ČERVENANIE SA - Velmi bolestný problém niektorých z nás

Príspevok v téme: ČERVENANIE SA - Velmi bolestný problém niektorých z nás
gregor5365

Červenanie každý pozná.Samozrejme len ten kto ním trpí,a vie o čo ide.Robme s tým niečo zistime ako sa to dá vyliečit .Pretoze červenajúci sa ludia sa nemôžu prejaviť ako chcú nemôžu proste nič sú odpisaní tým že vedia že by sa mohli strápniť aj keď sa o niečom bavia je to hrozné,keď človek nemôže žiť svoj život,a často nechápu ludí ktorý s týmto absolúe problém nemajú je to nepochopitelné prečo oni práve malo by sa stým niečo robiť.ĎAKUJEM za všetkých

fifii

no ja mam tiez obrovske problemy s tymto..nemozem nic, ked chcem povedat svoj nazor a viem ze kazdy sa bude na mna pozerat a ja zase ocerveniem, radsej zostanem ticho.tiez ked mam prednasat nejaky referat, mam stres z toho cely tyzden, lebo viem ako to dopadne..neznasam to a neviem ako tomu zabranit. na zakladke sa mi preto smili, na strednej sa mi smiali. ale nechapem preco akurat ja mam taky problem.

lucia1

ja som z toho uz uplne nestastna:( strasne ma to ubija.....no kde je JAN?? on uz mozno ma nejake skusenosti s tym laserom, kto vie ako to dopadlo a ci ten zakrok uz podstupil...

ferdo

priznám sa, ze je to fakt velky problem. ja som sa rozhodol bojovat s tym. aj ked niekedy to moze byt velmi tazke. dôlezite je nevzdavat sa