zapach

Príspevok v téme: zapach
janesska

ahojte ja mam taky problem zo zapachom ust a uz som skusala vela pripravkov a podobne a za mo0jim dokorom my je trapne ist aj tak by my tazko pomohol a tie rady su aktiez sice nadej ale viete ked pricin moze byt vela a chcela som sa opytat skor poprosit ci nepoznate nahododou nejakeho lekara ktroy robu nejake vyysetrenia na podobneho zameru na ktoreho by som mohla kontaktovat a navstivit ktory by vedel urcit spravnu diagnozu a pak mozem vysksat co by bolo najvhodnejsie pre moj pripad pretoze skusat rozne veci ma fakt omrzelo ked neviem presnu pricinu a bojujem stm dlho a bez vysledne tak vas prosm o pomoc velmi pekne dakujem za kazdu pomoc a kontakt prosim ale tu nie na e mail

janesska

STOZZON??nie ale to moj problem as nevyriesi ale na kratkodobu pomoc by o mozno slo a co su to za tabletky??vies take tie vseljake tabletky specialne kefky rozne prpravky a podobne my tazko pomozu ak mam daco zo zaludkom alebo travenm alebo podobne neviem sama co to presne je a preto xem vyhladat dakeho odbornika ale ziadneho nepoznam tak my pomozte ale nie na tento mail prosim

mjanik

najčastejšou príčinou zápachu je pokazený žalúdok,v akupunktúre hovoríme,že je prehriatý,schladiť ho a problém zmizne

janesska

ahoj preco sa pytas od kal som ja nemam problem dojst hockde ak mas taky kontakt ale poviem ti je to zlina staci???a neurobis reklamu pomozess viacerymmmmm nie len mne lebo poznam ludi stym problemom prosim nije na mail som zufala uz nemam chut na nic vzd sa dvam do druhej strany jhako traposka kede s niekum hovorim uz my to robi velky problem aj vpraci prosimmmmm pomoz som zfala a neviem uz co mam robit

janesska

HEJ PROSIM NIJEE MAIl ja sa knemu nedostanem prosim ozvy sa prosimmm ja som tupod inum menom bo az moj priiatel nezna je my to trapne pred nim je novy a zatial mlci a navstevuje tuto stranku sem ak sa ozves ja ti dam moj emal adress plssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!