverovať,že je všetko v poriadku.

leerka

okrem navstevy lekara sa ti neda inak pomoct, co sa ho tak bojis.... ja osm tam teraz kazdy mesiac a nerobim z toho tragediu..

luci

zdravim, taky problemik...v podstate som posledne dva menstruacie mala 10,12dni, a predtym dvakrat kazde dva tyzdne po 4dni...teraz mavam hnede vytoky obcasne...vie mi niekto poradit co s tym?mozne priciny?...myslim okrem navstevy gynekologa...

sergej

Zdravim ja som mala najprv 3 dni take kramy že 5 kvapky za den a potom sa to rozbehlo a mam to už 12 den a ešte stále nieje koniec lebo doobeda nemam a potom ma začne boliet brucho a zase krvacam a zajtra idem na gyndu ale sa bojim jaka este som ju dostala po 21 dnoch had akurát minulého roku sa mi narodila dcéraa odvtedy som mala po kramoch každe 2 týž. špinenie )ovulácia)ale od decembra minulého roku to prestalo a od začiatku tohto roku bolo všetko ok akurát že minulý mesiac jak som mala kramy som mala silný zápal mandlía brala som antibiotika a tiež som zo začiatku špinila asi 2 dni ale potom bolo všetko v normale a krami som mala 9 dni prosim ak ste mali taky problem tak mi poradte alebo aspon mi povedzte čo to može byt lbo sa do zajtra rána zbláznim

11gaza11

prosím o radu odborníka.3 mesiace mám veľmi nepravidelnú menštruáciu,to znamená,že mesiac nič a potom aj 3týždne,striedavo špinenie a veľmi silné krvácanie doktor mi predpísal liek divina,vraj som v klimatériu(mam44r.),inak nemám ani najmenšie príznaky.O lieku som si všetko naštudovala a nezdá sa mi.čo si o tom myslíte?

machulka006

baška: je to spôsobené tým, že si začala brať nízkohormonálnu antikoncepciu...je to bežné, vôbec sa nemusíš stresovať, v nasledujúcom cykle sa to upraví...

baška :)

... tiež mám problém ako zakladateľka témy. Menštrácia mi trvá už pomaly 11.deň a dosť sa toho bojím (ešte sa mi to nestalo). Je pravda, že som v prvý deň menštruácie začala užívať prvýkrát HAK (Lindynette20). Môže to byť aj tým? Pretože nejaký strašne veľký stres nezažívam a ani životný štýl som nezmenila. Nemá niekto s týmto skúsenosti? Veľmi ďakujem za odpovede.

Ivka 1

Ano môže to byť vyvolané stresom ale aj
hormonálnou nerovnováhou. Tiež by som odporúčala návštevu gynekológa.

dindy

ja osobne si myslim ze to moze byt aj tym...ale viacero holiek okolo mna uz mali "dvojtyzdnovku"...ak mas obavy skoc na gynek.