neverila som, ze sa mi to moze stat

Príspevok v téme: neverila som, ze sa mi to moze stat
gingers77

ahojte,prosim o radu. mam vztah asi7rokov, byvame spolu, prezili sme si vsetko a ja som si myslela,ze je to ten pravy. planujeme tento rok babo, ale minuly tyzden som spoznala cloveka, ktory mi neda spavat.bolo nam krasne, nic medzi nami nebolo, len sme skvele pokecali. je kamarat mojho priatela, prisli aj s partiou na slovensko zo zahranicia. pri odchode mi povedal, ze nmu budem chybat az ze si zo slovenksa odnasa ku srdca.dala som mu tajne cislo a mail a nic. viem, ze aj on ma ma rad, ze mu chybam,ma depku, ale neozyva sa. ja stale nanho myslim. moj priatel vie, ze ho mam rada, ale neberie to nejak vazne, ved vsetko bolo medzi nami krasne.nikdy som everila, ze sa mi to moze stat. ja mam 31, ten stranger 25. byva daleko, v inom svete, mozno sa uz nikdy neuvidime ale ja nemozem zabudnut. nespim, trapim sa. je toto normalne? zblaznit sa do niekoho s kym to vobec nema sancu?poradte co robit!
dakujem

agina

gingers77 takych "prazdninovych" lasok este bude!!!! Nenechaj sa oklamat, doma vo svojej krajine je urcite iny. Vaz si vztah, ktory mas.

wowo

myslis si ze ten novy nema chyby? Ide o vasen v tvojom pripade.a to nie je laska ktoru chces zahodit...Vasen je vznesene povedane,,,obycajny seualny puda dobivat a vlastnit druheho...Vobec nepoznas toho cloveka. Zastavam nazor ak neches byt so svojim pritelom tak to nerob koli inemu muzovi a zbrklo.Si asi nevyburena.,to som bola aj ja. ..takze rozmyslaj comu das prednost....je to len na tebe a tvojom sebaovladani tela myslou

kamos

gingers, pises, ze mas 31, ale vypada to tak, ze mas 12. Inak by si chapala, ze odbavovat sa na zdravi,sk romantickymi nezmyslami z TV serialov moze len clovek, ktorz nema vsetkych pohromade. Tak, ci tak by si sa mala nad sebou zamysliet.

gingers77

zvlastne, al j ao nom nesnivam ako o sexualnom partnerovi, chcem ho len objat, dat mu pusu a dlho sa s nim rozpravat

:-))

mila gingers a rada: aj ja som od svojho manzela uplne,ale uplne odlisna a verim, ze protiklady sa pritahuju, zalubili sme sa na prvy pohlad a od prvej chvile sme sa chceli vziat...ale nie o tom som chcela...sme spolu 19 rokov a tiez chodi casto vonku, takze prilezitosti som mala a mam, ale NIKDY by som to nespravila, zeby som ho podviedla, nemienim zahodit ten krasny spolocne prezity zivot len tak kvoli nejakemu pobluzneniu. Za tie roky sa mi take nieco, ako opisujes ty gingers prihodilo niekolko krat, snivalo sa mi o tych muzoch, aj som si predstavovala, ake by to bolo s nimi, (moj manzel je moj prvy a jediny sexualny partner, takze pokusenie skusit, ake by to bolo s inym je fakt velke) No teraz, ked si na tieto veci spomeniem, nevybavi sa mi nic konkretne, to znamena, ze to nestalo za to, ked som uz zabudla....Radim ti, zabudni aj ty nanho, nestoji ti zato, aby si znicila nieco, co ste vybudovali s partnerom doteraz.Vela stastia!

gingers77

nuz, musim sa na to vyspat a zabudnut, ale je hrozne, ze sa ti to moze stat hocikedy a zit s tym je strasne. tazko sa mi ho dostava z hlavy.chce opat aj s partiou prist na slovensko a toho sa desim, hoci ho chcem strasne vidiet.

rada

Gingers, ja som tiez uplne odlisna od svojho manzela,uplne protiklady ale sme spolu 22 rokov, to je uz na medailu,nie?:))
Pozri,raz ked bol na dva roky mimo, tak som stretla vo vytahu jedneho krasneho muza a preletela medzi nami iskra, uplne ma poblaznil a ocividne balil. Isiel o poschodie nizsie a pocula som,ako sa bavi so susedom o snowborde-dalsie +, bol sportovec. Neviem,co ma to pochytilo, sla som dole vyniest kos,no nastastie som stretla kamosku,tak sme kecali a ked isiel okolo, tak zase nieco prehodil a kamoska,ze to co bolo? Vies ako na teba pozeral? Vedela som a ten pohlad ma matal este peknych par dni,az neprisiel ten moj domov a ja som si povedala,ze ziaden chlap mi nestoji za to, aby som obetovala manzelstvo,alebo v sebe nosila tajomstvo,ze som ho podviedla s inym-musi to cloveka riadne tazit,ak ma svedomie.Stacilo mi vtedy povedat par slov a mohli sme skoncit v posteli,mala som volny byt a zaujem a ta pritazlivost medzi nami.... Moja, vyspi sa na to,cas je najlepsi lekar, ver mi. Najdi si co najviac zabav, nebud hlavne sama so svojimi myslienkami. Pozri, ten chalan je o sest?rokov mladsi, zije mimo Sk,spoznavat sa len cez smsky nema vyznam, ved to poznas papier vela znesie a to co ti bude vypisovat? Medzitym si moze kludne uzivat s druhymi a tesit sa,ako zase nejaku oblbol. Navyse je to kamos tvojho a toto kamosi nerobia-dalsi dovod,ze za vela nestoji.
Dnes ked pride ten tvoj domov,spravte si pekny vecer a uvidis o par dni sa tomu budes uz len smiat,aspon dufam!Tak ak sa uz rohodnes tak ci onak, prajem,aby ti to vyslo!