make-up maybelline superstay silky,wonder finish a rimmel

katussska

no minule davali na stv taku relaciu..a skumali ze ktore z makeupov su najlepsie..a na prvom mieste boli makeupi od maybelline,potom rimel a na tretom mieste bol avon..a vichy,astor,max factor boli niekde na konci rebricka

suns

rimmel make upy su hrozneee, penove nechutne, a tekute nic nekryju, maju hroznu farbu.. maybelline mattitude je fajn, ine nemam skusenost, ale skusala som si ich na ruke v dm a nezdalo sa mi to. Ten supersillky ci aky to je s tym kremom, ten by bol maska, pure make up mozno fajn a ostatne penove fuj.. potom asi drahsie, MF l´oreal

mirka 23

Luxina, aj moja sestra mala ten Rimmel stay mate, lebo jej kamoška povedala, že je úžasný, no a teraz ho má skoro celý odložený a používa Max Factor, takže vyhodené peniaze.

colbert

Podla mna je najlepsi mejkap ELLEN BETRIX,ale neviem,ci je aj na slovensku,lebo ja ho kupujem v rakusku.A mala som vzorku od DIOR,ten si planujem kupit,lebo je fakt velmi dobry a jemny.No,len som zvedava co to stoji :-(

luxina

noo,ja som si kupila Rimmel Stay Matte,pretoze som podlahla lacnejsim make-up,minule som mala Astor Mattitude a ten bol lacny a uzasny tak som si zacala mysliet ze ani ostatne lacnejsie nemusia byt zle...no mylila som sa,ten stay matte je priserny!!!je veeeeeelmi tekuty,vela ho musim minut robi flaky....nasla som doma neaky stary aknekolor,tak to miesam,pretoze on je velmi husty....takze teraz som vytvorila neaku normalnu konzistenciu,bolo mi ten stay matte luto vyhodit,tak som to neako vyuzila ale varujem vsetkych!!!nekupujte si stay matte ani keby to mal byt jediny make-up na svete!!!!

Mimi323

veronicca, drahšie make upy (MF, Loreal...) ti prekryju, ale sú prirodzené, takže nevidieť, že máš make up, nie sú ako maska.

veroniccka

mmm, nesuhlasim. ja mam bezproblemovu plet, ktora potrebuje minimalne krytie a tento superstay silky od maybelline, ju velmi silno kryci...aspon ja som mala taky pocit, uplne ako maska. mne nevyhovoval, ale ked potrebujes prekryt, tento sa ti bude pacit. nevyhodou je, ze nevydrzi az tak dlho