Vysoky pulz

fenix

su taki ludia v bielych plastoch,volaju sa lekari,skus to s nimi
alebo sa opytaj priamo admina to je najvacsi odbornik

Schnabel

Ahojte volám sa Ivana mám 29 rokov doteraz som nevedela čo je to mať zrýchlený pulz prežila som dosť pár stresových situácii teraz som rok v pohode a pulz je stále rýchly pod 110 ho nedostanem neviem čo mám robiť može mi niekto pomocť alebo napísať nejakú radu ako by sa to dalo znížiť. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

nataku

Ak mate vysoky pulz treba zajst na kardiologiu a ak tam nebude problem tak aj na edokrinologiu, ci nie je porucha stitnej zlazy, zvyseny pulz moze byt aj docasny s prekonanych stresov, vela ludi casto ani netusi ze ma vnutornu nervozitu aj ked to neciti, snazit sa co najmenej sa stresovat, ale hlavne na vysoky pulz pokial skutocne nie je nejaky mega nad 100 treba pravidelny pohyb, treba sa zapotit, v posilnovni, beh, steper, najlepsia je rychla chodza, tak hodinu, myslim, ze taky pulz medzi 90 az 100 by mal ist takto dole, ja mavam tiez vyssi pulz, bezne tych 80-85, ale ked som chodila pravidelne do posilky a behavat, tak to islo na 70 co je taky ideal.

delphia

Borina bud je to kardiologicka zalezitost, alebo moze byt aj problem v stitnej zlaze. jednoznacne to treba dovysetrovat, najst pricinu a liecit

Borina

Ja mám 18 rokov a v poslednej dobe na sebe pozorujem zvýšený pulz - nad 90 vždy, predvčerom som mala dokonca 106 - pritom nie som žiaden stresák, dokonca ani trému nemávam... Hlavne ma to ale udivuje preto, že som zvyčajne mávala pulz POD 60, max. okolo 70. Navyše som často chorá, napríklad za posledný mesiac som bola až trikrát (z toho dva razy horúčka nad 39, tretí raz to bola silná bolesť hrdla). Aj v zime som bola 3-4 razy na odpis... predtým som v lete nebývala chorá nikdy, a v zime maximálne 2-krát. Má niekto nejaký nápad, v čom je problém? :) Vlastne ani neviem, prečo to sem píšem, chystám sa kardiológovi... ale tak pre info

sunday

Vedel by mi niekto poradiť, už asi cca dva týždne mávam taký zvýšený pulz 98 - 103. Včera som si tiež merala tlak, dnes nemôžem, lebo nemám tlakomer pri sebe, ale včera som tlak mala v norme, ale pulz zas taký cez 90. Dnes sa necítim moc dobre, akosi sa mi dosť točí hlava a bolí ma ľavá ruka. Neviem, či to môže byť aj od chrbtice? Alebo z toho, že sa teraz často učím na skúšky??? Dávam si aj magnézium pre istotu, len nechcem teraz moc chodiť k MUDr. kvôli tomu, aby som nechytila chrípku alebo čo:) POMOZTE MI PROSIM.

jarunka

ahoj apapa19....dnes som tu zablúdila..tak sa chcem spýtať ako sa máš??? už máš ten krv.tlak upravený?? a čo pulz??? mne je dnes nejak blbo..mala som zvýšený tlak..a pulz som mala až 116/minútu!!!!!!!!! strašne sa bojím,,,z čoho to môže byť..nevie niekto poradiť?????

miky90

Cavte ludia mam 19rokov tjez som mal problemy s pulzom asi rok sa nevedelo prist nato z coho to je maval som v extremnych situaciak az 160za min a nakonjec sa zistilo ze to je zo stresu stale som sa pozoroval svoj pulz a tak a tym som si to postupne dvoihal strachom a vi sa nebojte ze mate tlak 140/95ved to je uplne normalny tlak vibehnes schody mas 160/100 to postupne klesa to su uplne normalne tlaky:D:D